0800 162 162

Zavolajte nám

Bezpečnostné a ochranné opatrenia

Prehliadka schodov vo vašej domácnosti
Pretože vaša bezpečnosť bude vždy našou najvyššou prioritou

Napísal(a) Stannah v 29-06-2020

Prehliadka schodov vo vašej domácnosti

Vaša bezpečnosť na schodoch nie je niečo, čo treba zanedbávať a odkladať, a to ani uprostred epidémie ochorenia COVID-19. Keďže sa snažíme prispôsobiť tejto rýchlo sa meniacej situácii, v spoločnosti Stannah sme sa rozhodli zintenzívniť naše úsilie a zmeniť niektoré naše postupy, najmä pokiaľ ide o naše tradičné domáce konzultácie, aby sme tu stále mohli byť pre vás a pomáhali vám nájsť spôsob, ako sa bezpečne pohybovať po celom vašom dome. Počas celej našej viac ako 150-ročnej histórie sme prekonali hlboké hospodárske recesie, vážne politické nepokoje a dokonca aj iné ničivé pandémie, takže prispôsobovanie našich metód tak, aby vyhovovali potrebám našich zákazníkov, je niečo, čo veľmi dobre poznáme.

Vzhľadom na súčasné problémy v oblasti verejného zdravia sme zaviedli prísny bezpečnostný protokol, ktorý budeme dodržiavať počas každej prehliadky schodov a montáže stoličkového výťahu.  Tým, že tak urobíme, môžeme naďalej dodržiavať náš záväzok ponúknuť vám a vašim milovaným  tie správne rady, ktoré vám pomôžu vybrať si to najlepšie riešenie mobility presne pre vaše potreby.

Vrátiť sa na návštevy k našim klientom v čase, keď je pocit bezpečia a pohodlia v domácnosti dôležitejší ako kedykoľvek predtým, nabralo nový význam, pretože teraz sme si viac ako kedykoľvek vedomí, ako veľmi môže stoličkový výťah pomôcť ľuďom cítiť sa vo svojej domácnosti nezávisle a mať pocit istoty, že sa môžu dostať všade bez toho, aby museli neustále žiadať o pomoc. Z tohto dôvodu sa počas konzultácii u vás doma uistíme, že dodržiavame všetky opatrenia, aby sme znížili priamy kontakt na minimum a rešpektovali všetky odporúčania verejného zdravotníctva:

Pri návšteve vašej domácnosti budú naši odborníci na stoličkové výťahy a skúsení montéri nosiť rukavice, ochranné rúška a používať dezinfekčný gél. Na každú vašu otázku budú odpovedať z bezpečnej vzdialenosti. Ponúknu vám ochranné rúška a dezinfekčný gél, aby ste boli úplne chránení.

V týchto neistých časoch chceme, aby ste sa cítili bezpečne a boli ste si istí vedomí, že robíme všetko preto to, aby sme naše komunity udržali v bezpečí. A zatiaľ čo svet hľadá spôsob, ako nás chrániť pred ochorením COVID-19, my chceme zaistiť, že ostanete nezávislí a nebudete odkladať hľadanie riešenia vážnych problémov s mobilitou, ktoré by mohli spôsobiť váš pád zo schodov a vašu závislosť na iných kvôli takej jednoduchej veci, ako je cesta hore a dole schodmi.

Hľadáte bezpečný spôsob ako sa dostať hore a dole schodmi?

Vyžiadajte si cenovú ponuku na stoličkový výťah Stannah ešte dnes bez toho, aby ste museli vyjsť z domu.

Vaša bezpečnosť je našou najvyššou prioritou. Z tohto dôvodu sme zaviedli prísne bezpečnostné opatrenia, aby sme obmedzili priamy kontakt na minimum a zaistili vašu bezpečnosť počas prehliadky schodov vo vašej domácnosti a počas montáže vášho stoličkového výťahu.

Zavolajte nám ešte dnes a zistite viac – radi  vám odpovieme na všetky vaše otázky a podrobne vám vysvetlíme, ako bude prebiehať domáca konzultácia, počas ktorej vám ponúkneme to najlepšie riešenie pre vás a vaše potreby.