Obdržanie bezplatnej cenovej ponuky na stoličkový výťah

Po skončení osobnej konzultácie u vás doma zdarma získate cenovú ponuku
Bez špeciálnych podmienok.

Osobná konzultácia u vás doma slúži iba na jeden účel: zoznámiť sa s vami a s vašou domácnosťou, aby sme vám mohli poskytnúť potrebné informácie o tom, či naozaj potrebujete stoličkový výťah a ktorý je pre vás ten pravý.

Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma

Čo cenová ponuka zahŕňa?

Vašu bezplatnú cenovú ponuku obdržíte po osobnej konzultácií u vás doma. Naši poradcovia s vami strávia asi hodinu, aby mali čas na:

Odmeranie vašich schodov

Odmeranie vašich schodov

Presne odmeriame vaše schody ako aj všetky možné prekážky, použitím pokrokovej technológie, ktorá meria na milimeter presne.

Zhodnotenie vašej pohyblivosti

Zhodnotenie vašej pohyblivosti

Zoznámime sa s vami a s príčinami straty vašej mobility. Je to jediný spôsob, ako môžeme pre vás presne vybrať ten najvhodnejší stoličkový výťah. Ten, ktorý vám ponúkne pohodlie a bezpečnosť, ktoré hľadáte.

Ukážku všetkých vašich možností

Ukážku všetkých vašich možností

Ukážeme vám všetky možnosti týkajúce sa bezpečnosti a pohodlia, ktoré vám môžeme poskytnúť, aby ste mali istotu, že váš stoličkový výťah vyhovie všetkým vašim potrebám. Môžete si dokonca zvoliť farbu stoličky, ktorá sa bude hodiť do vášho interiéru.

Odovzdanie konečnej cenovej ponuky

Odovzdanie konečnej cenovej ponuky

Dodáme vám konečnú cenovú ponuku na ideálny stoličkový výťah pre vás osobne a povieme vám o všetkých možnostiach, ako by vám štát mohol pomôcť s jeho financovaním.

Tieto informácie zahŕňajú bezplatnú cenovú ponuku na ten správny stoličkový výťah pre vás a váš dom. Náš konzultant je s vami tak dlho, ako to potrebujete, aby ste získali všetky informácie, ktoré vám môžeme poskytnúť.

Budete mať čas:

  • Prelistovať katalógy
  • Eventuálne si aj pozrieť videá
  • Prehliadnuť si možnosti stoličky
  • Prediskutovať ďalšie funkcie
  • Vybrať si čalúnenie, ktoré by najlepšie zodpovedalo vášmu interiéru
  • Zistiť, čím je stoličkový výťah Stannah odlišný od ostatných stoličkových výťahov na trhu.

Keď už ste spokojný a dostali ste odpoveď na všetky svoje otázky, obdržíte od nás bezplatnú cenovú ponuku ihneď a priamo na mieste, na stoličkový výťah, ktorý je navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše potreby.

Teraz už viete všetko. Dostali ste informácie, ktoré ste potrebovali a viete, že náš poradca venoval čas tomu, aby si vás vypočul. Teraz presne rozumiete tomu, čo vám môžeme ponúknuť a tomu, ako vám môže stoličkový výťah Stannah pomôcť ľahšie sa pohybovať po dome. A o tom práve cenová ponuka je: o vašom stoličkovom výťahu a všetkom ostatnom. Žiadne skryté poplatky, žiadne náklady na inštaláciu.
Možno sa čudujete, prečo na internete neuvádzame ceny. Je to preto, aby sme vám mohli dodať skutočnú a presnú cenu sa vám na mieru prispôsobený stoličkový výťah.

Nákup stoličkového výťahu je veľké rozhodnutie.

Zvážte všetky možnosti. Keď na to budete pripravený (môže to byť hneď alebo aj neskôr), budete si vedomý toho, že ste sa rozhodli správne. Zavolajte nám, dajte nám vedieť, že ste sa rozhodli, a potom si už môžete vydýchnuť s vedomím, že čoskoro sa budete môcť pohybovať po schodoch bez najmenšej námahy.

Náš montážny tím vám zanedlho nainštaluje váš stoličkový výťah. Kým naň budete čakať, stále sa na nás môžete obrátiť s ďalšími otázkami. Môžu to byť otázky o ďalších funkciách (môžete zmeniť názor ešte predtým, než si objednáte, a nakoniec si nevybrať napríklad elektrické otáčanie) alebo o montáži. Nech už sa jedná o čokoľvek, sme tu na to, aby sme vám poskytli uspokojujúce odpovede.

Zavolajte nám

0800 162 162

Alebo požiadajte, aby sme vám zavolali

Budeme sa snažiť zavolať vám v priebehu 24 hodín.