0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Často kladené otázky

V spoločnosti Stannah sme pyšní na zákaznícky servis, ktorý ponúkame, a chceme, aby ste vedeli, že vaše potreby sú pre nás to najdôležitejšie. Chceme zaručiť, že vám ponúkame tie najlepšie produkty a služby a tiež chceme, aby ste si boli istí, že máte všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli urobiť správne rozhodnutie.

Zákazníci pred vami nám položili nasledujúce otázky, takže dúfame, že tu nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete. Ak však máte otázky, ktoré ešte neboli zodpovedané, zavolajte nám prosím a my vám pomôžeme získať informácie, ktoré potrebujete.

Vaša domácnosť

Je môj dom vhodný pre stoličkový výťah?

Možno si myslíte, že vaša domácnosť nie je vhodná pre stoličkový výťah – že sú schody príliš strmé, úzke, dlhé alebo krátke. Za celé roky našej existencie sme videli veľa schodísk, takže sme si istí, že ak potrebujete výťah, budeme vám vedieť pomôcť. Či už sú vaše schody rovné, či máte uprostred podestu, či sa stáčajú okolo rohu alebo či máte špirálové schodisko, zavolajte nám, aby sme s vami mohli rozhodnúť o tom správnom stoličkovom výťahu.


Je moje schodisko príliš dlhé?

Aj na tie najdlhšie rovné schody môže byť s najväčšou pravdepodobnosťou namontovaný stoličkový výťah. Ak máte obavy o dĺžku schodov, zavolajte nám, aby sme sa mohli dohodnúť na obhliadke schodov u vás doma, a zhodnotíme ich osobne.

Pokiaľ ide o točité schody, ešte nás nič nezastavilo! Aj keby ste bývali v majáku alebo vo vežovom dome, vždy vám dokážeme pomôcť znovu sa voľne pohybovať.


Je moje schodisko príliš strmé?

Niektorí ľudia sa obávajú, že ich schody sú príliš strmé. Ak si to tiež myslíte, stojí za to dohodnúť si konzultáciu u vás doma. Jeden z našich ústretových poradcov starostlivo odmeria každý centimeter vášho schodiska a povie vám hneď na mieste, či je pre vás možné mať stoličkový výťah. Je pravdepodobné, že áno, a poradca vám môže dokonca na mieste vystaviť cenovú ponuku na stoličkový výťah, ktorý by bol pre vás najvhodnejší.


Je moje schodisko príliš úzke?

Pokiaľ ide problém príliš úzkych” schodov, máme dve stoličky, ktoré by ho mohli vyriešiť:

  • Sadler je vyvýšená stolička, ktorá vám umožní viezť sa vo vzpriamenejšej polohe.
  • Siena má špeciálne navrhnuté zaoblené operadlo sedadla, čo znamená, že sedíte viac v zadnej časti stoličky.

Oba modely sú navrhnuté tak, že vaše kolená do ničoho nenarazia, aj keď je vaše schodisko mimoriadne úzke. Ak na svojich schodoch dokážete stáť, väčšinou na ne môžeme namontovať stoličkový výťah.


Čo ak sú v ceste dvere?

Ak sú dvere na vrchu schodov alebo dole na začiatku, nie je to problém. Dvere môžete naďalej používať a nebráni vám to zaobstarať si stoličkový výťah. Môžeme namontovať zasúvateľnú koľajnicu tak, aby sa zložila a uvoľnila priestor dverám, keď ju nepoužívate. Koľajnica sa automaticky rozloží, keď chcete stoličkový výťah použiť, takže nemusíte nič ťažké dvíhať.


Budú môcť ostatní ľudia naďalej používať schodisko?

Áno. Naše koľajnice nezaberajú skoro žiadne miesto na vašich schodoch a vaša stolička sa dá úhľadne poskladať. Ľudia budú môcť vaše schody používať rovnako ako predtým.


Nákup stoličkového výťahu Stannah

Koľko stojí schodiskový výťah Stannah?

Naše stoličkové výťahy sú šité na mieru vám a vášmu domu, takže ceny sa líšia v závislosti od vašich potrieb. Jedným z dôležitých faktorov, ktorý môže ovplyvniť cenu vášho schodiskového výťahu, je to, či sú vaše schody rovné alebo točité. Iné faktory sú:

  • dĺžka vašich schodov
  • ktorá stolička je vhodná pre vaše potreby
  • či sa chcete odviezť ďalej ako jedno poschodie
  • či potrebujete ďalšie funkcie pre ešte väčšie pohodlie a bezpečnosť

Ak chcete zistiť cenu pre vás najvhodnejšieho výťahu, zavolajte nám a rezervujte si bezplatnú a nezáväznú osobnú konzultáciu u vás doma. Jeden z našich priateľských konzultantov príde k vám domov, aby zhodnotil vaše potreby a dodal vám osobnú cenovú ponuku priamo na mieste.


Môžem si kúpiť použitý stoličkový výťah od Stannah?

Áno a môžeme vám zaručiť, že spĺňa všetky bezpečnostné predpisy, rovnako ako ich spĺňajú naše nové stoličkové výťahy. Predtým ako si u nás kúpite stoličkový výťah z druhej ruky, je výťah dôkladne testovaný, až kým si nebudeme istí, že si zaslúži náš odznak „repasovaný“. Keď získa odznak, sme si istí, že ho môžeme bezpečne namontovať do vašej domácnosti a dokonca vám poskytneme dvojročnú záruku.

Videl(a) som iné značky, ktoré predávajú lacnejšie schodiskové výťahy – prečo?

V spoločnosti Stannah sme strávili viac ako 40 rokov zdokonaľovaním našich stoličkových výťahov. Urobili sme veľa výskumov v oblasti inovácií, aby boli naše stoličkové výťahy bezpečnejšie a pohodlnejšie. Práve tieto bezpečnostné a pohodlné funkcie v kombinácii s kvalitou materiálov použitých na výrobu vášho stoličkového výťahu zaručia, že bude dokonale fungovať po celé desaťročia. Koniec koncov, je to zariadenie, ktoré budete denne používať – určite chcete mať istotu, že tu bude pre vás, keď ho budete potrebovať. Takisto zvážte pomer kvality a ceny. Keď si zakúpite schodiskový výťah Stannah, viete, že sa naň budete môcť v budúcnosti spoľahnúť.

Urobte zo stoličkového výťahu Stannah svoje vlastné dielo

Naše stoličkové výťahy sú nielenže spoľahlivé, ale aj najviac prispôsobiteľné zo všetkých na trhu. Ponúkame vám možnosť prispôsobiť váš stoličkový výťah vašej domácnosti a vašim potrebám. Od rôznych možností čalúnenia až po rôzne farby, svoj stoličkový výťah môžete skutočne vytvoriť podľa svojich predstáv. Vieme, že je dôležité, aby sa dokonale začlenil do vášho interiéru ako aj do vášho života.

Neustále sa snažíme zlepšovať

Stále skúmame, ako by sme pre vás mohli vyrobiť ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie stoličkové výťahy. Sme jednou z iba 3 spoločností na svete, ktoré vlastnia oblek imitujúci artritídu – nástroj, ktorý nám pomáha vcítiť sa do pocitov našich zákazníkov. Toto je len jeden príklad spôsobov, ktorými sa neustále snažíme zlepšovať a lepšie vyhovieť vašim potrebám.

Dodržiavame najprísnejšie zdravotné a bezpečnostné predpisy

Všetky naše stoličkové výťahy sa vyrábajú v našich vlastných závodoch Stannah v EÚ. Vyškolení inžinieri spoločnosti Stannah navrhujú, plánujú a vyrábajú všetky stoličkové výťahy, takže máme úplnú kontrolu nad celým procesom. Znamená to tiež, že dodržiavame najprísnejšie zdravotné a bezpečnostné predpisy.

Používame len tie najkvalitnejšie materiály

Keďže každú jednu časť stoličkových výťahov vyrábame sami, sme si istí, že sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, a že každá časť spĺňa tie najvyššie očakávania. Práve táto pozornosť, ktorú venujeme detailom je to, čo zaručuje našim stoličkovým výťahom takú výnimočne dlhú životnosť, akú ponúkajú, a vám umožní ostať v pohybe tak dlho, ako je to len možné.

Značka Stannah je možno o niečo drahšia než iné značky, ale je výhodnou investíciou do budúcnosti, ktorá za to stojí. To nám môžete veriť.