Maximálna nosnosť stoličkových výťahov: Aká je nosnosť stoličkového výťahu?

Napísal(a) Stannah

Nosnosť stoličkového výťahu zaujíma mnohých ľudí, ktorí sa obávajú, či ich stoličkový výťah dokáže vyviezť hore schodmi. Avšak naše stoličkové výťahy určite splnia vaše potreby.

Každý stoličkový výťah má stanovenú nosnosť, aby sme vedeli, že do danej hmotnosti môžete stoličkový výťah bezpečne používať.

Hoci je maximálna nosnosť našich stoličkových výťahov 160kg, typ stoličkového výťahu, ktorý je pre vás ten pravý, môže mať trochu odlišný limit. Pozrite sa, akú hmotnosť dokážu uniesť naše jednotlivé modely:

Model Siena

Siena je náš najpopulárnejší stoličkový výťah vďaka jeho jednoduchosti a praktickosti. Je tiež jedným z našich najprispôsobivejších stoličkových výťahov, čo znamená, že okrem mnohých farebných prevedení a možností čalúnenia prináša aj možnosť montáže na rovné aj točité schodiská.

Nosnosť sa môže mierne líšiť v závislosti od konkrétneho typu stoličkového výťahu, ktorý pre vašu domácnosť potrebujete, preto to majte na mysli.

Model Starla

Starla je náš najviac prispôsobiteľný stoličkový výťah vďaka rôznym možnostiam čalúnenia a dreveného lemovania, ktoré vám ponúkame. Môžete si dokonca vybrať, ktorým typom dreva by ste radi ozdobili svoj stoličkový výťah alebo či drevo vôbec chcete použiť! Súčasťou prispôsobivého charakteru modelu Starla je aj to, že sa dá nainštalovať na rovné aj točité schodisko, takže v závislosti od vašich schodov sa bude líšiť aj nosnosť vášho modelu Starla.

Nosnosť stoličkového výťahu na rovné schodiská Starla: 160kg

Nosnosť stoličkového výťahu na točité schodiská Starla: 140kg

Model Sofia

Sofia je náš najelegantnejší stoličkový výťah, pričom ostáva rovnako bezpečný a spoľahlivý ako všetky naše ďalšie modely. Pohodlne a bezpečne vás odvezie hore a dolu schodmi a splní všetky potreby týkajúce sa vašej mobility.

Nosnosť stoličkového výťahu Sofia: 140kg

Vonkajšie stoličkové výťahy

Naše vonkajšie stoličkové výťahy sú ideálnym riešením, ktoré vás odvezie do vašich milovaných vonkajších priestorov pohodlným spôsobom bez toho, aby ste museli ohroziť vašu bezpečnosť na nerovných schodoch alebo klzkých zábradliach.

Nosnosť vonkajšieho stoličkového výťahu: 140kg

A čo ďalej?

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich stoličkových výťahoch, pozrite sa na naše stránky produktov. Nájdete tu množstvo informácií o tom, ako zaručujeme bezpečnosť našich stoličkových výťahov a ako ich prispôsobujeme vašim potrebám.

Nechajte si toľko času na rozmyslenie, koľko potrebujete, ale keď ste si istí, zavolajte nám. Budeme vám schopní zodpovedať na všetky otázky, ktoré by ste ešte mohli mať, a keď nám zavoláte, zarezervujeme vám bezplatnú obhliadku schodov. Ak si stále nie ste istí, či je stoličkový výťah pre vás tým najlepším riešením, bude to ideálna príležitosť položiť všetky otázky, ktoré máte. Vyškolený poradca bude mať čas na to, aby vás počúval a poskytol vám všetky potrebné informácie. Odmeria tiež vaše schody a nájde presne to, že chcete a potrebujete.

Poradca vám povie, či je stoličkový výťah do vašej domácnosti vhodný, či je to pre vás tá najlepšia možnosť, ako aj presnú cenu výťahu, ktorý presne plní vaše potreby. A to všetko zdarma. Poskytnúť vám všetky informácie je súčasťou našich služieb, aby ste si vybrali tú najlepšiu možnosť pre vás osobne.

Zavolajte nám hneď teraz a zistite všetko, čo potrebujete vedieť.

Súvisiace články:

Stoličkové výťahy: Kompletný sprievodca
Zistite viac o práci okolo stoličkových výťahov Stannah
Čo je stoličkový výťah? 40 rokov pretvárania typológie stoličkových výťahov

Súvisiace články