Náš sortiment


Stannah starla chair modelStannah Starla foldingStairlift Starla design optionStairlift Starla designStarla stairlift wood designStairlift Starla safe featur
Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah Starla
Starla: Dokonalá elegancia

Dokonalé splynutie pohodlia, bezpečnosti a štýlu

Mnoho ľudí si myslí, že všetky stoličkové výťahy sú rovnaké. Títo ľudia ešte nepoznajú stoličkový výťah Starla, náš najviac prispôsobiteľný výťah. Je dokonalým príkladom toho, ako sa vám môže stoličkový výťah úplne prispôsobiť. Dodáva sa v rade čalúnení a s voliteľným dreveným obložením zo svetlého alebo tmavého dreva, aby sa prirodzene začlenil do vášho interiéru.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám Starla prináša?

Nech už je váš vkus akýkoľvek, v Starle určite nájdete to, čo hľadáte. Naj prispôsobiteľnejší stoličkový výťah z radu Stannah. Okrem toho, že vám vráti slobodu pohybu, poskytuje vám pohodlie a bezpečnosť vo vašej domácnosti a zároveň ladí s vašim interiérom.

Elegantný dizajn

To, čo charakterizuje stoličkový výťah Starla, je rafinovaná elegancia. Sme výrobcovia, ale tiež dizajnéri. Chceli sme vyrobiť niečo, čo by vo vašej domácnosti vyzeralo dobre, a prirodzene splynulo s vašim nábytkom. Takto sme sa dostali k tomuto dizajnu – dizajnu, ktorý môžete meniť tak, aby sa stal vašim vlastným. Či už chcete svetlé alebo tmavé drevené obloženie, praktické umývateľné vinylové čalúnenie alebo mäkkú tkaninu, Starlu môžete prispôsobiť vašim potrebám.

Špičkové inžinierstvo

Univerzálnosť a funkcie zabezpečujúce väčšie pohodlie stoličkového výťahu Starla sú iba niektoré z dôvodov, prečo táto stolička pomohla tisíckam ľudí na celom svete znovu získať svoju nezávislosť. Ďalšími dôvodmi sú tvrdá práca našich vysoko kvalifikovaných inžinierov. Tí do produktu, ktorý vidíte dnes, vložili celé roky výskumu. Inžinieri spoločnosti Stannah zaistili, že:

 • Vaša Starla vás nikdy nesklame, dokonca ani pri výpadku prúdu.
 • Vaša Starla sa po stlačení tlačidla pohybuje plynulo a ticho hore alebo dole schodmi .
 • Podložka na nohy, lakťové opierky a sedadlo vášho stoličkového výťahu sa ľahko sklopia. Keď je rozložený, môžete vyštartovať.
 • Ovládače sa ľahko používajú. Použite ruku alebo zápästie na pohyb páčkou tým smerom, ktorým chcete ísť, a už ste bezpečne na ceste.
 • Voliteľné funkcie, ako napríklad tlačidlo na sklopenie podložky pod nohy, znamenajú, že na rozdiel od iných spotrebičov, tento nevyžaduje žiadne ohýbanie sa ani dvíhanie.
 • Dokonca máte možnosť získať stoličkový výťah Siena, ktorý sa na vrchole alebo na spodku schodov automaticky otočí, aby vám umožnil úplne bezpečne vystúpiť.

Pozrite si všetky naše modely stoličkových výťahov pre rôzne typy schodov.

Prezrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré ponúkame pre vaše schody. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Prispôsobte si svoj stoličkový výťah Starla

Keď dostaneme informácie o tom, čo si želáte a čo potrebujete, zavoláme vám a naplánujeme bezplatnú konzultáciu u vás doma, kde dostanete cenovú ponuku zdarma.

starla

Navrhnite váš stoličkový výťah

Vyberte si farbu a detailné parametre vášho ideálneho stoličkového výťahu

Drevo:

chair with light wood finish chair with dark wood finish chair without wood finish

Farba:

chair with esmerald green fabric chair with yellow fabric chair with brown fabric chair with grey stone fabric chair with red fabric

Typ schodiska:

Rovné

Točité

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku na stoličkový výťah

Vyžiadajte si cenovú ponuku zdarma

Špičkový stoličkový výťah

Našich 40 rokov výroby schodiskových výťahov nás čo to naučilo o tom, čo od schodiskového výťahu očakávate. Pozrite sa na funkcie, ktoré sme do Starly pridali, aby sme vyrobili stoličkový výťah, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Tlačidlo na privolanie výťahu

K Starle dodávame 2 intuitívne tlačidlá na privolanie umiestnené na diaľkovom ovládaní. Ak je váš stoličkový výťah na inom podlaží, stlačte tlačidlo a výťah príde priamo k vám. Dokonca v noci svieti, takže vás nikdy nenechá v úzkych.


Jednoducho používateľný bezpečnostný pás

Náš špeciálne navrhnutý ergonomický bezpečnostný pás je možné zapnúť iba jednou rukou a môžeme ho namontovať na pravú alebo ľavú lakťovú opierku stoličky vášho výťahu. Znamená to, že sa dá ľahko zapnúť aj vtedy, ak máte problémy s artritídou prstov.

Mimoriadne bezpečný sedák

Starla má sklonený sedák, ktorý vás mierne posúva dozadu, vďaka čomu sa počas jazdy na stoličkovom výťahu cítite bezpečnejšie. Sedadlo tiež registruje tlak, takže sa nedá do pohybu, kým nebudete bezpečne sedieť.


Najelegantnejší a najprispôsobiteľnejší stoličkový výťah

Stoličkový výťah Starla si môžete prispôsobiť rôznymi možnosťami čalúnenia - vyberte si farbu, štruktúru a dokonca aj to, či chcete mať svetlú alebo tmavú drevenú lištu. Môžete si byť istý, že do vášho interiéru sadne ako uliaty.

Pre rovné aj točité schody

Počas našich150 rokov nášho podnikania sme videli veľa schodísk, a tak sme vytvorili vysoko všestrannú Starlu. Môže byť namontovaná na akékoľvek schody - rovné, točité, špirálové, dlhé alebo krátke.


Bezpečnostné senzory po okrajoch stoličkového výťahu

Starla prichádza s bezpečnostnými senzormi, umiestnenými okolo stoličky a vozíka, aby rozpoznala prekážky, ktoré by mohli stáť v ceste. Ak niečo zaznamená, stolička sa rýchlo, ale jemne zastaví.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button