Nákup stoličkového výťahu

Našim cieľom je uľahčiť vám život.
Preto sme rozdelili proces nakupovania stoličkového výťahu na 3 jednoduché kroky.

 1 

Prehliadka schodov

Prídeme k vám priamo domov, prehliadneme si vaše schody a vypracujeme riešenie, ktoré vám umožní užívať si celý svoj dom. Tak ako sme všetci jedineční, tak je jedinečná aj každá domácnosť a každé schodisko.

 2 

Cenová ponuka

Hneď ako si ujasníme, čo presne chcete, vám priamo na mieste dodáme bezplatnú cenovú ponuku, z ktorej pre vás nevyplývajú žiadne záväzky. Potom o nej môžete popremýšľať a správne sa rozhodnúť.

 3 

Montáž

Než sa nazdáte, náš technik vám príde namontovať váš stoličkový výťah. Namontovanie výťahu trvá kratšie ako jeden deň a predtým než technik odíde, presvedčí sa, že môžete výťah pohodlne používať.

Prečo je potrebná prehliadka schodiska?

Konzultácia po telefóne

Prvý odborník, s ktorým sa budete rozprávať, bude na druhom konci telefónnej linky. Naši šikovní poradcovia sú vyškolení na celý náš sortiment, budú vám preto klásť špecifické otázky, aby zistili, ako presne vám môžu pomôcť. Budú sa tiež chcieť dozvedieť čo najviac o vašich schodoch, či sú rovné, točité, vnútorné alebo vonkajšie.

Ďalším krokom je bezplatná prehliadka schodov jedným z našich špecializovaných poradcov.

 • Telefonický konzultant zistí, kedy by vám osobná konzultácia najlepšie vyhovovala a zorganizuje ju hneď ako to bude možné.
 • Jeden z našich špecializovaných poradcov potom príde k vám domov, všetko s vami prediskutuje, zistí, čo potrebujete, a dôkladne si prehliadne vaše schody.
 • Je dôležité, aby vaše schody odmeral. Zistí tak, ako sa na ne zmestí výťah.
 • Potom vám náš špecializovaný poradca povie, ktorý stoličkový výťah je pre vás najvhodnejší. Úplne zadarmo.
 • Hneď potom vám dodá cenovú ponuku. Aby ste sa mohli správne rozhodnúť, chceme, aby ste mali všetky potrebné informácie a dostatok času.

Prečo nedodávate bezplatnú cenovú ponuku cez internet?

Naše stoličkové výťahy sú vyrábané presne pre vás a pre váš dom. Z tohto dôvodu je tak dôležité, aby naši odborní poradcovia najskôr odmerali vaše schody. Aby sme vám mohli povedať, čo potrebujete na znovuzískanie vašej samostatnosti, musíme zistiť, ktorá koľajnica by do vášho domu najlepšie pasovala. To, čo vám môžeme povedať už teraz je, že cenovú ponuku dostanete hneď po osobnej konzultácií u vás doma. Zadarmo. Bez záväzkov či skrytých poplatkov. Môžete si byť istý, že jediné, za čo platíte, je váš stoličkový výťah.

Cena stoličkového výťahu môže závisieť od:

 • stoličky, ktorú si vyberiete
 • dĺžky vašich schodov
 • toho, či sú vaše schody rovné alebo točité
 • aké možnosti a funkcie potrebujete, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie

Chceme vám poskytnúť čo najviac informácií online, ale možno neodpovieme na všetky vaše otázky, preto je tu náš priateľský tím, ktorý vám veľmi rád odpovie na akékoľvek ďalšie otázky, ktoré by ste mohli mať. Zavolajte nám hneď teraz (alebo po dočítaní tejto stránky) a zistite, ako vám môžeme pomôcť.

Váš stoličkový výťah vám môžeme prispôsobiť na mieru

Dokážeme vyrobiť stoličkový výťah na mieru pre vaše potreby. Nezáleží na tom, či sú vaše schody rovné, točité, v interiéri alebo vonku, úzke alebo široké, strmé alebo mierne stúpajúce, či už máte bolestivé kolenné kĺby, problémy so srdcom, zníženú pohyblivosť dolných častí tela alebo chrbta – pomôžeme vám vaše schody znovu zdolať . Ponúkame rôzne dizajny, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby pre vás boli najjednoduchšie a najpohodlnejšie. Presne pre vás osobne. A dokonca si môžete zvoliť farbu čalúnenia. Možnosť tlačidla na sklopenie opierky na nohy znamená, že sa nemusíte ohýbať a ergonomický bezpečnostný pás sa dá zapnúť jednou rukou. Naši poradcovia vám môžu porozprávať o každej možnosti a o tom, ako vám môže uľahčiť život.

Stoličkové výťahy pre rovné schodisko

Stoličkový výťah pre rovné schodisko je praktický a elegantný spôsob ako sa pohybovať po schodoch, bez námahy vás odvezie hore a dole.

Dozvedieť sa viac >

Stoličkové výťahy pre točité schodisko

Stoličkový výťah vám pomôže ušetriť energiu na veci, ktoré robíte radi. Predstavte si, ako ďaleko vás môže dostať energia, ktorú používate na cestu hore a dole po schodoch.

Dozvedieť sa viac >

Vonkajšie stoličkové výťahy

Či už sú to schody k vašim vstupným dverám, von do vašej záhrady, dole do garáže alebo okolo na terasu, môžeme vám sprístupniť všetky priestory, ktoré máte tak radi.

Dozvedieť sa viac >

stannah technical assistance

Ako sa stoličkový výťah namontuje?

Naši priateľskí technici prídu k vám a o všetko sa postarajú. Ak vás to zaujíma, môžete ich pri práci pozorovať. Keďže naše schodiská sa montujú na schody a nie do steny, montáž je rýchla a jednoduchá. Do schodov sa priskrutkujú len oporné nožičky pre maximálnu bezpečnosť a naši technici po práci za sebou upracú. Po namontovaní vám venujú čas, aby vám ukázali, ako to funguje, a neopustia dom, kým sa pri používaní nového stoličkového výťahu nebudete cítiť spokojne a pohodlne.

Namontovanie stoličkového výťahu je:

 • Bezplatné: Zaplatíte len za stoličkový výťah.
 • Rýchle: Namontovanie stoličkového výťahu zaberie len niekoľko hodín.
 • Čistota: technici pred odchodom vyčistia prach, ktorý vznikol pri montáži.

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u vás doma

0800 162 162

Alebo požiadajte, aby sme vám zavolali

Budeme sa snažiť zavolať vám v priebehu 24 hodín.