0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Náš sortiment


Vonkajšie stoličkové výťahy
Pre bezpečie a pohodlie dokonca aj vonku

Stoličkové výťahy nie sú určené len do interiéru. Chceme vám zaručiť nezávislosť všade.

Či už sú to schody k vašim vstupným dverám, von do vašej záhrady, dole do garáže alebo okolo na terasu, náš vonkajší stoličkový výťah znovu sprístupní vonkajšie priestory, ktoré máte tak radi a ktoré tak potrebujte. A navyše urobí vaše vonkajšie schodisko bezpečným.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

Čo vám vonkajší stoličkový výťah prináša?

Predstavte si, že môžete opustiť svoj dom s dôverou a vedomím, že máte bezpečný prístup do svojho domu aj vonku. Sme výrobcom stoličkových výťahov už 40 rokov, mali sme tak príležitosť zdokonaliť naše schopnosti. Výrobok, na ktorý sme mimoriadne pyšný, je náš robustný vonkajší schodiskový výťah s dlhou životnosťou.

Odolný dizajn

Či už ide o niekoľko schodov alebo celé schodisko, vonkajší stoličkový výťah vám umožní slobodne pokračovať v aktivitách, ktorým sa skutočne chcete venovať. Náš vonkajší stoličkový výťah spája najlepšie vlastnosti našich vnútorných stoličkových výťahov s praktickosťou a dlhou životnosťou potrebnou na odolávanie poveternostným vplyvom, poskytuje vám slobodu pohybu kdekoľvek chcete ísť. Umožní vám prístup do sveta za múrmi vášho domu.

Spoľahlivé konštruktérstvo

Naši inžinieri vyvinuli režim testovania, ktorý je na špičkovej úrovni. Každá súčiastka našich stoličkových výťahov je otestovaná na 25,000 spiatočných jázd. Doprajete si s nimi prístup k svetu mimo svojho domova na mnoho nadchádzajúcich rokov. Váš vonkajší stoličkový výťah je investíciou do zdravej, aktívnej a bezbariérovej budúcnosti. Pri výrobe našich vonkajších stoličkových výťahov naši inžinieri zaistili vašu bezpečnosť a pohodlie.

  • Odolný voči teplu a chladu. Funguje aj pri extrémnych teplotách.
  • Pohodlný. Je dodávaný s 2 tlačidlami na privolávanie na diaľku. Jednoducho stlačte tlačidlo, aby ste k vám privolali stoličkový výťah, keď na ňom nesedíte.
  • Bezproblémová montáž. Pretože stoličkový výťah sa montuje na schody, nie do steny. Bez ohľadu na to, z čoho sú vaše schody vyrobené, naše schodiskové výťahy je možné bezpečne a rýchlo namontovať.
  • Spoľahlivý. Pretože stoličkové výťahy Stannah sú vybavené batériami. Na schodoch sa nikdy nezaseknete, dokonca ani pri výpadku prúdu, pretože batérie zaručujú, že sa vždy dostanete do bezpečia.
  • Rafinovaný. Keď sa stolička nepoužíva, úhľadne sa sklopí, takže nezaberá takmer žiadne miesto. Koľajnica sa pohodlne vojde k okraju vašich schodov pre maximálnu diskrétnosť a zapadá do jej okolia.
  • Bezpečný. Náš vonkajší stoličkový výťah spĺňa medzinárodné bezpečnostné predpisy a navyše je možné ho uzamknúť pomocou kľúča. Viete, že budete jediný, kto ho bude používať. Vonkajšie stoličkové výťahy sú tiež vybavené senzormi na zisťovanie prekážok. Ak mu niečo stojí v ceste, váš stoličkový výťah sa jemne, ale okamžite zastaví.
scroll left button

scroll right button

Cenová ponuka zdarma ešte dnes