Náš sortiment


Vonkajšie stoličkové výťahy
Pre bezpečie a pohodlie dokonca aj vonku

Stoličkové výťahy nie sú určené len do interiéru. Chceme vám zaručiť nezávislosť všade.

Či už sú to schody k vašim vstupným dverám, von do vašej záhrady, dole do garáže alebo okolo na terasu, náš vonkajší stoličkový výťah znovu sprístupní vonkajšie priestory, ktoré máte tak radi a ktoré tak potrebujte. A navyše urobí vaše vonkajšie schodisko bezpečným.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám vonkajší stoličkový výťah prináša?

Predstavte si, že môžete opustiť svoj dom s dôverou a vedomím, že máte bezpečný prístup do svojho domu aj vonku. Sme výrobcom stoličkových výťahov už 40 rokov, mali sme tak príležitosť zdokonaliť naše schopnosti. Výrobok, na ktorý sme mimoriadne pyšný, je náš robustný vonkajší schodiskový výťah s dlhou životnosťou.

Odolný dizajn

Či už ide o niekoľko schodov alebo celé schodisko, vonkajší stoličkový výťah vám umožní slobodne pokračovať v aktivitách, ktorým sa skutočne chcete venovať. Náš vonkajší stoličkový výťah spája najlepšie vlastnosti našich vnútorných stoličkových výťahov s praktickosťou a dlhou životnosťou potrebnou na odolávanie poveternostným vplyvom, poskytuje vám slobodu pohybu kdekoľvek chcete ísť. Umožní vám prístup do sveta za múrmi vášho domu.

Spoľahlivé konštruktérstvo

Naši inžinieri vyvinuli režim testovania, ktorý je na špičkovej úrovni. Každá súčiastka našich stoličkových výťahov je otestovaná na 25,000 spiatočných jázd. Doprajete si s nimi prístup k svetu mimo svojho domova na mnoho nadchádzajúcich rokov. Váš vonkajší stoličkový výťah je investíciou do zdravej, aktívnej a bezbariérovej budúcnosti. Pri výrobe našich vonkajších stoličkových výťahov naši inžinieri zaistili vašu bezpečnosť a pohodlie.

 • Odolný voči teplu a chladu. Funguje aj pri extrémnych teplotách.
 • Pohodlný. Je dodávaný s 2 tlačidlami na privolávanie na diaľku. Jednoducho stlačte tlačidlo, aby ste k vám privolali stoličkový výťah, keď na ňom nesedíte.
 • Bezproblémová montáž. Pretože stoličkový výťah sa montuje na schody, nie do steny. Bez ohľadu na to, z čoho sú vaše schody vyrobené, naše schodiskové výťahy je možné bezpečne a rýchlo namontovať.
 • Spoľahlivý. Pretože stoličkové výťahy Stannah sú vybavené batériami. Na schodoch sa nikdy nezaseknete, dokonca ani pri výpadku prúdu, pretože batérie zaručujú, že sa vždy dostanete do bezpečia.
 • Rafinovaný. Keď sa stolička nepoužíva, úhľadne sa sklopí, takže nezaberá takmer žiadne miesto. Koľajnica sa pohodlne vojde k okraju vašich schodov pre maximálnu diskrétnosť a zapadá do jej okolia.
 • Bezpečný. Náš vonkajší stoličkový výťah spĺňa medzinárodné bezpečnostné predpisy a navyše je možné ho uzamknúť pomocou kľúča. Viete, že budete jediný, kto ho bude používať. Vonkajšie stoličkové výťahy sú tiež vybavené senzormi na zisťovanie prekážok. Ak mu niečo stojí v ceste, váš stoličkový výťah sa jemne, ale okamžite zastaví.

Bezpečný

Bezpečnejší ako klzké zábradlie

Váš vonkajší stoličkový výťah je bezpečnou alternatívou k neustále mokrým, klzkým schodom. Váš stoličkový výťah je bezpečnejší a ľahšie inštalovateľný ako zábradlie, pomôže vám predchádzať pádom a zraneniam.

Jednoducho používateľný

Vybavený jednoducho používateľnou páčkou

Na používanie stoličkového výťahu stačí potlačiť páčku smerom, ktorým chcete ísť. Páčka sa dá umiestniť na pravú alebo ľavú lakťovú opierku, záleží či ste ľavák alebo pravák, alebo na tom, čo je pre vás pohodlnejšie.

Úsporný

Úspornejší ako vaša varná kanvica

Naše vonkajšie stoličkové výťahy nie sú náročnejšie na energiu v porovnaní s vnútornými (lacnejšie ako varná kanvica!). Stoličkový výťah je investícia do vašej budúcnosti. Umožní vám ostať aktívnymi ešte dlhé roky.

Odolné voči poveternostným vplyvom

Dážď, sneh a ľad nie sú problémom

Či už svieti slnko alebo prší, odvezú vás, kde potrebujete, po celý rok. Stolička, motor a batéria sú vodotesné, preto ich nepoškodí ani dážď, ani mráz ani sneh.

Robustný

Stolička sa časom neznehodnotí

Naše vonkajšie stoličkové výťahy sú vyrobené tak, aby odolali poveternostným vplyvom a skúške času. Stolička sa neznehodnotí tým, že je vonku - je vyrobená z plastu, ktorý odolá UV žiareniu, preto na slnku nevybledne.

Poťah

Je dodávaný s poťahom, ktorý ho udrží čistý

Váš stoličkový výťah je vždy pripravený, kedykoľvek ho potrebujete. Je dodávaný s ochranným poťahom, aby odolal mrazu a snehu a ostal suchý a čistý. Odnímte poťah a môžete sa viezť.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button