phone icon

0800 162 162

Zavolajte nám

Stannah Slovensko

Celoštátny servis a predaj

Otváracie hodiny

Pracovné dni: 7:00 – 19:00

Kontaktujte nás priamo:

Tel: +421 31 559 8877

Mobil: +421 903 443211

Email: zuzana.west@stannah.sk

Kontaktujte spoločnosť Stannah Stoličkové výťahy na Slovensku

Nech bývate kdekoľvek na Slovensku a nech potrebujete čokoľvek, sme tu pre vás a pomôžeme vám

Chceme, aby ste mali istotu, že keď sa rozhodnete pre nákup stoličkového výťahu Stannah, je to pre vás to najlepšie rozhodnutie.

Sme hrdí na to, že poskytujeme zákaznícky servis, ktorý ďaleko prevyšuje všetky vaše očakávania. Musíte si byť istí, že nám môžete dôverovať, pretože jedine vtedy môžete zažiť pocit úplnej slobody a pokoja v duši, ktoré nákup stoličkového výťahu prináša.

Zdarma vám poskytneme individuálne poradenstvo, bezplatnú a nezáväznú cenovú ponuku ako aj spoľahlivé informácie. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli, od Bratislavy až po Košice, od Banskej Bystrice až po Žilinu, a kdekoľvek inde.

Ak máte záujem o nákup stoličkového výťahu, zavolajte nám a rezervujte si bezplatnú konzultáciu u vás doma s jedným z našich certifikovaných poradcov. Ten premeria vaše schody a poradí vám, ktorá možnosť je pre váš domov tá najvhodnejšia. Hneď potom vám dodá bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku. Nemusíte sa obávať, budete mať dosť času všetko si riadne premyslieť. Je pre nás dôležité, aby ste si boli istí.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, o zásadných veciach alebo maličkostiach, sme vám nablízku, stačí nám len zavolať. Dajte nám vedieť ako vám môžeme pomôcť.

Neustále pracujeme na tom, aby sme sa ako spoločnosť zlepšovali a zefektívnili našu prácu, preto ak máte akýkoľvek návrh alebo pripomienku, zavolajte nám alebo nám pošlite správu a podeľte sa s nami o svoje názory. Budeme sa tešiť!