Stoličkové výťahy Stannah - svetový líder vo výrobe stoličkových výťahov.

Jeden a pol storočia v tomto priemysle nás čo to naučilo výťahoch, ktoré vyrábame, a o ľuďoch, pre ktorých to robíme.

Už viac ako

150

rokov uľahčujeme ľuďom život.

Vrátili sme nezávislosť viac ako

750,000

ľuďom po celom svete.

Vyhrali sme

9

krát po sebe ocenenie za naše postupy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia.

Rodinné hodnoty rodiny Stannah

Keďže sme rodinným podnikom, naše hodnoty sú neoddeliteľnou súčasťou toho, za čím stojíme. Keďže nie sme viazaní na akcionárov, môžeme o všetkom rozhodovať sami a chceme, aby ste vedeli, že vy ste vždy na prvom mieste.

Prinášame vám ten najlepší stoličkový výťah na svete

Existuje dôvod, prečo sme dokázali rozšíriť náš podnik do celého sveta, do viac ako 40 krajín na 5 kontinentoch. Sme hrdí na to, že prinášame špičkový výrobok, ktorý spĺňa vaše aj naše vysoké očakávania. Môžeme si byť istí kvalitou, pretože naši interní konštruktéri vytvárajú každú jednu súčasť stoličkového výťahu v našich vlastných závodoch. Znamená to, že používame jedine tie najkvalitnejšie materiály a najbezpečnejšie pracovné postupy - máme pod kontrolou celý proces. Výsledkom je robustný a trvácny stoličkový výťah, ktorý obstojí v skúške času a bude vám pomáhať pri pohybe počas mnohých ďalších rokov.

Získate ten najlepší pomer kvalita/cena

Stoličkové výťahy Stannah vám vnesú do duše pokoj, po ktorom túžite. Keďže navrhujeme a vyrábame každý stoličkový výťah, vieme, že je tak bezpečný, ako je to len možné. Váš stoličkový výťah Stannah vám vydrží celé desaťročia, pretože investujete do najvyššej možnej kvality Bude úžasné vedieť, že budete v bezpečí a pohodlí vo svojom domove po celé dlhé roky. Zaplatíte len za stoličkový výťah. Avšak spolu s novým stoličkovým výťahom dostanete aj bezplatnú (rýchlu a čistú) montáž, 5 ročnú záruku a 5 bezplatných servisných výjazdov. Tomu sa hovorí výhodný nákup.

Rady, ktorým môžete dôverovať

Keďže stoličkový výťah nie je každodenným nákupom, pri rozhodovaní o tom, ktorý chcete, možno nebudete vedieť, kde začať. Preto vám poskytneme bezplatné poradenstvo a bezplatnú cenovú ponuku bez špeciálnych podmienok. Chceme, aby ste si boli istí, že získavate ten najlepší produkt, ktorý vyhovuje vašim potrebám, preto vás nikdy nebudeme nútiť, aby ste nakúpili práve u nás. Maximálne to využite, zavolajte nám a opýtajte sa nás všetko, čo potrebujete vedieť.. Naši zamestnanci sú špičkovo vyškolení, aby vám mohli poskytnúť rady, ktoré hľadáte. Či už je to po telefóne alebo počas konzultácie u vás doma, sme k vám vždy úprimní.

Pre individuálne služby

Naše služby upravujeme tak, aby vyhovovali vám a vašim potrebám, od osobného poradenstva po telefóne až po konzultáciu u vás doma s jedným z našich zástupcov . Počas osobnej konzultácie vo vašej domácnosti náš priateľský konzultant zmeria každý centimeter vašich schodov a prediskutuje s vami všetky možnosti - výber stoličiek, čalúnenia a ďalších funkcií. Keď sa spolu dohodnete na tom, čo by bolo najlepšie, dodá vám cenovú ponuku na stoličkový výťah, ktorý by bol pre vás ideálny. Ale nebojte sa, neznamená to, že vás k nákupu u nás nútime, len chceme, aby ste mali všetky informácie k tomu, aby ste sa mohli uvážene rozhodnúť.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button