Sme výrobcovia

Neustále sa zdokonaľujeme a snažíme sa vyvinúť ten najlepší schodiskový výťah na svete.

V zákulisí závodu Stannah sú výskumníci, ktorí horlivo hľadajú spôsoby, ako by ste mohli od našich stoličkových výťahov dostať ešte viac. Úzko spolupracujú z našimi inžiniermi a spolu navrhujú plány.

Sme výrobcovia

Usilovne pracujeme na vývoji vašich stoličkových výťahov, aby sme urobili váš život čo najpohodlnejším. Ako?

  • Zodpovedáme len sami sebe, preto máme úplnú slobodu investovať do inovácií. To znamená, že ak má jeden z našich inžinierov nápad, o ktorom si myslí, že by vám priniesol väčšiu bezpečnosť a pohodlie, máme slobodu doňho investovať.
  • Keďže sme rodinný podnik, dokážeme zaistiť, že naše štandardy prekonávajú nariadenia. Získali sme ISO certifikáty v oblastiach systému manažérstva kvality a riadenia bezpečnosti a ochrany zdravia. A Britská asociácia obchodníkov so zdravotníckymi pomôckami zaisťuje, že naša starostlivosť o zákazníkov prevyšuje všetky právne nariadenia.
  • Keďže každý stoličkový výťah vyrábame sami, môžeme sa zaviazať, že je spoľahlivý a bezpečný. Naša kontrola kvality to plne zaručí. Taktiež to znamená, že používame iba tie najbezpečnejšie materiály.
  • Naše stoličkové výťahy sú testované na 25,000 po sebe nasledujúcich spiatočných jázd, ale to je to najmenej. Stoličkové výťahy Stannah sme vyrobili tak, aby vydržali celé desaťročia.
  • Pri výrobe našich stoličkových výťahov používame len tie najlepšie pracovné postupy. Investujeme do školení personálu, kým nie sú vo svojom obore odborníkmi.
  • Prídavné funkcie. Mysleli sme na dni, keď vás potrápi artritída, a preto každý stoličkový výťah, ktorý v súčasnosti vyrobíme, zahŕňa ergonomický bezpečnostný pás. Na jeho upevnenie vám stačí len jedna ruka, takže budete v bezpečí aj pri rannej ceste dolu schodmi.
  • Sme konštruktéri, ale chápeme, že vám nezáleží iba na mechanike vášho stoličkového výťahu. To je dôvod, prečo sme prepracovali dizajn tak, aby sa dokonale začlenil do vášho domova.

Máme pokoj v duši, keď vieme, že vždy poskytujeme služby tej najvyššej kvality. My dokážem pracovať len takto. Pre nás je najdôležitejšie vedieť, že ste doma v bezpečí a pohodlí, a že každý krok nášho procesu je starostlivo sledovaný tak, aby viedol k tomuto cieľu. Zavolajte nám a zistite viac o tom, ako prispôsobujeme naše stoličkové výťahy vašim špecifickým potrebám.