Stannah všade na svete

Veľká svetová rodina

Tak vnímame našich zákazníkov. Staráme sa o nich a chceme im zaručiť tú najvyššiu kvalitu života, ktorá sa dá dosiahnuť len vtedy, keď je človek vo svojom dome úplne samostatný.

Túto slobodu sme už dali viac ako 750,000 ľuďom po celom svete, a chceme ju ďalej rozdávať toľkým ľuďom, koľkým je to možné. Ak sa chcete dozvedieť ako, čítajte ďalej.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Budujeme si postavenie už 150 rokov

Joseph Stannah založil rodinný podnik Stannah už pred viac ako 150 rokmi, a keby videl, ako sa jeho hodnoty rozšírili po celom svete, bol by nesmierne pyšný.

Hoci sa všetky stoličkové výťahy vyrábajú v Európe, naše výrobky sú dostupné v 40 krajinách nachádzajúcich sa na 5 kontinentoch. Každý deň získavame stále viac a viac zákazníkov, zlepšujeme kvalitu ich života a pomáhame im zvyšovať mieru ich nezávislosti. Sme mimoriadne hrdí na to, že sme najväčším dodávateľom stoličkových výťahov na svete, pretože to znamená, že môžeme pomáhať stále väčšiemu množstvu ľudí žiť vo svojich domovoch dlhšie, v pohodlí a bezpečí.

Sme špičkovými inovátormi dizajnu stoličkových výťahov. Všetko, čo sme sa v priemysle naučili sme zakomponovali do našich výrobkov, môžete si tak byť istí, že dostávate to najlepšie z našich dlhoročných skúseností.

Naše rodinné hodnoty ostali rovnako pevné, aj keď sme sa postupne rozrástli. Znamená to, že stále prinášame rovnako vysokú kvalitu, akú sme ponúkali už od začiatku. Keďže sme stále rodinným podnikom, môžete si byť istí, že zákazník je pre nás vždy na prvom mieste. A ako za čias Josepha Stannaha, si môžeme za cieľ stanoviť tie najvyššie štandardy a dosahovať ich.

Naše viac ako 150 ročné skúsenosti v odvetví výťahov nás naučili:

Informácie zdarma

Poskytovať bezplatné informácie a poradenstvo

Pretože chceme pre vás vybrať to najlepšie. Ak stoličkový výťah od nás nie je pre vás tým najlepším riešením, nikdy vás nebudeme tlačiť do nákupu a nebudeme vás zavádzať.

Inovácia

Investovať do inovácie

Pretože vždy môžeme učiniť viac preto, aby sme váš život urobili pohodlnejším . Preto sa naše výrobky neustále vyvíjajú a zdokonaľujú. Máme slobodu skúmať a skúšať nové veci, pretože stredobodom všetkého, čo robíme, ste vy.

Domov

Ľudia patria do ich vlastných domovov

Ľudia patria do ich vlastných domovov Tam, kde ich viažu ich spomienky. Ich minulosť. Ich rodina. tam, kde sú všetky ich veci, nazhromaždené v priebehu rokov a tam, kde majú susedov, ktorí radi zalejú ich rastliny, keď nie sú doma. Tam si zaslúžia ostať a našou prácou je im pomôcť.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Prajete si viac informácií? Zavolajte nám. Nesmierne radi odpovieme na všetky vaše otázky a povieme vám ako vám môžeme uľahčiť život tak, ako sme to už urobili pre tisíce iných ľudí po celom svete.