0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Stannah všade na svete

Veľká svetová rodina

Tak vnímame našich zákazníkov. Staráme sa o nich a chceme im zaručiť tú najvyššiu kvalitu života, ktorá sa dá dosiahnuť len vtedy, keď je človek vo svojom dome úplne samostatný.

Túto slobodu sme už dali viac ako 750,000 ľuďom po celom svete, a chceme ju ďalej rozdávať toľkým ľuďom, koľkým je to možné. Ak sa chcete dozvedieť ako, čítajte ďalej.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Budujeme si postavenie už 150 rokov

Joseph Stannah založil rodinný podnik Stannah už pred viac ako 150 rokmi, a keby videl, ako sa jeho hodnoty rozšírili po celom svete, bol by nesmierne pyšný.

Hoci sa všetky stoličkové výťahy vyrábajú v Európe, naše výrobky sú dostupné v 40 krajinách nachádzajúcich sa na 5 kontinentoch. Každý deň získavame stále viac a viac zákazníkov, zlepšujeme kvalitu ich života a pomáhame im zvyšovať mieru ich nezávislosti. Sme mimoriadne hrdí na to, že sme najväčším dodávateľom stoličkových výťahov na svete, pretože to znamená, že môžeme pomáhať stále väčšiemu množstvu ľudí žiť vo svojich domovoch dlhšie, v pohodlí a bezpečí.

Sme špičkovými inovátormi dizajnu stoličkových výťahov. Všetko, čo sme sa v priemysle naučili sme zakomponovali do našich výrobkov, môžete si tak byť istí, že dostávate to najlepšie z našich dlhoročných skúseností.

Naše rodinné hodnoty ostali rovnako pevné, aj keď sme sa postupne rozrástli. Znamená to, že stále prinášame rovnako vysokú kvalitu, akú sme ponúkali už od začiatku. Keďže sme stále rodinným podnikom, môžete si byť istí, že zákazník je pre nás vždy na prvom mieste. A ako za čias Josepha Stannaha, si môžeme za cieľ stanoviť tie najvyššie štandardy a dosahovať ich.

Naše viac ako 150 ročné skúsenosti v odvetví výťahov nás naučili:

scroll left button

scroll right button

Prajete si viac informácií? Zavolajte nám. Nesmierne radi odpovieme na všetky vaše otázky a povieme vám ako vám môžeme uľahčiť život tak, ako sme to už urobili pre tisíce iných ľudí po celom svete.