Prečo je pred nákupom stoličkového výťahu potrebná konzultácia?

Pretože váš stoličkový výťah musí byť vhodný tak pre vás ako aj pre vaše schody.

Stoličkový výťah Stannah je vyrobený tak, aby vydržal desiatky rokov, a aby sa dokonale prispôsobil vám a vášmu schodisku. Používame najmodernejšiu dostupnú technológiu, aby sme koľajnicu vyrezali na milimeter presne a aby sme zabezpečili, že každý stoličkový výťah bude spĺňať naše prísne kontroly kvality. Neustále sa snažíme hľadať nové spôsoby, ako urobiť váš stoličkový výťah bezpečnejším, pohodlnejším a ľahšie použiteľnejším.

Poznajte svoje možnosti

Nákup stoličkového výťahu nie je každodennou záležitosťou. Preto pre vás nemusí byť ľahké vedieť, čo by ste presne potrebovali. Naši konzultanti sú vyškolení na to, aby rozpoznali, ktoré charakteristiky sú pre zákazníka potrebné a poskytujú bezplatné osobné poradenstvo. Nebudeme vás do nákupu tlačiť, ale ak sa rozhodnete ísť do toho so spoločnosťou Stannah, môžete si byť istí, že vám boli predložené všetky informácie a čestné zhodnotenie viedlo k vypracovaniu cenovej ponuky na stoličkový výťah, ktorý bude pre vás najvhodnejší.

Vstupy a výstupy z konzultácie u vás doma

Jediný spôsob ako vám môžeme poskytnúť najosobnejšie a najpresnejšie informácie je stretnutie s vami a prehliadka vašich schodov. Počas návštevy u vás doma môže náš konzultant zistiť, prečo sa vaše schody stali problémom a ako vám pomôcť tento problém prekonať. Konzultant zmeria vaše schody a rozhodne, či na ne môžeme namontovať stoličkový výťah. Ak áno, prichádza tá príjemnejšia časť – rozhodnutie, ktorý typ stoličkového výťahu by bol pre vás najvhodnejší.

Zavolajte nám a rezervujte si schôdzku na prehliadku vášho schodiska. Je to prvý krok k tomu, aby ste si zaobstarali stoličkový výťah.

Osobné poradenstvo:

Naši konzultanti sú vyškolení na to, aby rozpoznali, ktoré charakteristiky sú pre zákazníka potrebné a poskytnú bezplatné individuálne poradenstvo.

1. Zistite, ktorá koľajnica je vhodná do vášho domu

Koľajnica, ktorú váš stoličkový výťah potrebuje, závisí od vašich schodov. Ak sú zakrivené, stáčajú sa alebo krútia, potrebujete točitú koľajnicu, ktorá je vyrobená špeciálne tak, aby obopla každú krivku vášho schodiska. Ak máte rovné schodisko, rovná koľajnica je vyrobená tak, aby zodpovedala presnej dĺžke vašich schodov.

Konzultant, ktorý k vám príde domov, bol vyškolený na to, aby bol schopný presne posúdiť, či a ako sa do vášho domu vojde stoličkový výťah. Presné odmeranie schodov má veľa výhod. Jednou z nich je, že koľajnica tak na vaše schodisko sadne ako uliata, a ďalšou, že v našom závode dokážeme vyrobiť model, ktorý bude presnou kópiou vašich schodov s rovnakými rozmermi. Vytvorením repliky zaistíme, že:

  • Výťah je zostavený predtým ako sa k vám dostane. Všetko je zmontované a otestované predtým, ako opustí závod. Takto vieme, že keď naši montéri prídu namontovať váš stoličkový výťah, nestretnú sa so žiadnymi problémami. Urýchli to celý proces.
  • Stoličkový výťah presne zapadne do vášho interiéru. Ak je výťah dokonale prispôsobený, po namontovaní bude spĺňať všetky naše bezpečnostné predpisy a bude si vyžadovať menej údržby.

Odmeranie vašich schodov počas konzultácie u vás doma tiež znamená kratšiu čakaciu dobu. Keď si objednáte váš výťah, merania sa odošlú priamo do nášho závodu a tam sa ihneď začne s výrobou.

2. Rozhodnite, ktorá stolička vyhovuje vašim potrebám

Po tom ako ste sa rozhodli pre koľajnicu, môžete si zvoliť stoličku. Výber záleží na nasledovnom:

  • či sú vaše schody mimoriadne úzke
  • ako chcete aby vyzerala vaša stolička výťahu
  • ktorá stolička bude najvhodnejšia pre vaše špecifické potreby

Naši konzultanti vám môžu poradiť, ktorá by bola najpohodlnejšia na základe posúdenia vašej mobility a výhod, ktoré by jednotlivé stoličky mali pre vás osobne.

Práve preto sa s vami musia stretnúť. Potrebujú zhodnotiť, čo by bolo pre vás najlepšie na rôznych úrovniach – čo by vám prinieslo najväčší pocit bezpečia a pohodlia vo vašom dome.

Po výbere stoličky aj koľajnice si už budete vedieť presne predstaviť ako nesmierne slobodne sa budete cítiť, keď bude stoličkový výťah namontovaný.

3. Pohrajte sa s rôznymi možnosťami

Posledným krokom je pohrať sa s dizajnom a farbami a zistiť, čo by vo vašom interiéri najlepšie vyzeralo. Rozhodnite sa, či by ste chceli väčšiu opierku na nohy, či vám elektrické otáčanie uľahčí život a na ktorú stranu schodov sa stoličkový výťah hodí najlepšie.
Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma

Koľko to bude stáť?

Náš poradca vám môže vystaviť cenovú ponuku až po tom, ako odmeral vaše schodisko a prediskutoval s vami všetky možnosti.

V cenovej ponuke sú zahrnuté:

Cenovú ponuku nemôžeme poskytnúť len cez internet, pretože by nebola presná. Chceme, aby ste mali k dispozícii všetky správne informácie ešte predtým, než sa rozhodnete.

Veci, ktoré by mohli ovplyvniť cenu vášho stoličkového výťahu sú:

  • Ktorú stoličku si vyberiete
  • Dĺžka vašich schodov
  • Či potrebujete rovnú alebo točitú koľajnicu
  • Či potrebujete zasúvaciu koľajnicu, ktorá sa zdvihne a zasunie, aby uvoľnila cestu (pokiaľ sú hneď na vrchu alebo na spodku schodov dvere)
  • Ak si prajete ďalšie funkcie (ako sú elektrické otáčanie, ktoré vám umožní ľahšie vysadnúť, keď sa dostanete na vrch schodov, alebo tlačidlo, ktoré automaticky sklopí opierku na nohy)

Dohodnite si konzultáciu u vás doma s jedným z našich poradcov už teraz a zistite, ktorý stoličkový výťah je najlepší pre vás a vaše schody. Zavolajte nám hneď teraz. Veľmi radi vám poskytneme informácie a rady, bez akýchkoľvek záväzkov z vašej strany.