Čo zahŕňa naša 5-ročná záruka na stoličkový výťah?

Naše stoličkové výťahy sú dodávané s 5 rokmi údržby a 5 bezplatnými servisnými výjazdmi na základe zavolania na servisnú linku, aby ste si boli istí, že sme tu pre vás, keby sa čokoľvek stalo.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Naša 5-ročná záruka

Naša spoločná cesta sa nekončí tým, že si zakúpite stoličkový výťah. Sme tu pre vás, keď nás potrebujete, a môžete sa spoľahnúť, že budeme dbať na to, aby ste boli v takom bezpečí, v akom by ste vo svojom vlastnom dome mali byť.

Bezplatná údržba

Údržbové práce na našich stoličkových výťahoch sú jednoduché a lacné, ale aj napriek tomu vám ponúkame 5 bezplatných údržbových výjazdov počas záručnej doby, ktoré si môžete naplánovať, keď vám to najlepšie vyhovuje.

Prednostné vybavenie

Pokiaľ by sa váš stoličkový výťah pokazil, naša záruka vám dáva prednosť pred zákazníkmi, ktorí túto zmluvu nemajú. Náš technický servis bude u vás hneď, ako to bude možné. Kedykoľvek ho potrebujete.

Náhrada dielov

Naše diely a súčiastky sú vyrobené tak, aby vydržali desaťročia používania, ale ak je potrebné ich vymeniť kvôli bežnému opotrebeniu, môžeme to urobiť za vás.

Predpredajný servis

Podpora a informovanie pred nákupom kdekoľvek na Slovensku

Veľmi radi prídeme za vami domov na bezplatnú konzultáciu, počas ktorej odpovieme na všetky vaše otázky. Osobné konzultácie priamo doma robíme vždy zadarmo a sú pre vás nezáväzné, čo znamená, že máte čas zvážiť si všetky možnosti. Až potom, keď už ste si všetko premysleli, sme pripravení vám pomôcť, nech už bývate kdekoľvek na Slovensku.

Popredajný servis stoličkových výťahov

Popredajný servis

Kvalifikovaný popredajný servis

Zaručujeme, že aj po namontovaní stoličkového výťahu vás budeme sprevádzať spôsobom, ktorý vám najviac vyhovuje - či už je to telefonicky alebo u vás doma. Náš tím technikov je pripravený a čaká na to, aby vám pomohol vyhnúť sa stresu a nepríjemnostiam v dôsledku sťahovania. Sľubujeme tiež, že každý deň v týždni poskytujeme popredajný servis a vždy vám pohotovo odpovieme.

Popredajný servis stoličkových výťahov

Bezpečné produkty

Vysokokvalitné, bezpečné produkty

Naše výrobky sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie kvalitatívne a bezpečnostné normy. V spoločnosti Stannah zaisťujeme, že všetky naše výrobky sú certifikované - použité materiály, životnosť a bezpečnosť každého stoličkového výťahu sa kontroluje a overuje tretími stranami. Spolupracujeme iba s dodávateľmi, ktorí dodržiavajú rovnaké zásady kvality a bezpečnosti ako spoločnosť Stannah, aby sme tak zaistili maximálnu efektívnosť, kvalitu a bezpečnosť všetkých našich stoličkových výťahov. Sme si tak istí kvalitou našich výťahov, že vám dokonca poskytneme záruku na váš stoličkový výťah na celých 60 mesiacov.

Efektívne riešenie problémov

Sme veľmi pyšní na náš zákaznícky servis, pretože ponúka oveľa viac, než sú bežné požiadavky. Dokonca sme vyvinuli spôsob ako ešte rýchlejšie a efektívnejšie riešiť čokoľvek, čo by sa mohlo na stoličkových výťahoch pokaziť. Všetky naše stoličkové výťahy pre rovné schodiská sú dodávané s malým vstavaným displejom, ktorý zobrazuje číslo chyby, ak by k nej náhodou došlo. To znamená, že keď nám zavoláte, môžeme vám na základe tohto čísla povedať, v čom problém spočíva, a je dokonca pravdepodobné, že ho dokážeme vyriešiť po telefóne.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Už viac ako 750,000 ľudí po celom svete nám zverilo do rúk svoju bezpečnosť a my sme hrdí na to, že sme ich nikdy nesklamali.

Nech už máte schodiskový výťah na rovnom alebo točitom schodisku, musí fungovať vždy dokonale – bez výnimky. Keď sa jedná o bezpečnosť, nič nenechávame na náhodu, ale ak by sa celkom výnimočne niečo pokazilo, musíte vedieť, že nám môžete zavolať a my sme tu na to, aby sme to opravili.

V celej krajine máme miestne tímy, ktoré sú pripravené odpovedať na váš telefonát. Ak by ste ich náhodou potrebovali, rýchlo sa dostavia za vami.

Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma