0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Čo zahŕňa naša 5-ročná záruka na stoličkový výťah?

Naše stoličkové výťahy sú dodávané s 5 rokmi údržby a 5 bezplatnými servisnými výjazdmi na základe zavolania na servisnú linku, aby ste si boli istí, že sme tu pre vás, keby sa čokoľvek stalo.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Naša 5-ročná záruka

Naša spoločná cesta sa nekončí tým, že si zakúpite stoličkový výťah. Sme tu pre vás, keď nás potrebujete, a môžete sa spoľahnúť, že budeme dbať na to, aby ste boli v takom bezpečí, v akom by ste vo svojom vlastnom dome mali byť.

Bezplatná údržba

Údržbové práce na našich stoličkových výťahoch sú jednoduché a lacné, ale aj napriek tomu vám ponúkame 5 bezplatných údržbových výjazdov počas záručnej doby, ktoré si môžete naplánovať, keď vám to najlepšie vyhovuje.

Prednostné vybavenie

Pokiaľ by sa váš stoličkový výťah pokazil, naša záruka vám dáva prednosť pred zákazníkmi, ktorí túto zmluvu nemajú. Náš technický servis bude u vás hneď, ako to bude možné. Kedykoľvek ho potrebujete.

Náhrada dielov

Naše diely a súčiastky sú vyrobené tak, aby vydržali desaťročia používania, ale ak je potrebné ich vymeniť kvôli bežnému opotrebeniu, môžeme to urobiť za vás.

scroll left button

scroll right button

Už viac ako 750,000 ľudí po celom svete nám zverilo do rúk svoju bezpečnosť a my sme hrdí na to, že sme ich nikdy nesklamali.

Nech už máte schodiskový výťah na rovnom alebo točitom schodisku, musí fungovať vždy dokonale – bez výnimky. Keď sa jedná o bezpečnosť, nič nenechávame na náhodu, ale ak by sa celkom výnimočne niečo pokazilo, musíte vedieť, že nám môžete zavolať a my sme tu na to, aby sme to opravili.

V celej krajine máme miestne tímy, ktoré sú pripravené odpovedať na váš telefonát. Ak by ste ich náhodou potrebovali, rýchlo sa dostavia za vami.

Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma