Inštalácia stoličkového výťahu:
ako ju vykonávame

Len pár hodín je potrebných na to, aby sme nainštalovali stoličkový výťah Stannah a vrátili celú vašu domácnosť do pôvodného stavu. Žiaden neporiadok. Žiaden zhon.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Ako sa inštaluje stoličkový výťah?

Naše stoličkové výťahy sa upevňujú ku schodom alebo k stene maličkými konzolami. Znamená to, že nijak nepoškodíme vaše schody, nič nebudeme meniť a nebudeme robiť žiadne veľké stavebné práce.

Všetko, čo bude potrebné, je trochu vŕtania, takže nepotrebujete stavebné povolenie. Je to rýchly a jednoduchý proces, ktorý nespôsobí príliš veľké problémy vám ani vašej domácnosti.

Získajte bezplatnú cenovú ponuku


Náš odborník na mobilitu tiež naskenuje vaše schody pomocou našej aplikácie Envisage pre rozšírenú realitu a v reálnom čase vám ukáže, ako bude váš stoličkový výťah Stannah vyzerať na vašich schodoch.

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

Čo sa deje počas inštalácie stoličkového výťahu?

Počas inštalácie stoličkového výťahu môžete byť doma a sledovať našich technikov pri práci.

Jediná vec, ktorú treba zvážiť, je, či ste citliví na prach. Ak áno, možno nebude pre vás najlepšie zdržovať sa príliš blízko schodov, pretože proces zahŕňa jemné vŕtanie.

Môžeme vás však uistiť, že po dokončení práce si vždy za sebou upraceme. Keď naši technici dokončia inštaláciu, vrátia vám vašu domácnosť presne v takom stave, v akom bola pred ich príchodom. Len s jediným rozdielom navyše: vašou nezávislosťou.

Čo sa stane po nainštalovaní stoličkového výťahu?

Keď hovoríme o inštalácii stoličkového výťahu, vedzte, že to nie je len projekt na kľúč. Nerobíme veci na polovicu.

Ukážeme vám, ako váš stoličkový výťah používať

Po dokončení inštalácie sa naši technici ešte pred odchodom ubezpečia, že so 100 % istotou viete, ako bezpečne a pohodlne používať stoličkový výťah.

Ak nás budete potrebovať, stačí nám zavolať

Vždy radi odpovieme na vaše otázky – zásadné i drobnosti. Ak budete mať po odchode našich technikov z domu ďalšie otázky, môžete nám kedykoľvek zavolať.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button
stannah
stannah stannah
stannah

Inštalácia stoličkového výťahu: veci, o ktoré sa nemusíte starať, keď si vyberiete spoločnosť Stannah

Pri inštalácii stoličkového výťahu Stannah sa nemusíte obávať nákladov na inštaláciu ani toho, ako dlho to môže trvať, kým bude hotová. O všetko sa postaráme.

Kol’ko stojí inštalácia stoličkového výťahu?

Vôbec nič. Keď si zakúpite stoličkový výťah Stannah, jediné, za čo platíte, je samotný stoličkový výťah a nič iné. Neexistujú žiadne náklady na inštaláciu.

Môžem nainštalovať stoličkový výťah na akékoľvek schodisko?

Áno. Naše koľajnice pre stoličkové výťahy sú navrhnuté tak, aby presne zodpovedali tvaru vášho schodiska, či už je to rovné alebo točité, v interiéri alebo vonku.

Ako dlho trvá inštalácia stoličkového výťahu?

Inštalácia stoličkového výťahu Stannah trvá menej ako jeden deň. Za normálnych okolností by na inštaláciu stoličkového výťahu mala stačiť doba od dvoch do piatich hodín.

Získajte bezplatnú cenovú ponuku

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Koľko miesta potrebujem na schodoch na inštaláciu stoličkového výťahu?

  Keď je stolička rozložená, naše stoličkové výťahy môžu mať šírku 64 až 77 cm, v závislosti od modelu. Nemusíte sa však báť, že by vám stoličkový výťah zabral na schodoch príliš veľa miesta – naše sedadlá sa dajú sklopiť a zaberú tak len asi 30 cm.

 • Chcem si nainštalovať stoličkový výťah svojpomocne. Môžem to urobiť?

  Stoličkový výťah by ste nikdy nemali inštalovať sami. Inštalácia stoličkového výťahu vyžaduje technické znalosti, aby sa zabezpečilo, že zariadenie je správne nainštalované a úplne bezpečné.

 • Môžem nainštalovať stoličkový výťah bez ohľadu na veľkosť môjho schodiska?

  Stoličkový výťah Stannah je možné nainštalovať na väčšinu schodísk, či už sú rovné, úzke alebo točité. Stačí, ak majú vaše schody šírku aspoň 65 cm.

 • Cena stoličkového výťahu: kol'ko stojí stoličkový výťah?

  Ceny stoličkových výťahov sa môžu líšiť v závislosti od niekoľkých faktorov, vrátane dĺžky a konfigurácie vašich schodov, modelu stoličkového výťahu, ktorý si vyberiete, a všetkých ďalších funkcií, ktoré máte možnosť si zvoliť. Počas odbornej obhliadky vášho schodiska vám ponúkame bezplatnú nezáväznú cenovú ponuku a k nej i informácie o všetkých dostupných peňažných príspevkoch a možnostiach financovania.

 • Môžem požiadať o peňažný príspevok na nákup stoličkového výťahu?

  Áno. Budete však musieť splniť potrebné podmienky, ako je napríklad preukázanie určitého stupňa zdravotného postihnutia v osvedčení o invalidite. Naši odborníci na mobilitu vám môžu pomôcť zistiť, aké peňažné príspevky máte k dispozícii.

 • Môže stoličkový výťah používať ktokoľvek?

  Závisí to od vášho problému s mobilitou. Ak máte napríklad zníženú pohyblivosť alebo ste nedávno podstúpili operáciu a stále sa zotavujete stoličkový výťah môže byť skvelým spôsobom, ako zostať nezávislý a bezpečne sa pohybovať po schodoch.

 • Aká je záručná doba na stoličkový výťah?

  Ponúkame vám 5-ročnú záruku. Okrem toho vám tiež ponúkame 5 bezplatných servisných výjazdov a efektívny servis na zavolanie.