Montáž stoličkového výťahu nezahŕňa rozsiahle stavebné práce

Znovuzískanie celého vášho domu netrvá viac ako jeden deň. Žiaden neporiadok. Žiaden zhon.

ČÍTAŤ ĎALEJ

Žiadne stavebné práce? Ako teda namontujete stoličkový výťah?

Stoličkový výťah sa prichytí ku schodisku, nie ku stene. To znamená, že nevznikne žiadne poškodenie stien a nebudeme vás doma veľmi vyrušovať. Nemusíte si vybavovať žiadne stavebné povolenie a nemusíte sa obávať o odstránenie koberca.

Pozrite si video


Čo sa deje počas montáže stoličkového výťahu?

Samotná montáž by mala trvať len niekoľko hodín. Je to rýchly proces, ktorý vás nebude doma veľmi obťažovať.

Počas montáže môžete byť doma a dokonca môžete sledovať našich milých technikov pri práci. Jediná vec, ktorá by vám mohla vadiť je prach, pokiaľ ste naň alergický. Ak ste, možno sa nebudete chcieť zdržovať príliš blízko svojich schodov, pretože práca zahŕňa trochu vŕtania. Bude to však rýchlo hotové a skôr ako sa nazdáte, budete mať späť svoju nezávislosť.

Priemerný čas potrebný na montáž stoličkového výťahu je:

5 hodín

Keď hovoríme o montáži u vás, chceme sa ubezpečiť, že viete, že nejde iba o projekt na kľúč. A ideme ešte ďalej. Ubezpečíme sa, že ste si na 100% istí v tom, že viete, ako bezpečne a pohodlne používať váš schodiskový výťah, a to ešte skôr, ako opustíme váš dom.

Nerobíme veci polovičato.

stannah Play

Čo sa stane po nainštalovaní môjho schodiskového výťahu?

Keď naši technici dokončia montáž, vrátia vám váš dom presne v takom stave, v akom bol, keď prišli. Avšak s jedným bonusom navyše: vašou nezávislosťou.

Po namontovaní

Čo sa stane po namontovaní môjho schodiskového výťahu?

Po bezpečnom namontovaní vášho stoličkového výťahu vám naši inžinieri starostlivo poukazujú, ako presne ho používať. Budú si chcieť byť istí, že ste úplne bezpečne a pohodlne používate váš čerstvo zakúpený prístroj - a neodídu, kým pre vás jeho používanie nebude hračkou.

Budete prekvapení, ako dobre zapadne do vašej domácnosti, a keď bude úhľadne poskladaný, ostane dosť miesta na to, aby schody používali aj ostatní.Sieť technickej podpory

Čo sa bude diať po odchode technikov?

Keď si zakúpite stoličkový výťah Stannah, získate tiež sieť technickej podpory. Sme pripravení pomôcť vám, kedykoľvek by ste to potrebovali. Naši technici vám vysvetlia, ako funguje váš stoličkový výťah pred tým, ako opustia váš dom, ale ak budete mať ďalšie otázky po tom, ako odídu, môžete nám kedykoľvek zavolať.

Vždy radi odpovieme na všetky vaše otázky - o závažných veciach alebo aj o drobnostiach. Náš tím absolvoval rozsiahle školenie o našich produktoch, takže je veľmi pravdepodobné, že vám dokážu pomôcť aj po telefóne. V prípade, že by sa to nepodarilo, prídeme až k vám domov. Máme technikov po celom Slovensku, ktorí vám pomôžu cítiť sa vo vašom domove bezpečne a pohodlne.scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Ako sa mám pripraviť na namontovanie stoličkového výťahu?

Predtým ako prídu technici namontovať výťah k vám domov, mali by ste sa porozhliadnuť, či sú na vašom schodisku prekážky. Obchodný poradca si urobí záznamy o veciach ako sú parapety, či vykurovacie potrubie, ale ak máte na mieste, kde bude stoličkový výťah, kvetináče alebo zarámované fotografie, mali by ste ich odstrániť, pomôžete tak našim technikom.

Pokiaľ sa obávate, že by sme mohli vo vašom dome niečo poškodiť, môžete si pred inštaláciou schody odfotiť pre pokoj v duši, naši technici sú však vždy veľmi opatrní a upracú si po sebe; takže jediným rozdielom, ktorý by ste mali vidieť, je váš nový stoličkový výťah.

Jedinou požiadavkou pre fungovanie stoličkového výťahu je zásuvka v blízkosti schodiska, do ktorej sa dá výťah zapojiť (toto sa kontroluje počas úvodnej konzultácie u vás doma). Váš stoličkový výťah je napájaný z batérií, ale jeho zapojenie do zásuvky zaisťuje, že sa neustále nabíjajú. Ak dôjde k výpadku prúdu, nezaseknete sa na schodoch, výťah bude naďalej fungovať, aby vás ponechal v bezpečí.

Chceme váš stoličkový výťah namontovať čo najskôr, aby ste sa zbavili obáv a stresu, ktoré doteraz schody spôsobovali, a aby ste sa cítili úplne voľný. Hneď ako si stoličkový výťah objednáte, pokúsime sa vám naplánovať najvhodnejší čas na jeho namontovanie, aby vám vrátil vašu nezávislosť.

Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma