Popredajný servis stoličkových výťahov. Kedykoľvek nás potrebujete, sme tu pre vás.

Nech máte akékoľvek otázky, o zásadných veciach alebo maličkostiach, sme vám nablízku, stačí nám len zavolať.

Práve ste si zakúpili stoličkový výťah, absolvovali ste konzultáciu u vás doma alebo ste ešte na začiatku vašej cesty pri nákupe stoličkového výťahu? Sme tu preto, aby sme vám pomohli. Chceme vám ukázať ako vám môžeme pomôcť, ponúknuť vám toľko možností, koľko len môžeme a znovu vám vrátiť voľný pohyb po celom vašom dome. Pomôžeme vám znova získať vašu nezávislosť a opäť zažiť ten pocit, keď sa cítite pánom svojho domu.

 

Váš prvý telefonát

Už od prvého kontaktu s vami sa snažíme pomôcť vám nájsť stoličkový výťah, ktorý bude pre vás ten najpohodlnejší. Je to personalizovaná služba. Naši šikovní poradcovia venujú všetok potrebný čas tomu, aby vám položili tie správne otázky s cieľom zistiť čo presne hľadáte a nájsť ten najlepší spôsob ako vám zaručiť bezpečnosť vo vašej vlastnej domácnosti. Naši telefonickí konzultanti si vás vypočujú a možno vám hneď navrhnú najlepšie riešenie pre vaše potreby, ale vo väčšine prípadov túto úlohu prenechajú špecializovaným poradcom, ktorí prídu priamo k vám domov a urobia prehliadku. Len vtedy, keď sa s vami zoznámime a uvidíme váš dom, si môžeme byť istí, že vám poskytneme tie najlepšie a najpresnejšie rady pre vaše konkrétne potreby.

Čo sa deje po zakúpení stoličkového výťahu

Ani po zakúpení stoličkového výťahu vám neprestaneme pomáhať. Vždy sa tešíme, keď sa na nás obrátite. Či už máte ďalšie otázky alebo si niečím nie ste istí, zavolajte nám a my vám pomôžeme.

V nepravdepodobnom prípade, že by niečo nešlo úplne podľa plánu, poskytujeme vám  5-ročnú celkovú záruku na nový stoličkový výťah, ktorá zahŕňa servis kdekoľvek na  Slovensku. K dispozícii máte telefónne číslo, na ktoré môžete kedykoľvek zavolať a získať od nás technickú podporu, v prípade,že by ste ju potrebovali.

Ak vás vaše schody oberajú o energiu, obráťte sa na nás so žiadosťou, aby sme vám zavolali späť a my dáme veci znova do pohybu a slobodný pohyb vrátime aj vám.

Požiadajte o zavolanie späť