Dodávame kvalitné stoličkové výťahy po celom Slovensku za atraktívne ceny.

Pretože našim cieľom je uľahčiť vám život.

Vráťme sa na chvíľu v čase do Londýna v roku 1867. V rušných dokoch Southwarku Joseph Stannah práve začína budovať svoj podnik na výrobu žeriavov a kladkostrojov. Jeho služby sú efektívne a jeho zákazníci ho veľmi radi odporúčajú.

Vtedy ešte málokto tuší, že jeho malý podnik sa rozrastie na svetovo preslávenú spoločnosť, akou je dnes. Avšak po všetkých tých rokoch sme stále rodinnou firmou, ktorá nikdy nezabudla na svoje základné hodnoty. Piata generácia rodiny Stannah je odhodlanejšia ako kedykoľvek predtým pridržiavať sa hodnôt, s ktorými Joseph začal už pred toľkými rokmi.

Keby bol Joseph dnes nažive, tešil by sa z toho, že vy, naši zákazníci, ste stále našou hlavnou prioritou. Sme veľmi hrdí na to, že vám môžeme prinášať slobodu, nezávislosť a bezpečnosť – vo vašom domove i mimo neho. Chceme, aby ste vedeli, že sa na nás môžete spoľahnúť, a to nielen čo sa týka dodania prvotriednych stoličkových výťahov. Naši svedomití zamestnanci budujú s našimi zákazníkmi dlhodobé vzťahy. Sme na dosah kedykoľvek nás potrebujete, aby sme zaručili, že váš stoličkový výťah bude fungovať bez najmenšieho problému po celé roky.

Vždy sme sa prispôsobili dobe a ani teraz určite nespomalíme! Tak, ako sa vyvíja a mení svet okolo nás, tak sa vyvíjame a meníme aj my. Našou jasnou prioritou je budúcnosť a spôsob, akým sa môžeme rozvíjať tak, aby sme splnili vaše nové požiadavky a aby sme zvládli výzvy, ktoré na nás čakajú. Chceme urobiť váš život pohodlnejším všetkými možnými spôsobmi a vieme, že naše pozorné služby a kvalitné schodiskové výťahy sú ten najlepší zo spôsobov.

Dozveďte sa viac o spoločnosti Stannah

Sme tu pre vás už dlho, dosť času na to, aby sme zdokonalili náš spôsob podnikania. Dozveďte sa viac o spôsobe, akým pracujeme.

Prečo si vybrať spoločnosť Stannah

Prečo si vybrať spoločnosť Stannah

Našich 151 rokov v tomto priemysle nás čo to naučilo výťahoch, ktoré vyrábame, a o ľuďoch, pre ktorých to robíme. Len vďaka tomu, že poznáme vás, vaše priania a potreby, vám môžeme ponúknuť tie najlepšie služby.

Dozvedieť sa viac >
Ocenenia a akreditácie

Ocenenia a akreditácie

Pozrite sa na ceny a akreditácie, ktoré sme ako firma získali za celkové podnikateľské výkony. Vieme, že tie najlepšie služby môžeme poskytnúť len vtedy, ak sme špičkoví v každej oblasti, a preto je to našim cieľom.

Dozvedieť sa viac >
Ako nakupovať

Ako nakupovať

Radi robíme veci čo najjednoduchšími, preto sme náš postup rozdelili do troch jednoduchých krokov. Tieto 3 kroky stačia k tomu, aby ste našli pre vás to najlepšie riešenie na znovuzískanie svojej nezávislosti.

Dozvedieť sa viac >

Spoločnosť, ktorej môžete dôverovať

Už na samom začiatku vašej cesty so spoločnosťou Stannah sa stretnete s našimi sympatickými poradcami. Keď im zavoláte, nesmierne radi vám pomôžu odporučiť vám ten najlepší stoličkový výťah, ktorý vyhovie všetkým vašim potrebám (zdarma). Naši technici potom váš stoličkový výťah namontujú. Ich práca je rýchla a čistá a skôr než sa nazdáte, budete mať svoj stoličkový výťah a opäť získate stratenú nezávislosť.

Na čo ešte čakať? Keď sa nad tým zamyslíte, kontaktovať nás a získať bezplatnú cenovú ponuku je tak rýchle a jednoduché ako si urobiť šálku čaju. A ak to urobíte hneď (napríklad po prečítaní tejto internetovej stránky), nebude trvať dlho a schodiskový výťah bude nainštalovaný. Už viac nečakajte a znovu si užívajte celú svoju domácnosť.

Naše stoličkové výťahy

Teraz máte na výber z rôznych stoličkových výťahov a ich funkcii, ktoré je možné prispôsobiť vám na mieru, aby vám uľahčili život. Nech už je vaše schodisko rovné, točité, alebo dokonca vonkajšie; vždy pre vás máme riešenie. Prestavte si, že dokážete používať schody voľne, bezstarostne a bez strachu.

Prinesieme vám pohodlie a štýl, nech už si vyberiete ktorýkoľvek stoličkový výťah.

A keď hovoríme o pohodlí, nemyslíme len pohodlné čalúnenie, ale tiež praktické funkcie pre každodenný život. A keď hovoríme o štýle, myslíme tým, že váš stoličkový výťah musí aj dobre vyzerať; a to sa dá ľahko dosiahnuť, pretože stoličku výťahu si môžete prispôsobiť tak, aby sa hodila k dekorácii vašej domácnosti. Budete prekvapený, ako prirodzene sa začlení k vášmu schodisku a ako málo miesta zaberá, keď je poskladaný. Už si ani nebudete vedieť predstaviť, ako ste sa bez neho mohli zaobísť.

Stannah na Slovensku

O spoločnosti Stannah s.r.o

Na Slovensku je spoločnosť Stannah oficiálne etablovaná od roku 2003, so sídlom v Žiline.. V roku 2007 sme úspešne otvorili výrobný závod v Brne, kde vyrábame komplexné koľajnice, ktoré potom vyvážame do celého sveta.

Stannah s.r.o stavia na svojom rozsiahlom know-how a skúsenostiach. Za16 rokov, firma Stannah nainštalovala takmer 3.000 stoličkových výťahov po celom Slovensku. Boli sme tiež jednými z prvých, ktorí ponúkli 5-ročnú záruku a bezplatný servis počas záručnej doby pre všetky naše výrobky na Slovensku.

Nemusíte nám veriť na slovo. Zavolajte nám hneď teraz a uvidíte, ako rýchlo budete mať stoličkový výťah nainštalovaný.