Cena stoličkového výťahu

Koľko stojí stoličkový výťah?

Cena závisí od stoličkového výťahu, ktorý potrebujete na splnenie vašich potrieb. Každý stoličkový výťah je iný, pretože každá domácnosť je iná. Všetky schodiská sú rozdielne, tak ako aj ich používatelia. My vyrobíme stoličkový výťah, ktorý bude dokonale ladiť s vašimi potrebami a vašim domom.

Môj stoličkový výťah je pre:

Nenechajte si ujsť našu zľavu 10 %!

Nenechajte si ujsť našu zľavu 10 %!

Vyžiadajte si cenovú ponuku zdarma

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Cena stoličkového výťahu závisí od:

 • toho, aká dlhá má byť koľajnica
 • toho, či sú vaše schody rovné alebo točité
 • koľko otáčok má vaše schodisko
 • toho, či sú vaše schody vonkajšie alebo vnútorné
 • koľko schodov je na schodisku
 • ktorá stolička je najvhodnejšia pre vás a pre vaše potreby
 • či sa chcete odviezť ďalej ako jedno poschodie
 • či si prajete nejaké prídavné funkcie, ako je napríklad elektrické otáčanie
 • či sa na budúcej trase stoličkového výťahu nachádzajú nejaké dvere

Niektoré z týchto faktorov závisia od vašej voľby, iné zase od vášho domu a vašich schodov. V každom prípade vás naši špecializovaní poradcovia radi prevedú rôznymi možnosťami a povedia vám cenu pre vás ideálneho stoličkového výťahu. Čo je najvhodnejšie pre váš dom? Čo vyhovuje vašim špecifickým potrebám? Ktorý stoličkový výťah je ideálny na to, aby vám vrátil nezávislosť, o ktorej ste si mysleli, že je už nenávratne preč?

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ktorý stoličkový výťah je pre vás ideálny, rezervujte si prehliadku schodov.  Tam vám naši konzultanti budú môcť dať všetky informácie, ktoré potrebujete.

Vyžiadať si cenovú ponuku zdarma

Už sme pomohli viac ako 750 000 ľuďom na celom svete získať prístup späť do svojich domovov. Čo vám bráni byť tým ďalším?

Stoličkový výťah je investícia do vašej budúcnosti.

Porovnajte cenu stoličkového výťahu s vysokými nákladmi na sťahovanie sa do iného domu. Stoličkový výťah znamená, že vo svojom domove môžete ostať dlhšie – medzi svojimi blízkymi, obklopení ľuďmi ktorí vás majú radi. Môžete ušetriť energiu na veci, ktoré vás urobia šťastnými, namiesto toho, aby ste ju všetku použili na cestu hore a dole po schodoch.

Začnite už dnes, vyžiadajte si cenovú ponuku zdarma >

V tomto odvetví pôsobíme už 150 rokov a už viac ako 40 rokov sme v oblasti stoličkových výťahov lídrom. Naše skúsenosti nám pomáhajú vyrábať najlepší produkt na trhu, aby ste ostali vo vašej domácnosti v bezpečí ešte dlhšie.

Stoličkový výťah je niekedy považovaný za luxus, ale keď vezmete do úvahy kvalitu vášho života bez neho, začnete ho vnímať ako nevyhnutnosť.


Nárok na príspevok

Vedeli ste, že na stoličkový výťah môžete získať príspevok od štátu? Čím je váš príjem nižší, tým bude váš príspevok vyšší. Mnoho seniorov, imobilných a ich opatrovateľov sa domnieva, že schodiskový výťah je niečo, čo si kvôli vysokej cene nemôžu dovoliť. Štát ale poskytuje peňažný príspevok na kúpu stoličkového výťahu až do výšky € 11 617,88 ( 95 % celkovej sumy)! Výška príspevku sa určuje percentuálnou sadzbou v závislosti od ceny schodiskového výťahu a príjmu fyzickej osoby s ŤZP. Žiadosť o priznanie peňažného príspevku sa podáva písomne na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny príslušnom podľa miesta trvalého pobytu žiadateľa. Nárok na príspevok si oprávnená osoba môže uplatniť aj žiadosťou podanou elektronickými prostriedkami a podpísanou zaručeným elektronickým podpisom oprávnenej osoby. Žiadosť musí obsahovať odôvodnenie.

Stoličkový výťah na mieru za peňažné príspevky pre ZŤP

Finančné príspevky pre ZŤP.
Konanie o priznanie peňažného príspevku sa začína na základe písomnej žiadosti. Podkladom na rozhodnutie o príspevku je komplexný posudok. Ak sa fyzická osoba podľa lekárskeho posudku nepovažuje za osobu s ŤZP, je lekársky posudok podklad na rozhodnutie o peňažnom príspevku na kompenzáciu.

Peňažný príspevok je možné poskytnúť na základe dokladov o cene zdvíhacieho zariadenia („predfaktúra“) alebo dokladov o kúpe stoličkového výťahu („faktúra“) vyhotovených osobami, ktoré vyrábajú, predávajú alebo distribuujú stoličkové výťahy alebo vykonávajú ich stavebné úpravy.

Aby sme vás odbremenili od študovania zákonov a vybavovania na úradoch, radi vám pomôžeme aj so žiadosťou o štátny príspevok na Úrade práce sociálnych vecí a rodiny a ďalšími administratívnymi úkonmi.

Dozveďte sa viac o peňažných príspevkoch pre ZŤP

Prémiové a úsporné možnosti

Keď sa ľudia začínajú rozhliadať po stoličkovom výťahu, chcú zistiť, čo majú k dispozícii, a to z hľadiska ceny aj kvality. A v tom vám môžeme pomôcť. Stoličkové výťahy Stannah majú najvyššiu kvalitu na trhu, pretože výrobný proces našich výťahov kontrolujeme od počiatku až do konca. Stoličkové výťahy ponúkame v rôznych cenových hladinách a s celou škálou možností, ale vždy si môžete byť istý, že nikdy nebudeme šetriť kvalitou, pretože vaša bezpečnosť a pohodlie sú našimi prioritami. Úprimne povedané, nerozlišujeme medzi prémiovými a úspornými stoličkovými výťahmi, pretože vám vždy chceme poskytnúť najvyššiu možnú kvalitu za najnižšiu cenu. Ktorýkoľvek stoličkový výťah si vyberiete; viete, že všetky naše odborné znalosti a výskumy prispeli k tomu, aby bol čo najbezpečnejší a najpohodlnejší - a že naše stoličkové výťahy prichádzajú s rôznymi možnosťami, aby sa dali prispôsobiť dekorácii vášho interiéru.scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Náš sortiment stoličkových výťahov pre vnútorné schodiská

Stoličkový výťah Starla

Stoličkový výťah Starla je spomedzi stoličkových výťahov Stannah ten, ktorý sa dá najviac prispôsobiť. Elegantná voľba výťahu, ktorý vám vráti vašu nezávislosť.Stoličkový výťah Siena

Siena je náš najpopulárnejší stoličkový výťah. Šikovný a praktický doplnok do každého domova, vhodný aj pre najužšie schodisko.Stoličkový výťah Sadler

Ak je pre vás namáhavé sadanie si, ponúkame vám riešenie: Sadler - je vyvinutý pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou bokov a kolien.scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Pevná cena bez skrytých poplatkov.

Možno rozmýšľate, aké ďalšie poplatky sa pripočítajú k cene. Dobrá správa: žiadne. Vaša ponuka zahŕňa jedinú platbu, ktorú nám uhradíte, a tá pokrýva všetko. A keď povieme všetko, myslíme tým skutočne všetko, od konzultácie u vás doma až po  5 výjazdov kvôli údržbe, ktoré dostanete ako súčasť 5-ročnej záruky.


Koľko stojí prevádzka stoličkového výťahu?

Ďalšia dobrá správa: ročné náklady na prevádzku stoličkového výťahu sú nižšie ako náklady na na prevádzku varnej kanvice.


Aká je cena za namontovanie stoličkového výťahu?

Nula.

Myslíme si, že vyrobenie stoličkového výťahu je len polovica práce. Vašu nezávislosť získate späť len vtedy, keď stoličkový výťah bezpečne namontujú na vaše schodisko naši vysoko kvalifikovaní technici. Preto je namontovanie zahrnuté v cene uvedenej na bezplatnej cenovej ponuke. Našu prácu nerobíme polovičato.

Tým, že stoličkový výťah namontujeme sami tiež zaručujeme, že náš stoličkový výťah je tak bezpečný ako je to len možné. Uisťujeme sa, že kontroly kvality, ktoré vykonávame v našich závodoch budú vykonané aj u vás doma.

A to nie je všetko. Keď od nás dostanete cenovú ponuku, bude v nej zahrnuté:

 • Cena za stoličkový výťah, ktorý je pre vás najvhodnejší
 • Rýchla montáž vášho stoličkového výťahu, bez neporiadku.
 • Všetky rady a pomoc, ktorú potrebujete, po telefóne alebo osobne
 • Celková 5-ročná záruka, ktorá zahŕňa servisnú telefonickú linku

Chceme zlepšiť kvalitu vášho života. Preto nie je v našom záujme podávať vám zavádzajúce informácie Raz naceníme. Raz zaplatíte.


Stoličkový výťah z druhej ruky

Neodporúčame vám kupovať používaný stoličkový výťah od niekoho iného, ako je spoločnosť, ktorá stoličkové výťahy vyrába. Naše stoličkové výťahy Stannah môžu byť práve tým riešením, ktoré hľadáte. Naše repasované stoličkové výťahy sú lacnejšie ako tie nové, ale stále prichádzajú so zárukou Stannah, vďaka ktorej sa budete vo svojom dome cítiť v bezpečí za oveľa nižšiu cenu.


Získajte cenovú ponuku zdarma

Cenovú ponuku za váš stoličkový výťah nemôžeme poskytnúť cez internet, pretože by nebola presná. Musíme sa s vami stretnúť, aby sme zhodnotili vaše potreby, čo sa týka vašej mobility a poskytli vám rady šité na mieru.


Brožúra zdarma

Získajte informačný prospekt zdarma, ktorý vám odošleme ešte dnes, a potom sa bez náhlenia rozhodnite. Opýtajte sa na názor rodiny a priateľov. Poraďte sa s nimi, čo by najlepšie vyhovovalo vašim potrebám. Ak si stále nie ste na 100% istý, zavolajte nám a my vám poradíme.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz