Náš sortiment


schodiskové sedačkyvýťahy do rodinných domovelektrický výťah na schody pre invalidne
Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah pre točité a špirálové schody
Stoličkové výťahy vyrobené tak, aby sa presne prispôsobili tvaru vášho schodiska

Znovu si užívajte celý svoj dom a opäť získajte slobodu pohybu, nech už je vaše schodisko akéhokoľvek tvaru.

Či už má vaše schodisko odpočívadlá, otáčku, jedno alebo viac zakrivení, či vedie cez jedno alebo tri poschodia, dokážeme naň namontovať stoličkový výťah pre točité schody, ktorý vám vráti vašu nezávislosť.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Investujte do svojej pohody

Keď si zakúpite stoličkový výťah pre točité schodisko, myslíte na vaše pohodlie na nadchádzajúce roky. Pripravujete si tak zdravú, aktívnu budúcnosť, a k tomu pokoj v duši pre vás a vašich blízkych. Naše stoličkové výťahy sme vyrobili tak, aby vydržali celé desaťročia. Sú to desaťročia s vedomím, že ste vo svojom dome v bezpečí.

Sú moje schody vhodné pre stoličkový výťah pre točité schodisko?

Ak sa vaše schody stáčajú, môžeme vás ubezpečiť, že áno.

 • Nech už je vaše schodisko strmé, úzke, dlhé alebo krátke
 • Nech je vyrobené z kovu, dreva, betónu alebo dlaždíc
 • Nech už sú na schodoch prekážky ako napríklad dvere alebo radiátor
 • Dokonca aj ak nemajú voľnú plochu na vrchu alebo na spodku schodov
 • Nech majú vaše schody uprostred odpočívadlo, nech siahajú cez viacero poschodí alebo nech je to špirálové schodisko

Dokážeme vyrobiť stoličkový výťah, ktorý sa vášmu domovu prispôsobí.

Vyrobený vám na mieru

Točité koľajnice Stannah sú vyrábané na mieru. Sú vyrobené tak, aby sa dokonale prispôsobili vám aj vášmu domovu. Inžinieri, ktorí váš schodiskový výťah vyrábajú, vidia na objednávke vaše meno. Zakaždým, keď označia časť stoličkového výťahu vašim jedinečným zákazníckym číslom, myslia na zmenu, ktorú do vášho života vnesú. Nie ste len ďalším číslom na výrobnej linke, stoličkový výťah, ktorý vyrábajú, je špeciálne pre vás a váš dom. Vy, vaše schody a vaše potreby sú tým, čo robí každú koľajnicu osobitou. A náš tím je hrdý na každú vyrobenú koľajnicu.

Všetky malé detaily, ktoré pridávame, znamenajú, že môžete používať schodisko bez toho, aby ste o tom premýšľali.

Kdekoľvek ste, sme k vám blízko, stačí len zavolať

Kdekoľvek na Slovensku sa nachádzate, po odmeraní vašich schodov, sú údaje odoslané do našej továrne, kde sa začne pracovať na koľajnici. Všetky naše stoličkové výťahy sú vyrábané v EÚ a spĺňajú najprísnejšie zdravotné a bezpečnostné predpisy.

Pozrite si naše modely stoličkových výťahov pre točité schody.

Pozrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Kľúčové vlastnosti našich stoličkových výťahov pre točité schody

Sme výrobcami stoličkových výťahov už viac ako 40 rokov. Mali sme čas zdokonaliť a vyvinúť naše stoličkové výťahy tak, aby boli čo najbezpečnejšie a najpohodlnejšie. Malé veci robia veľké rozdiely.

Z bezpečnosti robíme najvyššiu prioritu

Každý stoličkový výťah pre točité schody, ktorý vyrobíme, má ľahko používateľný bezpečnostný pás a bezpečnostné senzory. Môžete sa pripútať a byť si istý, že pokiaľ stoličkovému výťahu niečo stojí v ceste, jemne zastaví.

Rýchle namontovanie

Všetky naše točité koľajnice sú zostavené a otestované predtým, ako ich namontujeme. Takže vieme, že sadnú ako uliate, čo urýchľuje a uľahčuje proces namontovania.Plynulejšia jazda

Elektrický motor vášho stoličkového výťahu ho plynule poháňa nahor a dole po schodoch. Zastavuje sa, rozbieha sa a zrýchľuje veľmi plynulo, nikdy sa neotriasa, takže vás ochráni pred zraneniami chrbtice.


Navrhnutý pre pohodlie

Všetky naše stoličky sú čalúnené. Sedadlo a operadlo stoličky sú mäkké, takže si môžete užiť každú jazdu. Mysleli sme na malé veci, ktoré robia veľké rozdiely.


Množstvo možností

Vďaka koľajnici stoličkový výťah sadne na vaše schody, ale je to práve stolička, ktorá vyhovie vašim potrebám. Svoj stoličkový výťah môžete skutočne vytvoriť podľa svojich predstáv, na výber máte od rôznych stoličiek až po rôzne tkaniny a farby.

Zaberá menej miesta

Merania vašich schodov sa robia tak, aby sa koľajnica, ktorú sme vyrobili, čo najprirodzenejšie prispôsobila každému ohybu. To znamená viac priestoru pre všetkých ostatných, ktorí schody používajú.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button