Náš sortiment


maly schodiskovy vytahschodiskové sedačkystoličkový výťah do činžiakustannah výtah no točité schodiskástannah sofia výtah na schodyčervená výtah na schody
Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah Sofia
Sofia: Opora a pohodlie

Stoličkový výťah navrhnutý tak, aby vám zabezpečil bedrovú oporu pri pohodlnej a bezpečnej jazde po rovných alebo točitých schodoch.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám Sofia prináša?

Dobre premyslený a dobre navrhnutý výsledok starostlivého výskumu a veľkého záujmu o to, čo naši zákazníci potrebujú. Sofia je viac ako len stoličkový výťah, je to pohodlné kreslo, v ktorom sa príjemne sedí – a s ďalšou výhodou, že vás prepraví do tých miest vo vašom dome, kde by ste sa ťažko sami dostali.

Premyslený dizajn

Každý z našich stoličkových výťahov je vyrobený tak, aby vyhovoval vašim želaniam a potrebám. Pri objavovaní nášho sortimentu môžete vidieť jedinečné vlastnosti každého z našich stoličkových výťahov a spôsob, akým boli skonštruované, aby vám pomohli v každodennom živote. Model Sofia bola navrhnutý tak, aby vám pomohol pohodlne sedieť. Bedrová opora pomáha udržať správne držanie tela a poskytuje pevnú a pohodlnú podporu.

Dizajn je o pohodlí, ale tiež o vzhľade vášho stoličkového výťahu. Preto vám ponúkame výber z 12 možností čalúnenia, aby ste si svoj stoličkový výťah prispôsobili svojim vlastným predstavám.

Výnimočná práca inžinierov

Štýl a funkcie zabezpečujúce väčšie pohodlie modelu Sofia sú iba niektoré z dôvodov, prečo tento stoličkový výťah pomohol tisíckam ľudí na celom svete znovu získať svoju nezávislosť. Ďalšími dôvodmi sú tvrdá práca našich vysoko kvalifikovaných inžinierov. Tí do produktu, ktorý vidíte dnes, vložili celé roky výskumu. Inžinieri spoločnosti Stannah zaistili, že:

 • Model Sofia vás nikdy nesklame, dokonca ani pri výpadku prúdu.
 • Model Sofia sa po stlačení páčky pohybuje plynulo a ticho hore alebo dole schodmi .
 • Model Sofia má 10 bezpečnostných snímačov. Ak sa mu do cesty postaví čokoľvek, hladko sa zastaví.
 • Opierky na nohy a ruky sa sklopia spolu so sedadlom. Jeden plynulý pohyb a už ste pripravení na jazdu.
 • Váš stoličkový výťah je vybavený ergonomickým bezpečnostným pásom. Na jeho upevnenie stačí jedna ruka.
 • Ovládače sa ľahko používajú. Stačí použiť ruku alebo zápästie na pohyb páčkou tým smerom, ktorým chcete ísť, a už ste bezpečne na ceste.
 • Dôležité funkcie, ako napríklad tlačidlo na sklopenie opierky nohy, znamenajú, že na rozdiel od iných spotrebičov, tento nevyžaduje žiadne ohýbanie sa ani dvíhanie.
 • Dokonca máte možnosť získať stoličkový výťah Sofia, ktorý sa na vrchu alebo na spodku schodov automaticky otočí, aby vám umožnil úplne bezpečne vystúpiť.

Pozrite si naše rôzne modely pre rôzne typy schodov.

Prezrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Kľúčové vlastnosti vášho stoličkového výťahu Sofia

Stoličkový výťah Sofia si naozaj môžete úplne prispôsobiť, a to od výnimočného výberu textílií a farieb až po komfortné funkcie, vďaka ktorým sa budete cítiť bezpečnejšie. Pozrite sa na to, čo robí zo Sofie jedinečný model v našej ponuke.

BEDROVÁ OPORA

Bedrová opora znamená, že vaše telo je v správnej polohe, a vy môžete stoličkový výťah používať s vedomím, že kreslo Sofia je oporou tam, kde je to najviac potrebné.Stoličkový výťah pre imobilných

PROTIŠMYKOVÁ OPIERKA NA NOHY

Opierka na nohy na modele Sofia má protišmykový povrch. Pri nasadaní a vysadaní z kresla už nikdy nestratíte pôdu pod nohami a keď sa postavíte na robustnú opierku na nohy, už nikdy sa nebudete cítiť neistí.

stoličkový vyťah stúpačka

PREDĹŽITEĽNÉ LAKŤOVÉ OPIERKY

Predĺžiteľné lakťové opierky vám dávajú pocit zvýšenej bezpečnosti. Sú vymerané tak, aby vyhovovali vám a vašej dĺžke predlaktia, čo vám umožní opierať sa o ne pri nasadaní a vysadaní zo stoličky.

Schodiskové výťahy Predĺžiteľné lakťové opierky

ERGONOMICKÉ OVLÁDAČE

Model Sofia sa ovláda páčkou, ktorú je možné umiestniť na ľavú alebo pravú lakťovú opierku, podľa toho, ktorá z možností je pre vás lepšia. Je tiež dodávaný s dvoma diaľkovými ovládačmi, ktoré vám umožňujú privolať stoličkový výťah z iného poschodia.

pomocn výťah na schody do domu

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA SEDADLA

Sedadlo modelu Sofia si môžete prispôsobiť vašej výške, získate tak maximálne pohodlie a bezpečnosť. Sedadlo má tak dokonale navrhnutú polohu, že sa prirodzene skĺznete k operadlu, nemusíte ani rozmýšľať nad tým, či ste sa usadili bezpečne.

vytah pre invalidov na schody

BEZPEČNOSTNÝ SNÍMAČ NA SEDADLE

Sedadlo modelu Sofia má na sebe bezpečnostný snímač, čo znamená, že sa nepohne, pokiaľ nie ste bezpečne usadený. Nehrozí tak nebezpečie, že sa stoličkový výťah nechcene pohne.


výťah na schodoch
scroll left button

Swipe for more

scroll right button