Náš sortiment


Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah Solus
Solus: Prispôsobiteľná inovácia

Odnímateľné spojovacie tyče zabezpečujú, aby bol váš Solus ľahko prístupný aj z invalidného vozíka

Elektrický stoličkový výťah Solus, moderné riešenie mobility, ponúka praktickosť a prispôsobivosť pre vás i váš domov. Väčšia opora v stoličke a odnímateľné spojovacie tyčky znamenajú, že aj ľudia, so zníženou pohyblivosťou v celom tele sa môžu cítiť pri používaní schodov bezpečne.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám Solus prináša?

Odlišný dizajn elektrického stoličkového výťahu, založený na inovatívnej modernosti. Jedinečný vzhľad modelu Solus nám umožňuje byť ešte kreatívnejšími, čo sa týka jeho dizajnu a ponúknuť vám viac možností čalúnenia ako kedykoľvek predtým. Počas viac ako 150 rokov v odvetví stoličkových výťahov sme sa naučili počúvať vaše potreby a plniť ich v podobe našich stoličkových výťahov. Solus znamená vyššiu bezpečnosť bez ohľadu na to, aké sú vaše schody, najmä ak je hybnosť  celého vášho tela výrazne znížená.

Inovatívny dizajn

Elektrický schodišťový výťah Solus má menšie výplne ako ostatné stoličkové výťahy v našom sortimente, ale nenechajte sa tým zmiasť, nie je o nič menej pohodlný. Dômyselne rozmiestnené čalúnenie vás podporí na všetkých správnych miestach a menej látky znamená menej čistenia. Model Solus je dodávaný s výberom z 3 rôznych materiálov, z ktorých si určite vyberie každý. Či už si vyberiete mäkkú tkaninu, umývateľný vinyl alebo štýlovú taliansku kožu, vždy máte na výber z rôznych farieb, vďaka ktorým si stoličkový výťah prispôsobíte vlastnému vkusu.

Progresívne inžinierstvo

Modernosť a prispôsobivosť stoličkového výťahu Solus sú iba niektoré z dôvodov, prečo tento stoličkový výťah pomohol tisíckam ľudí na celom svete znovu získať svoju nezávislosť. Ďalším dôvodom je tvrdá práca našich vysoko kvalifikovaných inžinierov. Tí do výrobku, ktorý sa dnes dostáva do vašich rúk, vložili celé roky výskumu. Inžinieri spoločnosti Stannah zaistili, že:

 • Model Solus bude ďalej fungovať aj v prípade výpadku elektrického prúdu.
 • Váš elektrický stoličkový výťah je vybavený ergonomickým bezpečnostným pásom. Na jeho upevnenie stačí jedna ruka.
 • Model Solus má 10 bezpečnostných snímačov. Ak sa mu do cesty postaví čokoľvek, hladko sa zastaví.
 • Model Solus je vždy pripravený na použitie, pretože opierka na nohy a lakťové opierky sa dajú poskladať jediným pohybom.
 • Môžete úplne bezpečne nastupovať a vystupovať zo stoličky, pretože opierka na nohy je pokrytá protišmykovou látkou.
 • Váš elektrický stoličkový výťah je veľmi diskrétny, po stlačení tlačidla sa pohybuje plynulo a ticho hore alebo dole schodmi.
 • Ovládače sú intuitívne. Stačí použiť ruku alebo zápästie na pohyb páčkou tým smerom, ktorým chcete ísť a už ste bezpečne na ceste.
 • Dokonca máte možnosť získať stoličkový výťah Solus, ktorý sa na vrchole alebo na spodku schodov automaticky otočí, aby vám umožnil úplne bezpečne vystúpiť

Pozrite si naše rôzne modely pre rôzne typy schodov.

Prezrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Kľúčové vlastnosti vášho stoličkového výťahu Solus

Váš Solus vám vráti nezávislosť a znova sa z vás urobí pána vášho domu. Váš stoličkový výťah vám nevráti len mobilitu. Prinesie vám tiež pocit bezpečia. Pozrite sa na funkcie stoličkového výťahu Solus, ktoré vám tento pocit bezpečia prinesú.

NASTAVITEĽNÉ OPIERKY

Lakťové opierky modelu Solusu je možné nastaviť v závislosti od dĺžky vášho predlaktia. Poskytujú oporu pri nasadaní a vystupovaní zo stoličky výťahu, takže je pochopiteľné, že chcete, aby sa vám perfektne prispôsobili.

Stoličkové výťahy pre vnútorné

SPOJOVACIE TYČKY

Model Solus je jedným z mála našich stoličkových výťahov so spojovacími tyčkami. Poskytujú vám oporu z obidvoch strán a držia vás pri svižnej jazde po schodoch. Vďaka nim sa budete cítiť bezpečne

ODNÍMATEĽNÉ SPOJOVACIE TYČKY

Spojovacie tyčky sú dôležitým bezpečnostným prvkom, ale môžu sa aj odňať v prípade, že potrebujete bočný prístup z invalidného vozíka. Invalidný vozík môžete pritiahnuť k stoličke a ľahko sa nadvihnúť.

MOŽNOSTI ČALÚNENIA

Solus prichádza s 3 možnosťami čalúnenia a veľkým výberom farieb. Určite nájdete možnosť čalúnenia, ktorá vyhovie vášmu vkusu, váš stoličkový výťah sa tak skvelo začlení do vašej domácnosti.


KĽÚČ

Stoličkový výťah sa dodáva s ľahko použiteľným kľúčom. Kľúč sa vsúva do koncovej časti lakťovej opierky a dá sa otočiť, aby ste stoličkový výťah deaktivovali, alebo ho môžete odňať, aby ste výťah zablokovali. Všetko máte úplne pod kontrolou.

výťahy do rodinných domov

TLAČIDLÁ DIAĽKOVÉHO OVLÁDANIA

Naše schodiskové výťahy sú dodávané s 2 tlačidlami diaľkového ovládania, ktoré privolajú váš výťah z iného podlažia. Už nikdy neostanete uviaznutí na jednom poschodí a pomocou stoličkového výťahu môžete prevážať aj ďalšie veci.

Stoličkové výťahy pre vnútorné použitie
scroll left button

Swipe for more

scroll right button