Náš sortiment


stairlift for stairlifts stairsnarrow stairs are not a problemcompact stairliftsafe way to climb stairscolor options for stairlifts stannah
Ďalšie modely
>

Stoličkové výťahy pre rovné schodisko
Pre vaše priamočiare schodisko

Stoličkový výťah pre rovné schodisko je praktický a elegantný spôsob ako sa pohybovať po schodoch, bez námahy vás odvezie hore a dole.

Vďaka vášmu novému stoličkovému výťahu sa vaše schody znova stanú úplne prirodzenou súčasťou vášho domu. Môžete sa bezpečne a samostatne pohybovať, aby vaša domácnosť znova zahŕňala celý váš dom.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden

Investujte do svojej budúcnosti

Stoličkový výťah vám môže dodať všetko potrebné pre to, aby ste znova získali svoju nezávislosť, a to nielen krátkodobo. Naše stoličkové výťahy sme vyrobili tak, aby vydržali celé desaťročia. Nákupom stoličkového výťahu investujete do svojej budúcnosti a vyberáte si možnosť ostať vo svojom dome oveľa dlhšie. Je to tiež darček pre vašich blízkych , ktorí sa o vás nemusia obávať. Pokoj v duši, ktorý prichádza s vedomím, že ste doma v bezpečí.

Sú moje schody vhodné pre stoličkový výťah pre rovné schodisko?

Vo väčšine prípadov áno. Stoličkový výťah môžeme namontovať na takmer každé rovné schodisko:

  • Na jednu alebo druhú stranu schodov, podľa toho, kde lepšie sadne.
  • Aj na to najdlhšie schodisko, takže vaše schody sú určite v rámci našich možností.
  • Aj keď máte radiátor alebo dvere priamo v hornej alebo dolnej časti schodov, naša zasúvateľná koľajnica nám umožní prispôsobiť váš stoličkový výťah vašej domácnosti.

Byť v bezpečí nikdy nebolo tak jednoduché

Stoličkový výťah Stannah skutočne vyniká svojimi inovatívnymi funkciami a moderným dizajnom. Znamená to, že sa začlení do vášho domu a vyhovie vašim potrebám tým najjednoduchším a najpohodlnejším možným spôsobom.

Kedykoľvek budete chcieť stoličkový výťah používať, jednoducho sklopte sedadlo a lakťové opierky a pomocou šikovnej páčky sklopte aj opierku na nohy alebo získajte prepojenie so stoličkou, ktoré spojí vašu opierku na nohy a sedadlo. Týmto spôsobom zabezpečíte, že keď sklopíte sedadlo vášho schodiskového výťahu, opierka na nohy sa sklopí automaticky.

Ak by vám to pomohlo cítiť sa bezpečnejšie, môžete do svojho stoličkového výťahu pridať aj funkciu elektrického otáčania. Keď sa dostanete na vrch schodov, stolička sa automaticky otočí a umiestni vás priamo na horné podlažie. Stolička tak vytvára bariéru medzi vami a vašimi schodmi, predchádza pádu dozadu a umožní vám cítiť sa pri vstávaní bezpečnejšie.

Sme k vám blízko, stačí len zavolať

Nech ste kdekoľvek na Slovensku, máte istotu, že získavate stoličkový výťah vyrábaný podľa najprísnejších zdravotných a bezpečnostných predpisov v rámci EÚ.

Pozrite si všetky naše modely stoličkových výťahov pre rovné schody.

Pozrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model najlepšie vyhovuje vašim potrebám, alebo si dokonca navrhnite ideálny stoličkový výťah sami.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Výhody stoličkových výťahov pre rovné schodiská

Stoličkové výťahy vyrábame už viac ako 40 rokov. Mali sme tak čas naše stoličkové výťahy zdokonaliť, urobiť ich najbezpečnejšími a najpohodlnejšími na svete. Malé veci robia veľké rozdiely.

Žiadne stavebné práce a žiaden neporiadok

Pretože naše stoličkové výťahy sa montujú na vaše schody, nie na steny. Znamená to maximálnu bezpečnosť a minimálne škody v dome. A je to rýchle.Úzke koľajnice zaberajú menej miesta

Naše koľajnice sú užšie, než by ste očakávali. Na schodisku ich sotva zbadáte. Ponechajú dosť miesta pre každého, kto by chcel použiť vaše schody v najväčšom pohodlí.


Rýchle doručenie a montáž

Stannah je jedničkou medzi výrobcami stoličkových výťahov, ktorý dodáva výťahy v 40 krajinách. Po objednaní stoličkového výťahu si môžete byť istý, že budeme rýchlo u vás a väčšinou ho vieme namontovať za menej ako jeden deň bez akýchkoľvek murárskych prác.

Úplne prispôsobiteľný, aby vyhovel vašim potrebám

Koľajnica sa prispôsobí vašim schodom, ale stolička musí vyhovieť vašim potrebám. Čokoľvek potrebujete, aby ste sa doma cítili v maximálnom pohodlí, my to splníme tak, že prispôsobíme detaily, ktoré vytvoria veľké rozdiely.

Stvorený pre váš domov

Či už ste vo vašej domácnosti strávili len pár rokov alebo celé desaťročia, urobili ste z nej váš domov. Tak isto si môžete doladiť váš výťah tak, že si vyberiete farbu a čalúnenie, ktorá vám najlepšie vyhovuje.Ľahko sa skladá

Váš stoličkový výťah sa úplne poskladá jediným stlačením - všetko sa automaticky zloží pozdĺž sedačky. To znamená, že sa nemusíte zohýnať, aby ste vyklopili opierku na nohy a budete sa tak cítiť doma bezpečnejšie.


scroll left button

Swipe for more

scroll right button