Náš sortiment


stannah siena stairliftsafe way to climb stairsstannah siena for narrow stairsstannah siena folds awaystannah siena chairstannah siena
Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah Siena
Siena: Jednoduchá funkčnosť

Všestranný stoličkový výťah prispôsobiteľný všetkým vašim prianiam a potrebám, vhodný aj pre tie najužšie schodiská.

Siena, najobľúbenejší stoličkový výťah z našej ponuky, je ušitý na mieru pre vás a váš domov. Spoločnosť Stannah ponúka dve exkluzívne verzie tohto stoličkového výťahu: klasickú verziu a verziu XL, ktorá má širšie sedadlo kvôli optimálnemu komfortu aj na tých najužších schodiskách.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám Siena prináša?

Naše 150 ročné skúsenosti v oblasti stoličkových výťahov znamenajú, že sme mali dosť času na to, aby sme náš výrobok zdokonalili. Vďaka drobným vylepšeniam, ktoré sme pridali do vášho stoličkového výťahu Siena, sa budete cítiť bezpečnejšie a istejšie. Je to ten pocit, ktorý vás presvedčí, že za svoje peniaze získate najlepšiu kvalitu.

Svieži dizajn

Svieži dizajn stoličkového výťahu Siena má čisté a jednoduché línie. Vinylové čalúnenie sa ľahko čistí a je praktické pre každodenný život. Dlhšie lakťové opierky sú navrhnuté tak, aby ste sa cítili tak bezpečne, ako je to len možné. Stoličkový výťah Siena najviac charakterizuje jednoduchosť a praktickosť.

Ak si vyberiete stoličkový výťah Siena, dostanete na výber z viacerých farieb nehorľavého vinylového čalúnenia, čo vám umožní dodať výťahu trochu z vašej osobnosti. Koniec koncov chceme, aby sa úplne prirodzene začlenil do vašej domácnosti a vášho života a spríjemnil vám tak každý deň. Keď bude u vás namontovaný, už si ani nebudete vedieť predstaviť, ako ste sa bez neho mohli zaobísť.

Inovatívne inžinierstvo

Jednoduché a praktické črty stoličkového výťahu Siena sú iba niektoré z dôvodov, prečo táto stolička pomohla tisíckam ľudí na celom svete znovu získať svoju nezávislosť. Ďalším dôvodom je tvrdá práca našich vysoko kvalifikovaných inžinierov. Tí do výrobku, ktorý sa dnes dostáva do vašich rúk, vložili celé roky výskumu. Inžinieri spoločnosti Stannah zaistili, že:

 • Vaša Siena bude ďalej fungovať aj v prípade výpadku elektrického prúdu.
 • Vaša Siena je vždy pripravená na použitie, pretože sedák a lakťové opierky sa dajú poskladať jediným pohybom.
 • Váš stoličkový výťah je veľmi diskrétny, po stlačení páčky sa pohybuje plynulo a ticho hore alebo dole schodmi.
 • Nemusíte sa ani zohýnať, ani nič dvíhať, vďaka voliteľným možnostiam, ako je napríklad tlačidlo na skladanie umiestnené na opierke chodidiel.
 • Ovládače sú intuitívne. Použite ruku alebo zápästie na pohyb páčkou tým smerom, ktorým chcete ísť, a už ste bezpečne na ceste.
 • Dokonca máte možnosť získať stoličkový výťah Siena, ktorý sa na vrchole alebo na spodku schodov automaticky otočí, aby vám umožnil úplne pohodlne vystúpiť.

Pozrite si naše rôzne modely pre rôzne typy schodov.

Prezrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Kľúčové vlastnosti vášho stoličkového výťahu Siena

Siena prináša výber od rôznych šírok sedadla až po rôzne farby čalúnenia, po jej namontovaní neuveríte, že u vás nebola už dávno. Pozrite sa na to, čo robí zo Sieny najprispôsobiteľnejší výťah v našej ponuke.

Dokonalá pre rovné aj točité schodiská

Koľajnica vášho stoličkového výťahu je určená tvarom vašich schodov, ale akýkoľvek by bol ich tvar - rovné, točité alebo špirálové - stoličku výťahu Siena do vášho domu určite namontovať môžeme.

Širší sedák pre väčšie pohodlie

Zaoblená chrbtová opierka a širší sedák sú len jednými z mála vlastností, ktoré robia stoličkový výťah Siena jednoduchým, a pritom robustným stoličkovým výťahom. Bol navrhnutý tak, aby vám pomohol cítiť sa tak pohodlne, ako je to len možné.

Ideálna pre úzke schodiská

Siena je ideálne riešenie pre užšie schodiská. Má oblú opierku na chrbát, čo vám umožní sadnúť si hlbšie do sedačky, aby vaše kolená nevyčnievali a do ničoho nenarazili.

Dlhšie lakťové opierky

Lakťové opierky na stoličkovom výťahu Siena sú dlhšie ako na našich ostatných modeloch. Sú ideálne na to, aby ste sa o ne opreli a získali dodatočnú oporu a aby ste sa pri nasadaní a vysadaní zo stoličky cítili stabilnejší.


Vybavená batériami

Vaša Siena bude ďalej fungovať aj v prípade výpadku elektrického prúdu. Keď vás sklamú všetky iné spotrebiče, batéria v stoličkovom výťahu Stannah zaručí jeho fungovanie.Intuitívny bezpečnostný pás

Váš stoličkový výťah Siena je dodávaný s ľahko používateľným, odnímateľným bezpečnostným pásom na lakťových opierkach stoličky výťahu. To znamená ľahký prístup a žiadne namáhanie sa so sponami - môžete ho zapnúť iba jednou rukou.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button