Obhliadka schodov na zistenie ceny a možností

Bezplatná prehliadka schodiska jedným z našich reprezentantov nám umožní poskytnúť vám osobné rady šité na mieru pre vaše potreby.

Nákup stoličkového výťahu je veľké rozhodnutie. Vieme, že to neberiete na ľahkú váhu a verte, že ani my. Chceme vám poskytovať kvalitné služby už od prvého kontaktu s nami, náš priateľský tím čaká na váš prvý telefonát a je pripravený naplánovať s vami prehliadku schodov v termíne a čase, ktorý vám vyhovuje.

stannah stair survey

Každé schodisko je iné

A je dôležité všetko presne odmerať, aby sme vám vedeli zaručiť, že montujeme ten najlepší stoličkový výťah pre vás a vašu rodinu. Naplno vyžite našu odbornú konzultáciu a pomôžte nám vrátiť vám vašu nezávislosť.

Spoľahlivé rady

Spoľahlivé rady

Naši ústretoví poradcovia odpovedia na všetky vaše otázky a odporučia vám najlepšie riešenie pre vás a vaše schody.

Prispôsobiteľný výrobok

Prispôsobiteľný výrobok

Stoličkové výťahy Stannah sú nielenže vyrobené tak, aby sa prispôsobili vašim schodom, prispôsobia sa aj vašim prianiam a potrebám.

Služby na mieru

Naši pozorní odborní pracovníci radi odpovedia na všetky vaše otázky a nechajú vás pokojne a bez nátlaku pouvažovať o ďalšom kroku.

Usilovne pracujeme na tom, aby sme sa uistili, že máte všetky informácie, ktoré potrebujete. Rozumieme, že toto rozhodnutie je vaše osobné. Koniec koncov, v hre je vaša vlastná nezávislosť, preto je každý stoličkový výťah vyrobený pre vás a vašu domácnosť.

Z tohto dôvodu je naša bezplatná, nezáväzná prehliadka schodov taká dôležitá – podľa nej vypracujeme to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Nech už máte rovné schody alebo točité schody, musíme rozhodnúť, ktorá koľajnica bude pre váš dom ideálna.

Vyvinuli sme technológiu (aplikáciu 3D simulácie) ktorá umožňuje našim špecializovaným odborníkom odmerať vaše schodisko len za niekoľko minút a ukázať vám náhľad, ako bude stoličkový výťah vyzerať na vašom vlastnom schodisku. Ihneď a priamo na mieste získate špičkovo kvalitné osobné poradenstvo k stoličkovému výťahu.

Počas bezplatnej prehliadky schodiska:

  • Naši poradcovia zhodnotia vaše potreby vzhľadom na vašu mobilitu
  • Odmerajú a zhodnotia vaše schody, aby zistili, ako by na ne pasoval stoličkový výťah.
  • Dostanete odpovede na akékoľvek otázky, ktoré máte.
  • Poradia vám, ktorý stoličkový výťah je pre vás ten najlepší.
  • Dostanete cenovú ponuku zdarma

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu u vás doma

0800 162 162

Alebo požiadajte, aby sme vám zavolali

Budeme sa snažiť zavolať vám v priebehu 24 hodín.