Sprievodca nákupom stoličkového výťahu

Kroky, ktorými by ste sa mali riadiť, aby ste mali istotu, že ste si zvolili správne, v súlade s vašimi potrebami

Aby sme pre vás našli tú najlepšiu voľbu, musíme sa s vami stretnúť a zistiť, aké sú vaše schody. Nižšie nájdete tri jednoduché kroky – všetko čo potrebujete urobiť preto, aby ste dostali celý dom späť.

Ako kupovať stoličkový výťah Stannah

Ak chcete kúpiť stoličkový výťah, ponúkame vám jednoduchý postup pozostávajúci len z 3 krokov.

1) Konzultácia

Prvým krokom je bezplatná prehliadka schodov, kde náš obchodný poradca zmeria vaše schody a zoznámi sa s vami, aby vám mohol presne povedať, čo potrebujete.

2) Cenová ponuka

Po zmeraní schodov si vyberiete presné vlastnosti stoličky: model, farbu a špecifické vlastnosti. Potom vám náš konzultant dodá bezplatnú, nezáväznú cenovú ponuku.

3) Namontovanie

Ani sa nenazdáte a naši technici s vami dohodnú termín a čas namontovania stoličkového výťahu. Prídu presne načas, so všetkým svojim náradím a opustia váš dom tak čistý, ako keď prišli. Namontovanie trvá menej ako jeden deň, takže nenaruší váš súkromný život.

Cenová ponuka zdarma ešte dnes

Assessment for a stairlift

Pravidlá pre nákup stoličkového výťahu

Nákup stoličkového výťahu nie je každodenná záležitosť. Nie je ľahké vedieť, čo presne chcete. Preto sme pre vás pripravili niekoľko jednoduchých pravidiel, ktorými by ste sa mali riadiť, ak premýšľate o nákupe stoličkového výťahu.

Nekupujte si stoličkový výťah bez rady odborníka

Jediný spôsob ako urobiť váš stoličkový výťah tak bezpečný a kompaktný ako je to len možné, je prispôsobiť ho vašim schodom. Na mieru vyrobený stoličkový výťah sa dokonale začlení do vášho interiéru a splní špecifické bezpečnostné predpisy viazané k vášmu schodisku.

Všetko presne odmeriame, aby náš stoličkový výťah zapasoval na vaše schodisko na milimeter presne.


Uistite sa, že váš stoličkový výťah bude vyhovovať v prvom rade vám

Nákup stoličkového výťahu nie je len o vašom schodisku. Jedná sa o vás a vaše špecifické potreby a o to, ako ich stoličkový výťah dokáže splniť.

Počas osobnej konzultácie u vás doma, náš predajný poradca zhodnotí, ktorá stolička a ktoré funkcie by najviac vyhovovali vám ako užívateľovi. To zaistí, že váš stoličkový výťah bude tak pohodlný ako je to len možné.


Vyberte si spoločnosť, ktorej môžete dôverovať

Ubezpečte sa, že si vyberáte výrobcu stoličkových výťahov, ktorý je uznávaný preto, že plní národné a medzinárodné normy. Britská asociácia zdravotnej starostlivosti sa stará o to, aby spoločnosti plnili potreby zákazníkov až nad rámec a Ktoré? zabezpečuje, že vám spoločnosti dodajú presne ten výrobok alebo službu, ktorú vám prisľúbili.

Uistite sa, že spoločnosť, ktorú si vyberiete, je akreditovaná oficiálnymi organizáciami tak, že sa pozriete na ich stránku Ocenenia a akreditácie.


Buďte si vedomý toho, čo je zahrnuté v cene

Keď dostanete bezplatnú cenovú ponuku, musíte vedieť, čo je v nej zahrnuté:

  • Bezplatná osobná konzultácia u vás doma na zistenie vašich potrieb
  • Stoličkový výťah vyrobený presne pre vás a pre váš dom
  • Rýchla, ľahká a čistá montáž vášho stoličkového výťahu.
  • 5 rokov celkovej záruky, vrátane servisnej telefonickej linky

Nekupujte si stoličkový výťah, ak ešte nemáte odpovede na všetky otázky

Dostaňte odpovede na všetky vaše otázky ešte predtým, než si stoličkový výťah zakúpite. Pretože chceme, aby ste si boli istí svojou správnou voľbou.

Zavolajte nám kedykoľvek máte otázku a my vám veľmi radi odpovieme.


Poobzerajte sa po obchodoch

Vždy si overte všetky možnosti, oboznámte sa s ponukou rôznych spoločností a dávajte pozor na všetky detaily, aby ste si boli istí, že viete, čo ponúkajú. Predtým, ako sa rozhodnete, zoznámte sa s tým, čo na trhu existuje, aby ste si boli istý, že si určite vyberiete ten správny stoličkový výťah bez časového stresu.


Vždy si skontrolujte záruku

Všetky stoličkové výťahy Stannah majú 5-ročnú záruku a 5 bezplatných servisných výjazdov. Chceme vám priniesť pokoj v duši, ktorý prichádza s nákupom niečoho, v čo máte dôveru.


Poznajte podmienky servisnej telefonickej linky

Záruka Stannah ponúka prednostný servis. Kdekoľvek na Slovensku. Neuspokojte sa, ak vám niekto ponúkne menej.

Musíte vedieť, že ak by sa náhodou niečo pokazilo, čo sa stáva veľmi zriedka, bude tu vždy pre vás niekto, kto vám pomôže. Kedykoľvek ho potrebujete.

Mohli by ste mať nárok na finančný príspevok?

Len málo z vás vie o možnosti získať peňažný príspevok, ktorý vám môže pomôcť pokryť náklady na nákup stoličkového výťahu. Úplne chápeme, že žiadať o finančný príspevok môže byť pre vás náročné, preto sme pre vás pripravili základné informácie o každom z príspevkov, ktoré vám pomôžu správne si vybrať z existujúcich možností.

V prvom rade myslite na to, že väčšina finančných príspevkov musí byť schválená predtým ako sa začne s prácou.

Je veľa možností, ktoré by ste si mali preštudovať. Pozrite sa na našu stránku o finančných príspevkoch a zistite, na čo by ste mohli mať nárok.

Dozveďte sa viac o finančných príspevkoch