Predaj a služby

Podpora a rady pred, počas a po zakúpení stoličkového výťahu

Vaša nezávislosť a bezpečnosť sú našimi prioritami. Preto robíme postup pri nákupe stoličkového výťahu tak jednoduchým, ako len vieme. Nech ste kdekoľvek na Slovensku, chceme, aby ste vedeli, že môžete znovu získať späť celý váš dom. Ak sa schody stali problémom, nemusíte sa sťahovať a nemusíte bývať len na jednom poschodí.

Aby bol váš dom znova bezpečný a prístupný poskytneme vám služby na mieru, pretože každý človek má iný dom a každý človek má iné potreby. Sme tu pre vás už od chvíle, keď nás po prvý krát kontaktujete, pretože vieme, ako vám pomôcť naplno si užívať vašu domácnosť.

Prvý krok

Váš prvý kontakt s nami bude pravdepodobne cez telefón, počas ktorého sa zoznámite s jedným z ústretových poradcov z nášho tímu. Je tu na to, aby odpovedal na všetky vaše otázky a vypočul si, čo potrebujete.

Možno vám poradí po telefóne, ale je pravdepodobné, že to prenechá našim špecializovaným poradcom. Je to preto, že poradca príde k vám domov a osobne sa s vami porozpráva. Aby ste dostali potrebné informácie, nemusíte ani opustiť pohodlie svojho domova, pretože my ich všetky prinesieme k vám. Odborný poradca vám ukáže, čo vám môžeme ponúknuť, a presne zmeria vaše schody, aby sme mohli zostaviť stoličkový výťah, ktorý dokonale zapasuje do vašej domácnosti.

Výber vášho stoličkového výťahu

Pokiaľ ide o výber výťahu, pravdepodobne nebudete vedieť, kde začať. Práve preto sú tu naši poradcovia: položia vám správne otázky, aby zistili, čo potrebujete. Venujú vám dosť času na to, aby zistili, aké sú vaše problémy s mobilitou a ako vám stoličkový výťah môže pomôcť znovu získať slobodu pohybu. Navrhnú ideálny výťah pre vás osobne a navyše vám ukážu, ako ho môžeme prispôsobiť rôznymi bezpečnostnými a komfortnými funkciami a dokonca aj výberom tkanín a vzorov, aby sa krásne začlenil do vášho interiéru. Poradca si prehliadne miesto, kde bude stolička výťahu bývať, keď sa práve nepoužíva, ktorá strana schodov by bola najvhodnejšia na namontovanie stoličkového výťahu a ktorá stolička by najlepšie vyhovovala vašim potrebám. Povedia vám, či potrebujete rovnú alebo točitú koľajnicu a tiež vám povedia všetko o našich možnostiach elektrického otáčania a opierky na nohy. Než odídu, budete si istí, že ste sa oboznámili so všetkými možnosťami, ktoré môžete využiť.

Tu to ešte nekončí

Keď už vlastníte stoličkový výťah, získate 5 ročnú záruku pre prípad, že by sa náhodou niečo pokazilo, čo je však veľmi nepravdepodobné. Aby ste mali pokoj v duši, záruka zahŕňa prednostnú servisnú službu, takže viete, že sme tu pre vás, keď nás budete potrebovať.

Sme tu vždy pre vás, takže ak máte nejaké otázky, neváhajte zdvihnúť telefón a zavolať nám. Jeden z našich priateľských konzultantov vám s radosťou pomôže.