Náš sortiment


Stannah Sadler for stairsStannah sadler stairliftthe right stairlift if sitting down is a problemremote control for stannah sadlerStairlift Stannah Sadllerstairlift for limited flexibility people
Ďalšie modely
>

Stoličkový výťah Sadler
Sadler: Navrhnutý pre vaše potreby

Ak je pre vás sadanie a vstávanie bolestivé alebo náročné, stoličkový výťah Sadler, na ktorom ste v polosede, je presne to, čo potrebujete.

Model Sadler značky Stannah sa svojím konceptom veľmi odlišuje od dizajnu ostatných stoličkových výťahov, je špeciálne navrhnutý pre ľudí so zníženou hybnosťou bokov, kolien a chrbta.

Brožúra zdarma

Požiadajte o informačný prospekt už dnes, bez záväzkov.

Brožúra zdarma

Získajte svoju brožúru hneď teraz

Získajte cenovú ponuku zdarma.

 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden

Čo vám stoličkový výťah Sadler prináša?

Nový koncept v oblasti stoličkových výťahov. Pokiaľ ide o vaše pohodlie, vieme, že bežný stoličkový výťah neposkytuje oporu, ktorú potrebujete, aby ste mohli skutočne znovu získať pohodlný a bezpečný prístup do celého svojho domu. Ak máte obmedzenú hybnosť chrbta, bokov alebo kolien, môže byť pre vás model Sadler tou správnou voľbou.

Jedinečný dizajn

Model Sadler sme navrhli ako medzistupeň medzi stoličkovým výťahom používateľným v stoji a stoličkovým výťahom používateľným v sede. Prenesiete naň svoju váhu, uľavíte kolenám, bokom a chrbátu, ale ste v takmer stojacej polohe. Môžete sa tak na vyvýšenom sedadle pohodlne viezť po schodoch v polosede. Pohodlie špeciálne navrhnutého sedadla Sadler znamená, že jazda na vašom schodisku je príjemným zážitkom od začiatku do konca. A po celý čas sa budete cítiť bezpečne. Sedadlo prispôsobíme vašej výške a pre väčšiu bezpečnosť sa výťah nepohne, kým nezapnete jeho zatiahnuteľný bezpečnostný pás.

Inžinierstvo, ktoré ide ešte o krok ďalej

Model Sadler je výsledkom dokonalého spojenia prvotriedneho inžinierstva a aktuálneho lekárskeho výskumu, ktoré vám prinesie do života oveľa viac pohodlia. Náš výskum nám pomohol identifikovať častý problém a naši vysoko kvalifikovaní inžinieri navrhli dokonalé riešenie. Aj vďaka našim vysoko kvalifikovaným inžinierom zaručujeme, že:

 • Ovládače modelu Sadler sú intuitívne. Stačí použiť ruku alebo zápästie na pohyb páčkou tým smerom, ktorým chcete ísť, a už ste bezpečne na ceste.
 • Náš ergonomický bezpečnostný pás sa ľahko používa. Môžete ho zapnúť a rozopnúť jednou rukou a nemusíte naťahovať ruku za vás, aby ste našli zapínanie, pretože je umiestnené na lakťovej opierke.
 • Pre vyššiu bezpečnosť sa Sadler nepohybuje, kým jednoducho nezapnete bezpečnostný pás (pokiaľ ho nepresúvate pomocou diaľkového ovládača).
 • Na rozdiel od iných stoličkových výťahov, model Sadler zaparkuje na podlaží. Nie je potrebné žiadne otáčanie. Keď sa dostanete na vrchol schodov, Sadler sa zastaví na najvyššom schode.
 • Nikdy sa nezaseknete. Ak sa stolička výťahu nachádza na inom podlaží, môžete ju privolať pomocou nástenného diaľkového ovládača.
 • Dokonca bude fungovať aj pri výpadku prúdu. Model Sadler je vybavený batériami, takže aj keď vás ostatné spotrebiče sklamú, váš stoličkový výťah bude fungovať naďalej.

Pozrite si naše rôzne modely pre rôzne typy schodov.

Prezrite si všetky rôzne modely stoličkových výťahov Stannah, ktoré pre vaše schody ponúkame. Zistite, ktorý model by najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Boli by ste radšej, keby sme vám zdarma poslali informačný prospekt?

Výhody stoličkového výťahu Sadler

Spoločnosť Stannah je odhodlaná poskytovať vám tie najlepšie riešenia. Neustále vykonávame lekársky výskum, na ktorom sa podieľajú fyzioterapeuti a ortopedický lekári a ktorý sme s hrdosťou zaviedli do praxe v podobe tohto jedinečného dizajnu. Model Sadler je dokonalým príkladom toho, ako tento výskum pomáha uľahčiť každodenný život tisícom ľudí.

STOLIČKA NA STÁTIE

S modelom Sadler nesedíte ani nestojíte. Váha sa presunie z bokov, kolien a chrbta na stoličku bez toho, aby ste sa museli zohýnať pri sadaní. Ľahko nastúpite, ľahko vystúpite.

POMOC PRI NASTUPOVANÍ

Model Sadler ponúka oporu pri nastupovaní a vystupovaní zo sedadla. Jemne sa skloní, keď si sadáte, čím vám ponúka ďalšiu oporu a pomáha vám znovu sa narovnať tak, že sa zakloní spolu s vami.

PROTIŠMYKOVÉ SEDADLO

Model Sadler bol navrhnutý tak, aby vás držal vo vzpriamenej polohe. Kvôli väčšiemu pocitu bezpečia boli na sedadlo pridané mäkké hrany, ktoré vám zaistia ešte lepšie držanie. Počas jazdy sa tak nepohnete ani o centimeter.

NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA SEDADLA

Sedadlo modelu Sadler sa pri montáži nastaví na vašu výšku. Vždy budete v správnej polohe, aby ste mohli používať svoj stoličkový výťah s minimálnym úsilím a byť nezávislý vo svojom vlastnom dome.

JEDNODUCHO SA POSKLADÁ

Nemusíte sa ohýbať. Sklopením lakťových opierok modelu Sadler sa automaticky sklopí opierka nôh. To znamená, že sa dá úplne zložiť jediným jednoduchým gestom.

ÚZKE SCHODY

Model Sadler je ideálny aj pre najužšie schody. Keďže nesedíte, kolená nebudú do ničoho narážať. Ak máte na schodoch priestor na státie, zvyčajne to znamená, že sa na ne dá namontovať model Sadler.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button