Zistite viac o práci okolo stoličkových výťahov Stannah

Napísal(a) Stannah

Od navrhovania po montáž, zistite viac o ceste, ktorú váš stoličkový výťah prekoná

Výrobný proces výrobkov môže často prekvapiť. Je to preto, že ľudia zvyčajne nepremýšľajú o tom, čo sa deje v zákulisí značky, výrobku alebo služby. Chceme, aby ste nás spoznali lepšie a aby ste sa letmo pozreli na cestu, ktorú váš stoličkový výťah prejde od jeho návrhu až po montáž. Sami uvidíte, že je to zložitejšie ako sa môže zdať.

Zručnosti a talent našich zamestnancov je nevyhnutnou súčasťou nášho úspechu. V spoločnosti Stannah vieme, že za progres, ktorý sme dosiahli môžeme vďačiť našim úžasným zamestnancom. Generácie, ktoré s nami za posledných 150 rokov pracovali a ľudia v celej spoločnosti dnes, títo všetci pomohli nás ako spoločnosť vyformovať. Poskytujeme bezpečné, príjemné a priateľské pracovné prostredie, ktoré sa stará o pohodu jednotlivcov a podporuje tímovú prácu, pričom šíri našu obchodnú etiku. To znamená, že citát uvedený nižšie je rovnako dôležitý dnes, ako bol v čase, keď sme ho jeho autor 19. storočí vyslovil.

„Zvyknite si na to, robiť všetko dobre“
Joseph Stannah

Rodinný podnik s viac ako 150 rokmi skúseností

Rodina spoločnosti Stannah

Joseph Stannah založil rodinný podnik pred viac ako 150 rokmi. Bol vynikajúcim inžinierom, ktorého rukami prešlo všetko od výťahov a žeriavov po upchávky pre lokomotívy a zdviháky pre autá. Dnes našu spoločnosť vedú Jon, Patrick, Nick a Alistair Stannah, Josephove pra pra pravnúčatá. A keďže sme stále rodinným podnikom, naše hodnoty sú neoddeliteľnou súčasťou toho, za čím stojíme. Keďže nie sme viazaní na akcionárov, môžeme o všetkom rozhodovať sami a chceme, aby ste vedeli, že vy ste vždy na prvom mieste. Ale neberte naše slová vážne. Sme hrdými členmi schémy nakupovania s dôverou, Britskej asociácie obchodníkov so zdravotníckymi pomôckami a organizácie Which? Trusted Traders (Dôveryhodní obchodníci). Všetky tieto organizácie oceňujú a odmeňujú spravodlivé obchodovanie, starostlivosť o zákazníkov nad očakávania a hodnotenia zákazníkov.

Navrhovanie stoličkových výťahov – zo zákulisia

V zákulisí závodu Stannah sú výskumníci, inžinieri a technici zaneprázdnení vymýšľaním ako by ste mohli naše stoličkové výťahy využiť čo najlepšie. Bez nich by neboli vaše stoličkové výťahy možné.

Závod na stoličkové výťahy Stannah

Máme pokoj v duši, keď vieme, že vždy poskytujeme služby tej najvyššej kvality. My dokážeme pracovať len takto. Pre nás je najdôležitejšie vedieť, že ste doma v bezpečí a pohodlí, a že každý krok nášho procesu je starostlivo sledovaný tak, aby viedol k tomuto cieľu. Slovami nášho riaditeľa pre navrhovanie:

„“Spoločnosť Stannah má za sebou bohatú a úspešnú históriu v oblasti navrhovania, s ktorou prichádza aj bohatstvo vedomostí v tíme, systémoch a nástrojoch. Dosiahnuť tento stav je neoceniteľné a povzbudivé pri rozhodovaní. Mojou úlohou je zabezpečiť, aby konštruktérsky tím mal, čo potrebuje na to, aby dokázal vytvárať kreatívne nápady a úžasné výrobky. V jeden deň sa môžem pozerať na obchodné procesy, technológie prototypov, príslušenstvo a ďalšie nové patenty a náročné konštruktérske úlohy. Tam sa odo mňa vyžaduje, aby som rozumel mnohým oblastiam a bol v kontakte s najnovšími technológiami a myslením.“

Súčasti, z ktorých sa váš stoličkový výťah skladá

Môžeme si byť istí kvalitou, pretože naši interní konštruktéri vytvárajú každú jednu súčasť stoličkového výťahu v našich vlastných závodoch. Keďže celý proces riadime my, môžeme si byť istí, že sa používajú len tie najbezpečnejšie materiály a najlepšie postupy.

Spoločnosť Stannah vyrába všetky súčiastky do vášho stoličkového výťahu

My sme výrobcovia. Nespoliehame sa na tretie strany, aby vyrobili súčiastky do vášho stoličkového výťahu. To znamená, že prísne testujeme každý jeden stoličkový výťah, aby sme zabezpečili, že spĺňa tie najvyššie štandardy kvality, pohodlia a bezpečnosti.

Laserová rezačka v spoločnosti Stannah

Výsledkom je robustný a trvácny stoličkový výťah, ktorý obstojí v skúške času a bude vám pomáhať pri pohybe počas mnohých ďalších rokov.

V spoločnosti Stannah máme slobodu investovať do inovácií. To znamená, že ak má jeden z našich inžinierov nápad, o ktorom si myslí, že by vám priniesol väčšiu bezpečnosť a pohodlie, máme slobodu doňho investovať. Pri výrobe našich stoličkových výťahov sa používajú len tie najlepšie postupy. Investujeme do školení personálu, kým nie sú vo svojom obore odborníkmi.

Učeň v oblasti navrhovania výťahov Stannah

Spoločnosť Stannah má dlhú históriu v zaúčaní učňov. Minimálne 300 konštruktérov stoličkových výťahov, ktorí pracujú v 11 oblastiach služieb po celej Veľkej Británii, sa zaučilo v spoločnosti Stannah.

Keďže sme rodinný podnik, vieme zaistiť, aby naše štandardy prekonávali nariadenia. Získali sme certifikát ISO v oblastiach riadenia kvality podniku a riadenia BOZP. Britská asociácia obchodníkov so zdravotníckymi pomôckami tiež zabezpečuje, aby naša starostlivosť o zákazníkov prevyšovala všetky právne nariadenia.

Výroba koľajníc pre stoličkové výťahy – zo zákulisia

Od začiatku do konca, navrhujeme, vyrábame a montujeme koľajnicu pre stoličkové výťahy, ktoré sa dokonale hodia na vaše schody. Vedľa závodu na výrobu stoličkových výťahov máme vlastnú fabriku na výrobu koľajníc, takže aj stoličkové výťahy aj koľajnice sa dajú prispôsobiť vašim osobným potrebám a potrebám vášho schodiska.

Výroba koľajníc pre stoličkové výťahy

Sme konštruktéri, ale chápeme, že vám záleží na niečom viac ako je mechanika vášho stoličkového výťahu. To je dôvod, prečo sme vytvorili návrh koľajnice tak, aby dokonale sadla do vášho domova. Koľajnica na obrázku možno vyzerá hrubo, ale boli by ste prekvapený, ako elegantne bude vyzerať na vašich schodoch po dokončení.

Neustále tiež v spoločnosti hľadáme nové spôsoby ako minimalizovať náš dopad na životné prostredie a snažíme sa využiť naše vzácne zdroje čo najlepšie. Od nášho programu opätovného používanie pre stoličkové výťahy po recyklovanie práškového náteru, výmeny polystyrénových obalov za kartónové a znižovanie odpadu v našich kanceláriách neustále hľadáme spôsoby ako byť čo najekologickejší.

Konzultant predaja spoločnosti Stannah vám dá rady, ktorým môžete veriť

Návšteva konzultanta pre mobilitu doma, kde vám poskytne rady, ktorým môžete dôverovať

Nestaráme sa len o to, čo predávame, rovnako dôležité pre nás, a aj pre vás, je aj ako predávame, dodávame a poskytujeme služby. Od momentu, kedy nás kontaktujete v našom kontaktnom centre urobíme všetko pre to, aby vaša skúsenosť v každom kroku nákupu ostala verná reputácii spoločnosti Stannah. Nákup stoličkového výťahu je veľké rozhodnutie. Vieme, že to neberiete na ľahkú váhu a my sme na tom rovnako. Chceme vám poskytovať kvalitné služby od prvého kontaktu s nami, takže v kontaktnom centre čaká na váš prvý telefonát náš priateľský tím.

Počas prvého telefonátu sa vás opýtame niekoľko otázok o vašom schodisku a vás samotných, aby sme dokázali pochopiť čo potrebujete a ako vám môžeme pomôcť. Ak potrebujte viac informácií alebo máte záujem o cenovú ponuku, zabezpečíme, aby vás jeden z našich konzultantov navštívil u vás doma a poskytoval vám konkrétne rady.

Najprv sa s vami konzultanti porozprávajú, aby zistili, čo chcete a potrebujete. Mysleli sme na dni, keď vás potrápi artritída a uisťujeme vás, že naše stoličkové výťahy majú ergonomický bezpečnostný pás. Zhodnotíme, ktorý je najlepší stoličkový výťah pre vaše konkrétne potreby.

Okrem toho zmeriame schodisko, zhodnotíme, ktorý typ koľajnice potrebujete a či sú potrebné nejaké prípravné práce (ako napríklad inštalácia ďalšej zásuvky). Potom bude mať náš konzultant všetky potrebné informácie, ktoré potrebuje, aby vám ponúkol možnosti a vy si môžete vybrať doplnkové funkcie alebo čalúnenie, ktoré sa vám páči (dokonca vám môžu pomocou nášho vizualizačného nástroja ukázať ako bude výťah vyzerať po montáži).

Po presnom zmeraní schodiska a osobnom stretnutí sú konzultanti schopní ponúknuť nezáväznú cenovú ponuku pre to najlepšie riešenie pre vás. Vy sa môžete potom podľa časového uváženia rozhodnúť, či chcete isť ďalej a vytvoriť objednávku. A pamätajte, cena v cenovej ponuke bude cena, ktorú zaplatíte bez akýchkoľvek skrytých doplatkov.

Váš stoličkový výťah je pripravený a na ceste k vám.

Počas výrobného procesu uskutočňuje mnoho kontrol kvality, ktoré končia testovaním každého jedného stoličkového výťahu predtým, ako opustí náš závod, aby sme zaistili, že spĺňa tie najprísnejšie kritériá kvality.

Výroba koľajníc pre stoličkové výťahy

Naše testovanie je jednoznačne bezkonkurenčné a každý dôležitý komponent každého jedného návrhu sa testuje na 25 000 ciest hore a dole schodiskom, čo sa rovná 10 rokom používania. Okrem toho prebiehajú testy aj počas výrobného procesu, dokonca aj vtedy, ak už návrh prešiel testovacou fázou a je vo výrobe. Každá jedna jednotka, ktorú vyrobíme sa testuje na výkonnosť predtým, ako zo závodu odíde. Zatočené koľajnice, ktoré sú vyrobené podľa výkresu pre konkrétne schodisko sa pred schválením ich expedície testujú dokonca aj na kvalitu jazdy.

Spoločnosť Stannah dodáva stoličkové výťahy na celom svete

Bez ohľadu na to, kde bývate, sa postaráme o to, aby jeden z našich spoľahlivých predajcov alebo pobočiek dodal stoličkový výťah kdekoľvek na svete v dohodnutý deň a čas.

Montáž od spoločnosti Stannah: trvá to len niekoľko hodín

Montáž stoličkového výťahu Stannah

Samotná montáž by mala trvať len niekoľko hodín. Je to rýchly proces, ktorý vás nebude doma veľmi obťažovať. Ako? Stoličkový výťah sa prichytí ku schodisku, nie ku stene. To znamená, že nevznikne žiadne poškodenie stien a nebudeme vás doma veľmi vyrušovať. Nemusíte si vybavovať žiadne stavebné povolenie a nemusíte sa obávať o odstránenie koberca.

Počas montáže môžete byť doma a dokonca môžete sledovať našich milých technikov pri práci. Vznikne len veľmi malý neporiadok, ale naši odborníci si so sebou prinesú vysávač, takže po sebe všetky vyčistia a váš domov bude rovnako čistý ako keď prišli.

Súčasťou montáže je aj inštruktáž ako všetky funkcie stoličkového výťahu fungujú. A čo je najdôležitejšie, zostaneme s vami, kým si nebudete 100 % istý, že svoj stoličkový výťah dokážete používať.

Po montáži stoličkového výťahu rýchlo zistíte, že:.

  • Poskytuje slobodu a možnosť opäť využívať celý domov.
  • Už viac nebude problém vybehnúť nahor po zabudnuté veci.
  • Budete mať viac energie pre krajšie veci v živote.

Stačí len kontaktovať tím našich poradcov, buď telefonicky alebo online, a do niekoľkých minút vám zarezervujeme stretnutie.

Stannah vo svete

Stannah vo svete

Existuje dôvod, prečo sme dokázali rozšíriť náš podnik do celého sveta, do viac ako 40 krajín na 5 kontinentoch. Je to preto, že sme pyšní, že poskytujeme vynikajúce výrobky.

Spoločnosť Stannah je uznávaná na celom svete ako spoločnosť, ktorá prináša slobodu, nezávislosť a intenzívny pocit bezpečia každému, ktorá má problémy s prekonávaním náročných úloh, ktoré schody predstavujú. Vnútri alebo vonku, na celom svete sa používa viac stoličkových výťahov Stannah ako akákoľvek iná značka.

Každý deň získavame stále viac a viac zákazníkov, zlepšujeme kvalitu ich života a pomáhame im zvyšovať mieru ich nezávislosti. Sme mimoriadne hrdí na to, že sme jednotkou vo svete stoličkových výťahov, pretože to znamená, že môžeme pomáhať stále väčšiemu množstvu ľudí žiť vo svojich domovoch dlhšie v pohodlí a bezpečí.

150 rokov v priemysle stoličkových výťahov z nás urobilo spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Od nás dostanete:

  • Vysokú hodnotu za svoje peniaze;
  • Nadpriemerné služby;
  • Tie najkvalitnejšie stoličkové výťahy.

Sme hrdí na to, že sme celosvetovou vedúcou spoločnosťou s rodinným charakterom. Vieme, že rozvoj zručností a talentov našich 1 700 zamestnancov je pre náš ďalší úspech nevyhnutný. Dosiahli sme dokonalú rovnováhu, celosvetový úspech bez zradenia našich ideálov. A vďaka tomu sme úžasnou spoločnosťou, pre ktorú sa oplatí pracovať, a s ktorou sa oplatí spolupracovať.

Súvisiace články