Stoličkové výťahy fungujú na batérie

Pre prípad výpadku elektrického prúdu

Výpadky elektrického prúdu môžu byť veľmi nepríjemné. Môžu vás donútiť prerušiť všetky svoje činnosti, až kým prúd opäť nenaskočí. To môže platiť pre kuchynské spotrebiče, ale nie pre váš stoličkový výťah.

Váš stoličkový výťah bude fungovať naďalej, aj počas výpadku elektrického prúdu.

Možno sa vám už stalo, že ste si zakúpili spotrebič a neoverili ste si, či funguje aj pri výpadku elektrického prúdu. Možno ste ho nemohli využiť vtedy, keď ste ho najviac potrebovali.

Pri kúpe stoličkového výťahu je to však jedna z najdôležitejších otázok. Určite by ste nechceli ostať v tme, zaseknutý uprostred schodiska.

My sme sa postarali o to, aby sa to nikdy nestalo.

Stoličkové výťahy fungujú na sieti aj na batérie

Stoličkové výťahy Stannah neprestanú fungovať len preto, že nefunguje elektrický prúd. Stoličkové výťahy Stannah sú vybavené batériami, ktoré sa neprestajne nabíjajú na elektrickej sieti. Ak sieťové napájanie prestane fungovať, štafetu prevezmú batérie, ktoré vás dostanú vás bezpečne do cieľa. Batérie sa nabíjajú automaticky, keď je stolička zaparkovaná v nabíjacom bode, takže nikdy neostanete zaskočený.

A to nie je všetko. So stoličkovým výťahom Stannah dodávame dve diaľkové ovládania, jedno je na horný a druhé na dolný koniec schodiska. Ak je stolička na inom poschodí, môžete ju privolať diaľkovým ovládaním, takže nikdy neostanete bez pomoci. Pokiaľ by sa stalo, že by bol výpadok prúdu veľmi dlhý, batérie vydržia až niekoľko dní, a tak môžete výťah privolávať alebo sa na ňom voziť bez toho, aby ste sa obávali zaseknutia.

Stoličkové výťahy Stannah sú nielenže bezpečné a pohodlné, sú tiež mimoriadne tiché. Znamená to, že ich môžete používať kedykoľvek cez deň či v noci bez toho, aby ste niekoho rušili.

Vďaka spoločnosti Stannah sa budete pohybovať samostatne, bezpečne a nezávisle, presne tak, ako váš stoličkový výťah!