Kúpte si stoličkový výťah a znovu získajte nezávislosť

Stoličkový výťah sa ľahko namontuje a prevádzkuje, zaistí vám bezpečnosť a nezávislosť

Pre mnohých ľudí, ktorí majú problémy pohybovať sa po dome, môže byť cesta po schodoch naozaj odstrašujúca. Môžu sa báť, že stratia rovnováhu a spadnú. Fyzické ťažkosti môžu znamenať, že schody môžu používať len s pomocou blízkej osoby alebo opatrovateľa. Kvôli tomu sa stávajú závislými na iných.

V najhorších prípadoch, ktoré sú v skutočnosti celkom časté, pretože mnoho rodín si nemôže dovoliť opustiť svoju prácu kvôli rodine, sa môžu títo ľudia dokonca cítiť uviaznutí na jednom poschodí svojho domu. Kvôli tomu môžu tráviť mnoho času uväznení v jednej izbe.

strairlift helps you regain your independence

Stoličkový výťah je riešením

Existuje tiež mnoho prípadov, kedy sa ľudia utiekajú k životu na jednom poschodí alebo presťahujú spálňu na prízemie, aby tak viac nemuseli používať schodisko. Nielenže stratia pohodlie svojej spálne, môžu tiež pociťovať, že prišli o svoje súkromie, najmä ak žijú s spolu s inými ľuďmi.

Stoličkový výťah dáva ľuďom nezávislosť. Znamená to pokoj na duši pre používateľa a zároveň jeho rodinu. Znamená to, že majú opäť prístup do celého svojho domu. Nezávislosť a bezpečnosť, v ktoré už nedúfali. Prístup na každé poschodie svojho domu, bez toho, aby im ktokoľvek pomáhal.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú bezpečné

Všetky naše stoličkové výťahy sú vybavené aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými prvkami. Takto zaručujeme vašu nezávislosť a bezpečnosť. Každý výťah je vybavený:

  • Odnímateľným bezpečnostným pásom.
  • Regulátorom nadmernej rýchlosti ktorý zaisťuje hladkú a stabilnú jazdu hore alebo dole schodmi.
  • To znamená, že ak niečo výťahu prekáža v ceste, jemne zastaví.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sa ľahko používajú

Okrem toho, že sú bezpečné, naše stoličkové výťahy sú aj ľahko používateľné, dokonca aj pre ľudí, ktorí majú zníženú pohyblivosť horných končatín. Každý výťah sa dodáva s diaľkovým ovládačom, ktorým je možné privolať stoličku, ak je na inom poschodí. Nikdy sa viac na žiadnom poschodí nezaseknete.

Keď už sedíte v stoličke, je ovládanie tiež jednoduché. Ergonomický ručný ovládač môžete stlačiť ktoroukoľvek časťou ruky alebo zápästia, takže ak vás bolia kĺby, stále sa používa pohodlne.

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú pohodlné

Sedadlá pre naše interiérové modely sú vždy čalúnené. To znamená, že sa na nich bude pohodlne sedieť bez ohľadu na to, koľkokrát chcete výťah použiť.

Keď stoličkový výťah štartuje alebo zastavuje, je to vždy hladký a plynulý pohyb. Táto vlastnosť je veľmi dôležitá, najmä pre ľudí, ktorí majú problémy s chrbticou. Otrasy by mohli ich problémy zhoršiť a urobiť jazdu výťahom veľmi nepohodlnou. Našou prioritou je zaistiť hladkú jazdu stoličkovým výťahom pre každého z vás.

Vďaka stoličkovému výťahu môžete znovu získať svoju samostatnosť. Nemusíte čakať, kým vám niekto pomôže alebo sa spoliehať na iných ľudí. Dostávate späť svoju slobodu, ale tiež ju vraciate aj svojim blízkym.