Stoličkové výťahy, ktoré vám nebudú stáť v ceste

Pretože sa úhľadne zložia, aby zaberali ešte menej miesta

Bojíte sa, že vám bude stoličkový výťah zavadzať?

Ľudia sa často vzdajú nákupu stoličkového výťahu, pretože si myslia, že by zatarasil ich schodisko. Možno k nim chodia na návštevu členovia rodiny alebo priatelia, a oni sa obávajú, že im bude na schodisku zavadzať ich stoličkový výťah.

Netreba sa však báť. Každý výťah, ktorý vyrobíme, sa dá úhľadne poskladať. Opierka na nohy, lakťové opierky a sedák sa vyklopia a zaberajú veľmi málo miesta. Schody budú stále ľahko prístupné každému, kto ich chce použiť.

stannah stairlift on stairs

Ak chcete, aby boli vaše schody úplne prázdne, môžete od nás získať koľajnicu, ktorá vám umožní zaparkovať stoličku výťahu za rohom. Tak si ponecháte úplne celé schodisko prázdne.

Či už máte rovné alebo točité schody, koľajnica bude tak blízko okraja schodov ako je to len možné. Môžeme to sľúbiť, pretože poradcovia s certifikáciou Stannah vykonajú presné merania vašich schodov skôr, ako váš výťah vyrobíme. Týmto spôsobom si môžeme byť istí, že všetko dokonale sadne. Výhodou koľajnice vyrobenej na mieru pre váš dom je, že zaberá menej miesta. To platí najmä vtedy, ak máte točité schodisko. Koľajnica Stannah presne obopne každé zakrivenie, čo vašim milovaným ponechá viac miesta na cestu po schodoch.

Bojíte sa, že bude stoličkový výťah príliš pútať pozornosť?

Ani tohoto sa nemusíte obávať. Naše stoličkové výťahy sú prispôsobiteľné. To znamená, že si môžete zvoliť dizajn, ktorý najlepšie vyhovuje vám a vášmu interiéru. Môžete ho urobiť nenápadným alebo žiarivým, ako chcete – je to vo vašich rukách.

My váš stoličkový výťah pripôsobíme tomu, čo si prajete a potrebujete. To siaha od výberu farieb pre stoličku až po rôzne tkaniny a rôzne farby koľajníc. Naozaj môžete vytvoriť niečo, na čo budete hrdý.

Ak máte stále obavy, zavolajte nám alebo si objednajte brožúru a pozrite si fotografie všetkých našich rozličných stoličkových výťahov. Určite nájdete ten, ktorý sadne do vášho domu ako uliaty!