Stoličkové výťahy Stannah na Slovensku

Vysokokvalitné stoličkové výťahy a služby na Slovensku

Spoločnosť Stannah má viac ako150 ročné skúsenosti s poskytovaním riešení v oblasti prístupnosti, na Slovensku pôsobí už viac ako 16 rokov a namontovala tisíce stoličkových výťahov pre súkromné domy, verejné budovy a inštitúcie.

Stannah je lídrom na trhu a vďaka svojmu nadšeniu, inovácii a flexibilite voči zákazníkom má vynikajúce meno spájané so spoľahlivosťou a dôverou.

V spolupráci s odborníkmi na prístupnosť a inžiniermi sa spoločnosť Stannah snaží poskytovať svojim zákazníkom najlepšie možné riešenia za všetkých okolností.
Stannah poskytuje pohotové a profesionálne služby na celom území Slovenska.

Ústretový obchodný tím spoločnostiStannah vás efektívne prevedie celým procesom nákupu stoličkového výťahu, od prvého telefonátu až po jeho namontovanie. Sú vždy pripravení vám pomôcť s akýmikoľvek prípadnými otázkami – od informovania o našich rôznych modeloch, cez dohodnutie osobnej konzultácie u vás doma, sú tu stále pre vás. Ak sa s nimi chcete osobne stretnúť, môžete navštíviť našu showroom a vyskúšať si rôzne vystavené modely.

Spoločnosť Stannah je hrdá na to, že získala certifikát CEOC:

Slovenská Technická Inšpekcia a CEOC Medzinárodné certifikáty oprávňujú Stannah s.r.o. na montáž, servis a opravy stoličkových výťahov v súlade s najvyššími medzinárodnými normami.
Sme hrdí, že sme spoločnosť, ktorej môžte veriť, že vám prinesie ten najkvalitnejší servis stoličkových výťahov.

Naši zákazníci si môžu byť istí, že získajú pokoj v duši, ktorý si zaslúžia, že či už ide o namontovanie alebo servis ich vybavenia, všetka práca vykonávaná spoločnosťou Stannah na Slovensku je na najvyššej úrovni.

Nemusíte nám veriť na slovo.

Zavolajte nám hneď teraz, a uvidíte ako rýchlo budete mať stoličkový výťah namontovaný.

Alebo vás môžeme skontaktovať s naším existujúcim zákazníkom vo vašom susedstve, ak si prajete najskôr stoličkový výťah vidieť a otestovať.