0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Čo môže stoličkový výťah urobiť pre vás a vašich milovaných?

Stoličkový výťah dokáže ešte omnoho viac, než iba vrátiť vám slobodu pohybu

Napísal(a) Stannah v 18-11-2019

Stoličkový výťah Stannah vám vráti samostatnosť, o ktorej ste si mysleli, že ste o ňu už prišli. Už len to, že viete, že sa vo svojom dome môžete presúvať pohodlne a úplne bezpečne, je veľkou úľavou pre vašu myseľ. A nielen pre vás, ale aj pre vašich priateľov a rodinu. Môžu si vydýchnuť, pretože vedia, že ste na svojom schodisku v bezpečí.

Čo môže stoličkový výťah urobiť pre vás

Naše stoličkové výťahy starostlivo stavajú ľudia, ktorí chcú váš život spríjemniť a splniť vaše priania a potreby. Stoličkový výťah môže meniť tvar tak, aby vám vyhovoval a vy ste sa cítili skvelo, keď sa presúvate po dome. Sú to práve maličkosti, na ktorých záleží, keď ide o vaše pohodlie, a my venujeme čas tomu, aby sme spoznali vás a vaše potreby predtým, ako vôbec začneme uvažovať o tom, ktorý stoličkový výťah sa pre vás hodí najlepšie. Či už pociťujete príznaky starnutia a bolesti kĺbov robia z vášho schodiska prekážku, alebo máte zníženú mobilitu v spodnej časti tela, pomôžeme vám cítiť sa znovu ako doma.

Stoličkové výťahy: ako pomáhajú seniorom po celom svete

S vekom si čoraz viac uvedomujeme účinky starnutia. Naša rovnováha sa zhoršuje a reumatická artritída či osteoartritída nám tiež môžu znepríjemňovať život. Ani sa nenazdáte a schody sa môžu stať skutočnou prekážkou vo vašom domove. Používanie schodov sa môže stať bolestivým, nebezpečným, či dokonca nemožným.

Stoličkové výťahy pomáhajú seniorom

Mnohí si myslia, že ak neprestanú používať schody, pomôže to ich zdraviu. Hoci ostať aktívnym je vo všeobecnosti dobrý nápad, preťažovať sa pri používaní schodov môže trvalo poškodiť vaše kĺby. Častejšie používanie prináša väčšie škody. Vytrvalé používanie schodov môže viesť k nehodám, pádom a zraneniam.

Váš domov by nemal byť nebezpečný. Zísť po schodoch, aby ste si dali čaj, by vám nemalo robiť starosti. Ani ísť do postele na hornom poschodí. Pády bývajú znakom, že váš domov nie je taký bezpečný, ako by mal byť. Môžete sa vážne zraniť, čo môže mať zásadný vplyv na vaše dlhodobé plány ostať v domove, kde sa cítite dobre.

Ostatné výhody, o ktorých ste možno ani nerozmýšľali

výhody stoličkových výťahov

Pridajte sa k viac ako 700 000 ľuďom na celom svete, ktorým kúpa stoličkového výťahu Stannah vrátila späť ich domov a život. Zavolajte nám a zistite, ako vám stoličkový výťah môže zjednodušiť život.

Lacné a prispôsobiteľné stoličkové výťahy