0800 162 162

Zavolajte nám

Komerčné stoličkové výťahy

Naše komerčné stoličkové výťahy sprístupnia každé verejné priestory.

Napísal(a) Stannah v 11-09-2020

Naše komerčné stoličkové výťahy sprístupnia každé verejné priestory.

Ako nájsť komerčný stoličkový výťah pre vaše firemné priestory

Chcete, aby bolo miesto bohoslužieb, škola, miesto stretnutí, administratívna budova, chata, aréna alebo obchodné priestory prístupnejšie pre vašich členov, klientov alebo verejnosť? Spoločnosť Stannah vám môže pomôcť.

V rámci celoštátneho presadzovania bezbariérového prístupu sa dodatočné vybavenie budov v záujme splnenia týchto základných predpisov na dosiahnutie súladu dostáva na Slovensku do centra pozornosti.

Náš štandardný dizajn a zabudované technológie umožňujú jednoducho prispôsobovať naše produkty tak, aby boli v súlade s nariadeniami miestnych orgánov.  Naši odborníci na bezbariérový prístup si lokalitu prehliadnu a pomôžu vám s aplikáciou a dizajnom. Naše stoličkové výťahy sú budované v súlade s normou ISO, takže máte istotu, že pri výrobe, inštalácii, bezpečnosti a údržbe dodržiavame najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality. Jeden z našich skúsených poradcov vám rád odpovie na vaše otázky a zbaví vás pochybností. Počas bezplatnej prehliadky schodov dokážeme analyzovať priestory, pre ktoré stoličkový výťah potrebujete, takže budete presne vedieť, čo pre vás môžeme urobiť. Dostanete tiež nezáväznú cenovú ponuku, takže budete mať všetky potrebné informácie na prijatie dobre uváženého rozhodnutia.

Bytové a komerčné stoličkové výťahy

Spoločnosť Stannah poskytuje bytové i komerčné stoličkové výťahy pre bezbariérové riešenia v interiéroch i vonku. Keď chcete sprístupniť rovné alebo točité schodisko v komerčných budovách, verejných priestoroch vo všestranne využívaných alebo bytových domoch, stoličkový výťah od spoločnosti Stannah by mohol byť presne tým komerčným riešením pre mobilitu, ktoré hľadáte. Stoličkový výťah pomôže vašim zákazníkom alebo členom so zníženou mobilitou, ktorí nie sú pripútaní na invalidný vozík, bezpečne a pohodlne používať schody bez toho, aby ste museli inštalovať zdvíhaciu plošinu alebo zvislý výťah.

V prípade, že sú schody alebo schodisko vedúce ku vchodu verejnej budovy príliš strmé, napríklad na namontovanie prahových rámp, sú vonkajšie stoličkové výťahy bezpečným a praktickým riešením. Vďaka štandardnej funkcii kľúča si budete istí, že stoličkový výťah budú používať len tí, ktorí to potrebujú.

 Aká je cena komerčného stoličkového výťahu?

Náklady spojené so stoličkovými výťahmi Stannah závisia od viacerých faktorov. Napríklad:

  • Sú vaše schody rovné alebo točité?
  • Aké široké je vaše schodisko?
  • V prípade nízkeho stropu, aká je svetlá výška?
  • Ako ďaleko bude stoličkový výťah jazdiť?
  • Sú na vrchu alebo na spodku schodov odpočívadlá?

Vyššie uvedené otázky sú presne tie, na ktoré musíme nájsť odpoveď počas bezplatnej prehliadky schodov, aby sme vám poskytli nezáväznú cenovú ponuku. Chceli by ste sa dozvedieť viac o stoličkových výťahoch a zobraziť informatívne ceny? Kliknite na tento odkaz.

Pokiaľ ide o komerčný stoličkový výťah pre vaše firemné priestory alebo akékoľvek iné verejné priestory, nižšie uvedené etapy vám naznačia, čo môžete očakávať:

Typický komerčný projekt prechádza týmito etapami:

✔       Celková prehliadka a zhodnotenie

✔       Aplikácie a nákresy

✔       Technické zhodnotenie a zadanie

✔       Výroba výťahu

✔       Montáž a kontrola

✔       Prevádzka výťahu

Komerčné stoličkové výťahy: funkcie, prispôsobené možnosti a veľkosť

Komerčný stoličkový výťah: funkcie, prispôsobenie možností a veľkosť

Náš stoličkový výťah je navrhnutý a vyrobený s ohľadom na vaše potreby, dokážeme vyrobiť komerčný stoličkový výťah, ktorý presne zapadne do architektúry vašej budovy. Máte na výber zo širokej škály farieb a textílií čalúnenia a v prípade, že je stoličkový výťah namontovaný vo verejných priestoroch, pomocou štandardného kľúča máte možnosť zabezpečiť, že ho budú môcť použiť iba tí, ktorí ho potrebujú. Elektrické otáčanie, farebný vozík, koľajnice a stoličky sú niektoré z voliteľných funkcií, nad ktorými môžete pouvažovať.

Počas nezáväznej prehliadky schodov s vami náš spoľahlivý poradca prekonzultuje všetky možnosti a poradí vám, ktorá voľba je pre vás tá najlepšia. Chceli by ste si prečítať viac o možnostiach našich stoličkových výťahov? Kliknite sem.

Komerčný schodiskový výťah je úspornou alternatívou k drahému tradičnému výťahu. Samotný rozdiel vo veľkostiach komerčného výťahu umožní, že schody vo vašom verejnom priestore ostanú voľné a ktokoľvek ich môže naďalej voľne používať. Chceli by ste vedieť, či vám môžeme pomôcť sprístupniť vaše miesto podnikania pre osoby so zníženou pohyblivosťou? Kontaktujte nás ešte dnes a rezervujte si bezplatnú prehliadku schodov