Stoličkové výťahy pre seniorov

Pomáhajú seniorom predchádzať pádom a prinášajú množstvo ďalších výhod

Budete môcť používať vaše schody ľahko a bez obáv

Stoličkové výťahy spoločnosti Stannah sú bezpečné. Stoličkové výťahy vyrábame už viac ako 40 rokov a vaša bezpečnosť je naša priorita číslo jedna. Všetko, čo sme sa v priebehu rokov naučili, sme využili na to, aby sme urobili naše stoličkové výťahy bezpečnejšie a pohodlnejšie. Sú navrhnuté tak, aby pomohli každému, nehľadiac na vek, ľahko sa dostať hore a dole schodmi, bez obáv, bez námahy a bez rizika pádu.

S vekom si čoraz viac uvedomujeme dopady starnutia. Naša rovnováha je čoraz horšia, čo môže zle vplývať na náš život. Ani sa nenazdáte a schody sa môžu stať skutočnou prekážkou vo vašom domove. Používanie schodov môže byť niekedy bolestivé, nebezpečné a takmer nemožné.

Stoličkové výťahy pre seniorov

Mnoho ľudí si myslí. že používanie schodov aj vo vyššom veku bude prospešné pre ich zdravie. Je to však trochu inak. Aj keď je „ostať aktívnym“ väčšinou dobrý nápad, preťažovať sa chôdzou po schodoch môže spôsobiť trvalé poškodenie vašich kolenných kĺbov. Čím viac ich používate, tým viac ich poškodzujete. Ak sa budete nútiť používať schody, môže to viesť k nehodám, pádom a zraneniam.

Váš domov by nemal byť nebezpečný. Zísť dole schodmi, aby ste si urobili čaj, by nemalo byť zdrojom obáv. To isté platí aj pre cestu hore do postele. Pád je príznakom toho, že váš domov nie je taký bezpečný, akým by mal byť. Mohli by ste sa vážne zraniť, čo by mohlo mať dramatický dopad na vaše dlhodobé plány ostať vo svojom domove, ktorý tak milujete.

Stoličkové výťahy: výhody, na ktoré ste možno nemysleli

  • Predchádzajú pádom. My si chceme byť istí, že ste vo svojom dome v bezpečí. Môžete sa snažiť urobiť rôzne opatrenia, aby ste predišli pádom zo schodov, ale žiadne z nich vás nezabezpečí tak, ako stoličkový výťah.
  • Prinesú vám pokoj v duši. Budete vedieť, že ste v bezpečí na svojom schodisku a vo vašej domácnosti. To vám prinesie novú dôveru a vedomie, že ste samostatní, vám umožní cítiť sa slobodnejšie.
  • Vrátia vám nezávislosť. Energiu, ktorú ste museli používať na chodenie po schodoch, budete môcť teraz využiť na iné veci. Prestavte si, čo všetko môžete s touto energiou dokázať.
  • Namontujeme ich rýchlo a jednoducho. Stoličkové výťahy sú namontované za menej ako jeden deň, takže za chvíľočku budete mať celý dom opäť pre seba.
  • lacnejším a jednoduchším riešením ako sťahovanie a ponúknu vám väčšie pohodlie, ako keby ste sa mali zdržiavať len na prízemí domu. Náklady alebo povinnosti spojené s kupovaním a montážou stoličkového výťahu vás možno odradia. Možno si predstavujete, že montáž stoličkového výťahu si vyžaduje stavebné práce, neporiadok a nutné zmeny vo vašej domácnosti. Dobrou správou je, že stoličkový výťah sa montuje priamo na vaše schody. Nemusíte si vybavovať povolenie na stavebné práce, aby ste získali späť svoju nezávislosť.
  • Nijak nepoškodia vašu domácnosť. Všetko, čo naši šikovní technici musia urobiť je to, že navŕtajú pár dierok do vašich schodov, a je to, váš stoličkový výťah je namontovaný. Naši technici nespôsobia žiadne trvalé poškodenia a vždy za sebou urobia poriadok.
  • Sú cenovo dostupné a úsporné. Fungovanie stoličkového výťahu je lacnejšie ako používať varnú kanvicu.
  • Sú flexibilné. Nezáleží na tom, ako vaše schodu vyzerajú, môžeme vám namontovať stoličkový výťah, ktorý na ne presne sadne. A nielen to. Takisto s vami rozoberieme vaše osobné potreby a odporučíme vám stoličkový výťah, ktorý bude pre vás vhodný.

Zavolajte nám hneď teraz a budete sa doma cítiť bezpečnejšie.