0800 162 162

Zavolajte nám

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku

Dnes sme už úplne pripravení znova sa vrátiť ku konzultáciám priamo vo vašej domácnosti, ale zároveň sa uisťujeme, že každý, s kým sme v kontakte, rešpektuje všetky pokyny pre dodržiavanie sociálneho odstupu a ďalšie bezpečnostné opatrenia. Dôvera, že môžete bezpečne používať vaše schody, je dnes dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, preto sa neváhajte na nás obrátiť, aby ste sa dozvedeli viac o možnostiach, ktoré ponúkame. Zavolajte nám hneď dnes a požiadajte o bezplatnú prehliadku schodov.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden

Bezpečnostné opatrenia počas domácich konzultácií

Vaša bezpečnosť a zdravie ostávajú našou najvyššou prioritou. Práve preto naďalej dodržiavame náš záväzok pomôcť vám nájsť spôsob, ako sa bezpečne pohybovať po dome, zároveň však robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme si boli istí, že minimalizujeme akýkoľvek priamy kontakt s vami a chránime vás najviac, ako je to možné. Vzhľadom na to sme prispôsobili niektoré z našich procesov, ako aj spôsob, akým ponúkame personalizované služby, vďaka ktorým sme sa stali spoločnosťou, ktorej môžete veriť.

Z tohto dôvodu, sa budú všetky domáce konzultácie vedené našimi odborníkmi na stoličkové výťahy riadiť prísnym bezpečnostným protokolom, založeným na opatreniach odporúčaných svetovou zdravotníckou organizáciou WHO a verejnými zdravotníckymi inštitúciami.

Ak si napriek tomu prajete naplánovať virtuálnu konzultáciu

Aj keď sa karanténne obmedzenia celoštátne zrušujú, rozumieme, že je pre vás stresujúce prijať návštevu k vám domov. Z tohto dôvodu naďalej ponúkame všetkým našim zákazníkom možnosť naplánovať si virtuálnu konzultáciu. Môžete sa tak telefonicky porozprávať s odborníkom na stoličkové výťahy spoločnosti Stannah , prediskutovať s ním vaše možnosti a pokiaľ sú realizovateľné, získať cenovú ponuku.

  1. Zavolajte nám na číslo 0800 601 148 alebo vyplňte náš formulár a my vám zavoláme
  2. Naplánujte si konzultáciu a poskytnite nám číslo, na ktoré vám môžeme zavolať
  3. výťahy spoločnosti Stannah. Radi použijeme tú aplikáciu, ktorá vám najlepšie vyhovuje.