Stoličkové výťahy si nevyžadujú žiadne stavebné práce

Znamená to, že nepotrebujete žiadne stavebné povolenia a nemusíte prevrátiť domácnosť hore nohami

Mnohých ľudí prekvapí, že na montáž stoličkového (schodiskového) výťahu nie sú potrebné rozsiahle stavebné práce alebo náročné konštrukcie

Prečo nie?

Pretože stoličkové výťahy sa montujú priamo na vaše schody

Vo vašom dome nemusíte nič meniť, keďže váš stoličkový výťah je vyrobený tak, aby sa dokonale prispôsobil tomu, čo už máte. Vaše schody odmeriame na milimeter presne. Koľajnica, po ktorej sa bude pohybovať váš stoličkový výťah je navrhnutá tak, aby tesne priľnula k okraju vašich schodov a nezaberie viac ako 19 cm zo šírky vášho schodiska (a to aj keď má schodisko rôzne zakrivenia alebo ak sa na ňom nachádza prekážka).

</Pretože stoličkové výťahy sa montujú priamo na vaše schody

Stoličkové výťahy značky Stannah sa dokážu prispôsobiť akémukoľvek materiálu.

Vaše schody môžu byť z cementu, dreva či kovu, nemusíte ich vôbec nijak upravovať. Nôžky koľajnice sú jedinými časťami, ktoré sa prichytávajú na vaše schody, ak sa teda neskôr rozhodnete, že sa chcete stoličkového výťahu zbaviť, všetko, čo po ňom ostane, budú malé dierky na niektorých schodoch. Tie sa dajú veľmi jednoducho zakryť, aj keď sú vaše schody z tvrdého dreva.

V deň, keď bude váš stoličkový výťah nainštalovaný, sa možno vyskytne trochu prachu z vŕtania dierok, avšak naši technici za sebou vždy upracú predtým, ako opustia vašu domácnosť.

Montáž zaberie len niekoľko hodín.

Nemusíte sa báť, že sa budú po dome celé dni pobehovať ľudia. Naši skúsení technici prídu načas, namontujú váš stoličkový výťah, uistia sa, že viete, ako ho používať a už budú na odchode. Stoličkové výťahy pre rovné schodiská budú namontované len za pár hodín a stoličkové výťahy pre točité schodiská približne za pol dňa.

Pretože stoličkové výťahy sa montujú priamo na vaše schody

Pracujeme s tým (a na tom) čo máme k dispozícii

Je vaše schodisko príliš úzke?

Ponúkame stoličkové výťahy navrhnuté špeciálne pre úzke schodiská. Napríklad model Siena má zaoblené operadlo, takže sedíte viac v zadnej časti stoličky. Znamená to, že vaše kolená po ceste hore do ničoho nenarazia. Ak na svojich schodoch dokážete stáť, je pravdepodobné, že na ne môžeme namontovať stoličkový výťah.

Zavolajte nám hneď teraz, rezervujte si konzultáciu u vás doma a budete tak o krok bližšie k slobode, ktorú stoličkový výťah prináša.