0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Konzultácie na diaľku ohľadne stoličkových výťahov

Napísal(a) Stannah v 24-03-2020

Spoločnosť Stannah teraz ponúka konzultácie na diaľku ohľadne stoličkových výťahov, cenových ponúk a výberu možností. Využite náš pohodlný systém telefonických a virtuálnych konzultácií už dnes!

Konzultácie na diaľku ohľadne stoličkových výťahov

V záujme pohodlia svojich zákazníkov spoločnosť Stannah teraz ponúka telefonické a virtuálne konzultácie na diaľku v našich oblastiach priamych služieb. Tieto alternatívne konzultácie na diaľku majú za cieľ pomôcť našim zákazníkom vo výbere stoličkového výťahu bez toho, aby museli prejsť procesom osobnej konzultácie ohľadne stoličkového výťahu. Hoci v niektorých prípadoch bude osobné meranie stále potrebné, tento nový proces vám umožní získať prehľad o našej ponuke stoličkových výťahov, našich službách a cenách stoličkových výťahov predtým, ako vás navštívi náš zástupca. Veľmi sa tešíme zo zavedenia tohto nového programu a chceme ho využiť, aby sme zákazníkom pomáhali ešte lepšie. Prečítajte si nižšie uvedené pokyny a naučte sa, ako si naplánovať telefonickú alebo virtuálnu konzultáciu.

Telefonické konzultácie

Porozprávajte sa s odborníkom na stoličkové výťahy spoločnosti Stannah po telefóne, prediskutujte rôzne možnosti a ak sú uskutočniteľné, získajte cenovú ponuku.

  1. Zavolajte nám na číslo 0800 601 148
  2. Naplánujte si konzultáciu na telefónnom čísle, ktoré vám najviac vyhovuje
  3. Diskutujte s odborníkom na stoličkové výťahy Stannah po telefóne v dohodnutom čase

Virtuálne konzultácie

  1. Zavolajte nám na číslo 0800 601 148
  2. Naplánujte si konzultáciu a poskytnite nám e-mailovú adresu, kde vás môžeme kontaktovať

Ak máte otázku alebo si chcete naplánovať konzultáciu na diaľku, zavolajte nám! Sme tu na to, aby sme vám pomohli pri ďalšom kroku.

Ak potrebujete viac informácií o tom, ako zvládame momentálnu situáciu týkajúcu sa verejného zdravia a chránime našich zamestnancov a zákazníkov, prečítajte si článok v našom blogu.