Repasované schodiskové výťahy

Repasované schodiskové výťahy disponujú rovnakými zárukami kvality, aké môžete očakávať od každého stoličkového výťahu Stannah. Sú k dispozícii pre rovné aj točité schodiská.

Bezplatná cenová ponuka

Normy a záruky pre repasované schodiskové výťahy Stannah na Slovensku.

Naše schodiskové výťahy z druhej ruky sme dôkladne otestovali a po splnení našich noriem a záruk Stannah ich certifikujeme ako repasované. Repasovaná schodiskové výtahy Stannah by nemali byť staršie ako 5 rokov a musia:

 • Mať nové batérie a nabíjačku.
 • Byť modernizované tak, aby spĺňali najnovšie normy kvality a bezpečnosti.
 • Mať jedinečné sériové číslo, vďaka ktorému zistíte úplnú históriu stoličkového výťahu.
 • Mať záruku 24 mesiacov.
 • Mať k dispozícii nonstop zákaznícku podporu.
 • Mať úplnú dokumentáciu k produktu.

Požiadajte o bezplatnú cenovú ponuku

Po ukončení obhliadky vám náš odborník na mobilitu poskytne všetky potrebné informácie a individuálnu cenovú ponuku vrátane dostupných modelov a možností financovania.

Na čo si dať pozor pri kúpe repasovaného schodiskového výťahu

Pri kúpe repasovaného schodiskového výťahu musíte zvážiť viacero faktorov. Nemali by ste zabudnúť na nasledujúce veci:

Výťah musí spĺňať bezpečnostné normy.

Zabezpečte, aby kupovaný schodiskový výťah z druhej ruky skontroloval kvalifikovaný odborník. Všetky stoličkové výťahy Stannah musia prejsť 42-bodovou kontrolou s cieľom zabezpečiť vynikajúci prevádzkový stav.

Výťah musí zodpovedať vašim schodom a potrebám.

Skontrolujte, či je repasovaný schodiskový výťah, ktorý kupujete, kompatibilný so schodmi vo vašom dome. Ak vaše schody majú svoje špecifiká, napríklad točité schody alebo medziposchodia, naši odborníci vám pomôžu nájsť stoličkový výťah do vášho domu.

Výťah musí mať záruku.

Vždy skontrolujte, či sa na repasovaný schodiskový výťah vzťahuje akýkoľvek druh záruky. Pokojne si vydýchnite, pretože všetky repasované schodiskové výťahy Stannah majú záruku 24 mesiacov na všetky diely.

Výťah inštalujú odborníci.

Zabezpečte si dôveryhodného poskytovateľa stoličkových výťahov, ktorý vám zaručí rýchlu a bezpečnú inštaláciu výťahu. U nás v Stannah máme interných špecialistov, ktorý sú kompletne vyškolení na inštaláciu a prevádzku repasovaných schodiskových výťahov.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

Vyberte si použitý schodiskový výťah

Ponuka použitých schodiskových výťahov je obmedzená z hľadiska variantov. Hoci je ponuka rozsiahla, nemôžeme zaručiť, že budeme mať konkrétny model alebo so všetkými potrebnými funkciami pre vašu konkrétnu situáciu. Pozrite si naše portfólio stoličkových výťahov a následne sa nás spýtajte na dostupnosť jednotlivých modelov.

scroll left button

Swipe for more

scroll right button

  Najčastejšie otázky

 • Aký je rozdiel medzi regenerovaným schodiskovým výťahom a novým?

  Použitý schodiskový výťah mal predchádzajúceho vlastníka a nový stoličkový výťah nie. Použité schodiskové výťahy majú kratšiu záruku a ich ponuka je obmedzená. Cena je, samozrejme, už tretím rozdielom. Použité schodiskové výťahy však stále budú spĺňať bezepečnostné normy, pretože sa na trh vracajú po rozsiahlej kontrole a údržbe. Ide teda o najväčšiu výhodu, ak nakupujete od výrobnej znáčky.

 • Mám si kúpiť nový alebo repasovaný schodiskový výťah?

  Voľba je individuálna. Buď sa prispôsobíte produktu, alebo sa produkt prispôsobí vám. Z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie, ak stoličkový výťah spĺňa vaše potreby v oblasti mobility. Pri prezeraní nášho sortimentu produktov uvidíte všetky detaily a funkcie, ktoré sme pridali, aby sme sa postarali o vaše pohodlie. Všetky spomínané funkcie, ktoré sú prispôsobné vašim špecifickým potrebám, môžete využiť jedine vtedy, ak si kúpite nový stoličkový výťah.

 • Keď má navštívi predajca, musím si produkt kúpiť?

  Určite nie. Naše poradenstvo je zadarmo. Navyše vám poskytneme nezáväznú písomnú cenovú ponuku. Odborník na mobilitu vás navštívi, zmeria vaše schodisko a poradí vám najvhodnejšie stoličkové výťahy.

 • Musím zaplatiť za cenovú ponuku?

  Nie, v spoločnosti Stannah vám poskytneme bezplatný prieskum schodiska a vytvoríme pre vás nezáväznú písomnú cenovú ponuku, ktorá je jasná a zrozumiteľná.