Zaobstarať si stoličkový výťah je lacnejšie ako sťahovanie

ežnou obavou, ktorú majú ľudia pri kúpe stoličkového výťahu, je cena; ale mnohí zabudnú zvážiť skutočnú hodnotu stoličkového výťahu v porovnaní s nákladmi na niektoré alternatívne riešenia.

Ak už nemôžete chodiť hore a dole po schodoch, môžete zvážiť sťahovanie do garsónky alebo bytu. Môže sa dokonca zdať ako najjednoduchšie riešenie.

Kedy ste však sa naposledy sťahovali do nového domu? Pamätáte si, čo všetko to obnášalo? Triedenie vášmu srdcu drahých vecí, ktoré ste po celé roky nazhromaždili … a veľa a veľa ďalšieho. Vecí, o ktorých ste už ani nevedeli, že ich máte. Balenie do krabíc. Prenájom sťahovacieho vozidla. Všetko to ťažké zdvíhanie a prenášanie, chodenie a starosti. Nehovoriac o všetkých problémoch spojených s predajom vlastného domu alebo hľadaním nového domu v rámci cenových možností.

Nie je to len o tom, že sťahovanie stojí omnoho viac ako nákup stoličkového výťahu; je to tiež o tom, koľko vás to bude stáť po citovej stránke. Je to vyčerpávajúce. A smutné. Opustiť všetky spomienky, ktoré ste si v priebehu rokov vytvorili.

install a stairlift

Práve preto je stoličkový výťah tak skvelým riešením. Zostanete v dome, ktorý máte radi, obklopený svojimi vlastnými vecami, susedmi, komunitou. Ak zostanete doma, budete aktívnejší, pretože ste v známom prostredí. Máte svoje zvyky a viete, čo robíte. Stoličkový výťah vám pomôže všetko ponechať tak, ako to bolo doteraz. Pomôže vám ponechať si svoj domov a bezpečne a pohodlne sa v ňom pohybovať.

Stoličkový výťah: najefektívnejší spôsob ako sa cítiť na schodoch lepšie

Rozhodnutie kúpiť si stoličkový výťah Stannah radšej ako sa sťahovať do nového domu je cenovo výhodná voľba, ktorá vám navyše pomôže zostať v dome, ktorý máte radi. Vráti vám späť celý váš dom. Vráti vám vašu nezávislosť. Dokonca vám vráti aj energiu.

Zaobstarať si stoličkový výťah neznamená menej cvičiť. Znamená to, že môžete robiť veci, na ktorých vám skutočne záleží. Koľko radosti vám prináša štverať sa hore po schodoch? Porovnajte to s tým, aké to je, keď túto energiu využijete na to, aby ste si zašli na kávu, vrátili sa domov a vedeli ste, že sa bez námahy môžete dostať hore po schodoch. Je možné, že veci, ktoré máte radi, vám prinášajú prospešnejšiu fyzickú aktivitu. Záhradníčenie? Joga? Plávanie? Tanec? Bude vaša nová energia znamenať, že začnete úplne nový koníček? Alebo budete mať jednoducho viac energie na trávenie času s ľuďmi, na ktorých vám záleží? Bez ohľadu na to, ktorú odpoveď si zvolíte, bude to určite zaujímavejšie ako chodenie po schodoch a pravdepodobne aj oveľa bezpečnejšie!

Výhody nákupu stoličkového výťahu

Nákup stoličkového výťahu má veľa výhod. Najmä, keď si ich porovnáte so stresom, ktorý by prinieslo sťahovanie sa do iného domu.

  • Je to oveľa lacnejšie než sťahovanie.
  • Ostaňte v domácnosti, kde sa cítite dobre!
  • Namontovanie stoličkového výťahu trvá menej ako jeden deň
  • Namontovanie stoličkového výťahu si nevyžaduje žiadne stavebné práce.
  • Namontovanie stoličkového výťahu nepoškodí ani vaše schody, ani vaše steny.
  • Budete si môcť užívať celý svoj dom a nežiť len na jednom poschodí.
  • Stoličkový výťah sa dá namontovať na akékoľvek schodisko, či už je rovné, točité, špirálové, dlhé, krátke, úzke alebo strmé

Na to, aby ste získali stoličkový výťah, nepotrebujete robiť stavebné práce a keďže sa montuje na schody, nie na steny, môže byť namontovaný na akýkoľvek druh materiálu. Či už sú vaše schody vyrobené z dreva, betónu, tehly, dlaždíc alebo kovu, stoličkový výťah bude za chvíľku namontovaný.

Ako si kúpim stoličkový výťah?

Postupujte podľa našich troch jednoduchých krokov a znovu získajte svoju slobodu, bez stresu a problémov.

  1. Dohodnite si už dnes konzultáciu u vás doma na zhodnotenie vašej mobility a na obhliadku schodiska a domu. Náš konzultant zmeria vaše schody a položí správne otázky, aby sa uistil, že dostanete presne to, čo potrebujete.
  2. Získajte bezplatnú cenovú ponuku, ktorá zahŕňa montáž zdarma, 5-ročnú záruku a 5 servisných výjazdov zdarma.
  3. Než sa nazdáte, náš montážny tím bude klopať na vaše dvere, aby nainštaloval váš výťah. Namontovanie trvá menej ako jeden deň a naši priateľskí technici sa uistia, že presne viete, ako váš čerstvo zakúpený prístroj funguje, skôr než odídu.