Stoličkový výťah, ktorý sa hodí do vášho interiéru

Ak by ste si kupovali nový gauč, jedálenský stôl či dokonca pračku, ich výzor by bol určite dôležitým faktorom. Všetko nové sa musí hodiť k tomu,čo už máte. Vytváraniu výzdoby vášho domova ste venovali veľa času a určite nechcete, aby ju niečo narušilo.

Preto sa dá prispôsobiť aj vzhľad našich stoličkových výťahov. Prispôsobia sa tak vášmu vkusu a vášmu domovu – stoličkový výťah je konieckoncov nový kus nábytku.

Sme výrobcovia, takže naše výťahy sú navrhnuté pre pohodlie, bezpečnosť a jednoduché používanie. Avšak sme aj ľudia, takže stoličky výťahov sú navrhnuté aj pre krásny štýl.

Výber stoličky výťahu

V prvom rade si musíte vybrať stoličku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Niektoré z nich majú funkcie, ktoré sa vám budú hneď pozdávať. Model Siena má dlhšie opierky ramien pre väčšiu oporu, keď nasadáte a vstávate zo stoličky. Model Starla je jemne sklonený dozadu, preto keď sedíte opretí o operadlo stoličky vášho stoličkového výťahu, cítite sa bezpečnejšie.

Ponúkame však ešte viac: môžete si tiež vybrať farbu čalúnenia a niektoré stoličky dodávame s možnosťami čalúnenia z tkaniny aj z vinylu.

Stoličkové výťahy

Prispôsobenie stoličky výťahu

Naše dve najviac prispôsobiteľné stoličky sú Starla a Siena. Pozrite sa, čo môžete zmeniť, aby ste stoličku výťahu upravili podľa vlastného vkusu.

Model Starla

Pokiaľ ide o estetiku, ste na správnom mieste. Model Starla môže byť krásnou ozdobou vašej domácnosti alebo jednoducho pohodlnou stoličkou, ktorá vás vyvezie a zvezie hore a dole schodmi. Obrázky modelu Starla prezrádzajú len časť príbehu: pohodlie tejto stoličky si nebudete vedieť predstaviť, kým v nej nebudete skutočne sedieť.

Model Starla vám umožní vybrať si medzi stoličkou s čalúnením po celej ploche a čalúnením v kombinácii s dreveným obkladom (pokiaľ si prajete drevený obklad, máte dokonca na výber medzi svetlým alebo tmavým drevom). Môžete si vybrať, či bude stolička potiahnutá vinylom alebo látkou, a môžete si vybrať z ponuky farieb. Skutočne to závisí na vašom osobnom vkuse.

Model Siena

Siena je náš najpraktickejší stoličkový výťah. Ponúka o niečo menej možností v porovnaní s modelom Starla pokiaľ ide o vzhľad, avšak stoličku ponúkame v dvoch šírkach pre viac miesta na sedenie. Model Siena má tiež dlhšie opierky na ramená v porovnaní so štandardným modelom.

Avšak o niečo menej možností neznamená, že nemáte žiadne. Máte na výber z piatich krásnych farieb pre vinylové čalúnenie stoličky.

Prispôsobenie koľajnice

Našu točitú koľajnicu ponúkame v prevedení „Pearl“, ktoré sa hodí k väčšine maľoviek, alebo v jednej z piatich ďalších farieb. To vám dáva možnosť vyjadriť sa. Rovnako ako je to u stoličky výťahu, aj vzhľad koľajnice môžete meniť. Ak si ju prajete v konkrétnej farbe, aj to je možné. Pokiaľ ani jedna z našich štandardných farieb nie je tá, ktorú by ste si pre váš domov vybrali, dajte nám vedieť a môžeme spolu prediskutovať vaše možnosti.

Zavolajte nám hneď teraz. Jediným spôsobom ako spoznať, do akej miery vám môžeme pomôcť, je hovoriť s nami. Naplánujte si konzultáciu u vás doma a náš priateľský poradca príde, zoznámi sa s vami a presne zistí, čo si prajete a čo potrebujete.