0800 162 162

Zavolajte nám

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Covid-19 | Osobná asistencia u vás doma s dodržaním pokynov, ktoré vydala organizácia WHO a Ministerstvo zdravotníctva SR.

Zistite viac!

Zistite viac!

Cenovo dostupná alternatíva domových výťahov a zdvíhacích plošín

Napísal(a) Stannah v 25-06-2020

domových výťahov

Slováci sú čoraz viac odhodlaní prežiť jeseň života tam, kde žili doteraz.  Keďže obyvateľstvo starne, je vyvíjané spoločné úsilie, aby sa predišlo sťahovaniu starších ľudí do opatrovateľských zariadení. Vzhľadom na to, že sa počet starších obyvateľov neustále zvyšuje, si inštalácia domových výťahov v rodinných domoch získala popularitu na celom svete.

Alternatíva domových výťahov

Z dôvodu častého zobrazovania v dnešných médiách sa domáci výťah stal najmä symbolom spoločenského postavenia.

Iróniou situácie je, že žijeme v dobe, v ktorej sa kladie dôraz na zdravý životný štýl a sledovanie fyzických výkonov. To spôsobilo, že veľa z týchto vlastníkov domov sa nakoniec priklonilo vo svojich domácnostiach k používaniu schodov namiesto domových výťahov. Napriek tomu môžu byť výťahy a zdvíhacie plošiny efektívne pre vašich starnúcich príbuzných, ktorí majú telesné problémy, pokiaľ si taký výťah môžete dovoliť.

Iba malé percento ľudí si môže dovoliť domový výťah a má dosť prostriedkov na to, aby pokryli obrovské náklady spojené s jeho inštaláciou. Avšak možnosť žiť pohodlný život, ktorý si z vášho rozpočtu môžete dovoliť, nie je nereálna.

Stoličkové výťahy: cenovo dostupná alternatíva zdvíhacích plošín

Stoličkové výťahy Stannah sú navrhnuté tak, aby sa na nich používatelia mohli pohodlne viezť, môžete sa tak pohybovať po dome bezpečne za zlomok ceny domového výťahu.

Stoličkový výťah vám ponúka rovnakú možnosť udržať si svoju nezávislosť a zostarnúť v pohodlí vlastného domova bez toho, aby ste museli utratiť obrovské finančné sumy.

Tento druh inštalácií bude z dôvodu postupného starnutia obyvateľstva čoraz populárnejší. Ak sa však rozhodnete pre nákup stoličkového výťahu, bude to praktickou investíciou, ktorá bude mať okamžitý dopad na kvalitu vášho života. Pomoc s používaním schodov pre starších ľudí sa stáva z roka na rok čoraz dôležitejšia.

Ďalej si prečítajte: